Padangų paieška e-parduotuvėje

* Plotis:
Gamintojas:
* Aukštis:
Modelis:
* Skersmuo:
Greičio indeksas:
Sezoniškumas:
Apkrova:
Automobilio tipas:
RFT:
Mišinys:
Dygliavimas:
* Nurodytos kainos galioja tik užsakant internetu

JINYU

Jinyu – tai sparčiai augantis padangų gamintojas iš Kinijos, kasmet pagaminantis virš 13 milijonų padangų, kurios eksportuojamos į 100 šalių visame pasaulyje. Kompanija itin daug dėmesio skiria naujausių technologijų ir inovacijų vystymui ir taikymui padangų gamybos ir testavimo srityje, nuolat bendradarbiauja su aukštųjų technologijų įmonėmis bei universitetais Kinijoje ir Europoje, taip pat įkūrė mokslinių tyrimų ir plėtros (R&D) technologijų centrą gamybai tobulinti. Padangos turi CCC, ISO?TS16949, DOT, ECE, INMETRO ir kitus tarptautinius sertifikatus. Tad gamintojas gali pasiūlyti visus aukščiausios kokybės reikalavimus atitinkančius produktus už prieinamą kainą.

Naujiena! Jinyu YU61

Tai vasarinės padangos lengviesiems automobiliams, priskiriamos UHP (Ultra High Performance) kategorijai. Itin aukšto lygio charakteristikas pavyko pasiekti dėl unikalaus, asimetrinio protektoriaus rašto, kuris užtikrina puikų valdymą, manevringumą ir sukibimą bet kokiomis sąlygomis.

 • Asimetrinis protektoriaus raštas bei gumos mišinys su siliciu itin pagerina sukibimą tiek ant sausos tiek ant šlapios kelio dangos. Taip pat šie technologiniai sprendimai pastebimai sumažino padangos pasipriešinimą riedėjimui taip užtikrinant tylų ir komfortabilų važiavimą.
 • Išskirtinis šių padangų bruožas – itin geras sukibimas ant šlapios kelio dangos. Vanduo iš po padangosgreitai ir efektyviai pašalinamas per keturis gilius griovelius išilgai padangos bei per daugybę padangos išorėje esančių šoninių griovelių.
 • Ištisinis centrinis blokas ženkliai pagerina stabilumą ypač važiuojant dideliu greičiu ir efektyvų valdymą dėl sutrumpėjusio reagavimo laiko į vairuotojo veiksmus.
 • Masyvūs vidiniai blokeliai su ištisine juosta padidina sąlyčio su keliu plotą, taip garantuojant maksimalią trauką ypač atliekant staigius manervus bei posūkiuose.

Naujiena! Jinyu YU63

UHP (Ultra High Performance) vasarinės padangos lengviesiems automobiliams su inovatyviu asimetriniu protektoriaus raštu puikiai tiks ieškantiems padangų, garantuosiančių puikų valdymą, komfortišką važiavimą ir mažą degalų sunaudojimą.

 • Asimetrinis protektoriaus raštas su unikaliomis centrinėmis blokelių juostomis bei plačiomis šoninėmis blokelių juostomis užtikrina maksimalų sukibimą, precizišką valdymą bei trumpą stabdymo kelią net ir važiuojant dideliu greičiu.
 • Net trys ištisinės blokelių juostos užtikrina greitą reakciją į vairuotojo atliekamus manevrus, stabilumą posūkiuose bei sumažina triukšmo lygį.
 • Keturi išilginiai bei gilūs šoniniai grioveliai išdėstyti taip, kad greitai ir efektyviai pašalintų vandens perteklių iš po padangos.
 • Gumos mišinys su siliciu ženkliai sumažina pasipriešinimą riedėjimui ir tuo pačiu kuro sąnaudas.

Naujiena! Jinyu YS71

Tai vasarinės padangos visureigiams sukurtos taip, kad puikiai tiktų važinėti tiek mieste, tiek neasfaltuotais užmiesčio keliais ir belele. Išskirtinis šių padangų bruožas puikiai tarpusavyje suderintos charakteristikos – geras sukibimas ir stabilumas važiuojant asfaltu ar bekele, komfortiškas važiavimas ir mažas triukšmo lygis.

 • Protektorius sudarytas iš daug atskirų blokelių, kurie išdėstyti taip, kad užtikrintų puikią trauką ir stabilumą ant asfalto.
 • Centrinė juosta sudaryta iš atskirų S formos blokelių, tokia forma parinkta siekiant padidinti blokelių kampų skaičių, kurie ženkliai pagerina valdymo savybes ir padangos sukibimą ant šlapio bei slidaus paviršiaus.
 • Keturi gilūs, išilginiai grioveliai bei daugybė smulkių lamelių skirti greitai pašalinti vandenį iš po padangos ir užtikrinti nepriekaištingą sukibimą.
 • Masyvūs šoniniai blokeliai užtikrina puikų sukibimą posūkiuose bei stabilumą važiuojant per smėlį ar purvą.
 • Didelis blokelių skaičius paprastai yra triukšmo ir vibracijos priežastis, tačiau precižiškai tiksliai parinkti tarpai tarp blokelių padeda neutralizuoti jų neigiamą įtaką važiavimo komfortui.

Naujiena! Jinyu YS72

Tai vasarinės padangos visureigiams, kurios pasižymi itin geromis valdymo savybėmis, ilgaamžiškumu bei garantuoja komfortišką važiavimą bet kokia kelio danga.

 • Unikalus asimetrinis protektoriaus raštas bei sustiprinta centrinė blokelių juosta užtikrina stabilumą, sukibimą bei trumpą stabdymo kelią ant sausos ir šlapios kelio dangos.
 • Keturi gilūs išilginiai grioveliai greitai pašalina vandenį iš po padangos, o blokeliuose esantys grioveliai dar prideda stabilumo važiuojant šlapiu keliu.
 • Specialus gumos mišinys sumažina pasipriešinimą riedėjimui taip gerokai prailgindamas padangos tarnavimo laiką. Ne mažiau svarbi savybė – geresnis sukibimas ir valdymas atliekant manevrus bei posūkiuose.
 • Protektoriaus blokelių forma bei išdėstymas parinkti taip, kad kuo labiau sumažinti triukšmo lygį bei pasiekti maksimaliai komfortišką važiavimą.
Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena