Padangų paieška e-parduotuvėje

* Plotis:
Gamintojas:
* Aukštis:
Modelis:
* Skersmuo:
Greičio indeksas:
Sezoniškumas:
Apkrova:
Automobilio tipas:
RFT:
Mišinys:
Dygliavimas:
* Nurodytos kainos galioja tik užsakant internetu

GOODRIDE

Goodride – tai Hangzhou Zhongce Rubber koncernui, įkurtam 1958m., priklausantis prekės ženklas. Kompanija yra vienas iš didžiausių padangų gamintojų pasaulyje, 2011 metais užėmęs 10 vietą pasaulio gamintojų dešimtuke pagal padangų pardavimus. Tokias aukštumas galima pasiekti tik gaminant aukščiausios kokybės padangas, nuolat investuojant į inovacijas, naujausias technologijas bei tobulinant savo produkciją. Kompanija gavo daugybę apdovanojimų už technologinę pažangą bei yra įgijusi DOT ( US Department Of Transportation) ir ECE (Economic Commission of Europe) sertifikatus.

Naujiena! Goodride SA07

Goodride SA07 – tai universali, HP (High Performance) tipo padanga lengviesiems automobiliams. Idealiai tinka sportinių automobilių savininkams, ieškantiems visapusiškos kontrolės pojūčio bei nepriekaištingo valdymo, stabilumo ir eksploatacinių savybių.

 • Optimizuotas protektoriaus raštas ženkliai pagerino valdymo savybes, sukibimą pasūkiuose bei atliekant staigius manevrus ir užtikrina greitą reakciją į vairuotojo veiksmus.
 • Keturi gilūs išilginiai grioveliai sujungti su šoniniais grioveliais užtikrina greitą ir efektyvų vandens pašalinimą iš po padangos bei apsaugo nuo akvaplanavimo.
 • „Silicia Tech“ – Silicio panaudojimas gumos mišinyje gerokai pagerina sukibimą ant šlapios dangos bei sumažina padangos pasipriešinimą riedėjimui, tad padanga lėčiau ir tolygiau dėvisi ir skleidžia mažiau garso.
 • Papildoma ratlankio apsauga efektyviai apsaugo ratą nuo smūgių ir pažeidimų bei užtikrina pilną kontrolę ir nepriekaištingą valdymą posūkiuose bei atliekant staigius manevrus.

Naujiena! Goodride Sport RS

Goodride Sport RS – tai sportinės, UHP (Ultra High Performance) semi-slick tipo padangos, sukurtos žiedinėms, slalomo ar drifto varžyboms. Tai profesionalams skirtos padangos, užtikrinančios maksimalią trauką, stabilumą bei nepriekaištingas valdymo savybes. Be to, padanga turi puikias ekspoatacines savybes ir jau sulaukė daugybės gerų įvertinimų iš lenktynininkų.

 • Idealiai driftui pritaikyta padanga, kurios unikalus protektoriaus raštas buvo kuriamas ir nuolat tobulinamas remiantis tikra varžybų patirtimi bei profesionalių lenktynininkų atsiliepimais.
 • Vientisas centrinis blokas dar geresniam sukibimui ir stabilumui važiuojant dideliu greičiu ant sausos kelio dangos.
 • Agresyvus, asimetrinis protektoriaus raštas su masyviais blokais bei specialus gumos mišinys užtikrima maksimalų sukibimą bei visapusišką automobilio kontrolę ekstremaliomis sąlygomis.
 • Atviri kraštai su giliais grioveliais padeda greitai ir efektyviai pašalinti vandenį iš po padangos ir išlaikyti maksimalų sukibimą su kelio danga.
 • Pritaikant pažangiausias technologijas itin tiksliai paskaičiuotas optimalus šoninių griovelių pakreipimo kampas tam, kad užtikrintų precizišką valdymą posūkiuose.

Daugiau apie Goodride RS Sport

Naujiena! Goodride SU318

Goodride SU318 – tai universali visureigiams skirta padanga patenkinsianti visus kasdienius vairuotojo poreikius. Puikus sukibimas ir pagerintos automobilio valdymo savybės dar užtikrintesniam, saugesniam ir patikimesniam vairavimui.

 • Keturi platūs centriniai išilginiai grioveliai sujungti su šoniniais grioveliais sudaro efektyvią vandens iš po padangos pašalinimo sistemą ir apsaugo nuo akvaplanavimo susidarymo.
 • „Silicia Tech“ – Silicio panaudojimas gumos mišinyje gerokai pagerina sukibimą ant šlapios dangos bei sumažina padangos pasipriešinimą riedėjimui.
 • Pasitelkus CAD (Computer Aided Design) sukurtas optimalus protektoriaus raštas maksimaliai traukai, tuo pačiu ženkliai sumažinant skleidžiamo garso lygį.
 • Trys siauresnės centrinių blokelių juostos užtikrina tylų ir tolygų važiavimą, o platesni šoniniai grioveliai garantuoja manevringumą ir gerą sukibimą posūkiuose.
 • M+S žymėjimas.

Naujiena! Goodride SL369

Goodride SL369 – tai viseigiams skirta A/T (All Terrain) padanga, puikiai pritaikyta važiuoti tiek asfaltuotu keliu, tiek bekele. Pasiekta puiki pusiausvyra tarp skirtingų savybių reikalingų važiuojant asfaltuotu keliu ir beleke – maksimalus sukibimas ir valdymo savybės, tačiau taip pat komfortas ir mažas triukšmo lygis.

 • Zigzago formos grioveliai efektyviai pašalina vandenį ar purvą iš po padangos maksimaliam sukibimui ir pravažumui. Savaiminio protektoriaus apsivalymo savybės.
 • Penkios blokelių eilės ir skirtingo gylio grioveliai skirti padidinti padangos paviršiaus plotą geriasniam sukibimui važiuojant keliu ir bekele.
 • Masyvūs blokeliai užtikrina nepriekaištingas valdymo savybes ir stabilumą, tuo pačiu sumažina skleidžiamą garsą važiuojant greitkeliuose.
 • Agresyvus šoninių blokelių dizainas ir papildomos šoninės apsaugos suteikia „bite edge“ efektą važiuojant kalnuotomis vietovėmis bei apsaugo nuo galimų pažeidimų dėl šoninių smūgių.
Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena