Padangų paieška e-parduotuvėje

* Plotis:
Gamintojas:
* Aukštis:
Modelis:
* Skersmuo:
Greičio indeksas:
Sezoniškumas:
Apkrova:
Automobilio tipas:
RFT:
Mišinys:
Dygliavimas:
* Nurodytos kainos galioja tik užsakant internetu

STARMAXX

Starmaxx - tai Europoje gaminamos padangos, sparčiai besiskinančios kelią pasaulio rinkose, dėl savo aukštos kokybės produktų už itin patrauklią kainą. Starmaxx importuojamos į beveik 100 šalių visame pasaulyje, turi didelį ir patikimą tiekimo tinklą bei puikiai išvystytą gamybos ir testavimo sistemą.  Gamintojas gali pasiūlyti platų padangų asortimentą lengviesiems automobiliams, visureigiams bei krovininiam trasportui. Išskirtinis dėmesys inovacijai, naujausioms technologijoms padangų gamybos srityje bei produkcijos kokybei padeda pasiūlyti kokybišką, į pagrindinius vartotojų poreikius orientuotą produkciją.

Starmaxx Proterra ST900

Starmaxx Proterra ST900  - universali lengviesiems krovininiams automobiliams skirta padanga. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems universalių padangų – šios padangos pasižymi geromis valdymo savybėmis ir trumpu stabdymo keliu ant ledo ir šlapios kelio dangos.

  • Specialus protektoriaus gumos mišinys ir speciali protektoriaus krašto blokų struktūra užtikrina tolygų padangos dėvėjimąsi ant sausos kelio dangos ir išlaiko gumos elastingumą ir sukibimo savybes esant žemesnei temperatūrai.
  • Sustiprintas padangos karkasas ir briaunos užtikrina padangos ilgą tarnavimo laiką.
  • Ištisinis be sujungimų nailono sluoksnis su plačiomis plieno juostomis palaiko padangos karkaso formą, išlaiko nepriekaištingą sukibimą važiuojant posūkiuose ir prailgina padangos eksplotacijos laiką.
  • Padangos briaunos tvirtas užpildas ir vientisa, be sujungimų gija sustiprina padangos ir ratlankio jungtį ir pagerina padangos stabilumą ir valdymą važiuojant dideliu greičiu ir posūkiuose.

Starmaxx W810

Žieminės padangos Starmaxx W810 apjungia svarbiausias savybes saugiam ir komfortiškam vairavimui – tai maksimalus sukibimas, stabilumas, bei trumpas stabdymo kelias sudėtingiausiomis žiemos sąlygomis. Šią savybių visumą užtikrina unikalus protektoriaus raštas su keturiais giliais grioveliais ir tankiu lamelių tinklu bei pagal FST (Fine Silica Technology) technologiją sukurtas gumos mišinys.

Padangų gumos mišinys sukurtas taip, kad išlaikytų reikiamą elastingumą prie itin žemos temperatūros taip užtikrinant maksimalų sukibimą ir trumpą stabdymo kelią ant sniegu ar ledu padengto kelio. Padanga sutvirtinta nailono sluoksniu bei plačiais plieniniais diržais siekiant užtikrinti stabilumą bei komfortą važiuojant dideliu greičiu bei posūkiuose. Tokia konstrukcija taip pat garantuoja tolygų devėjimąsi bei ilgą tarnavimo laiką.

Daugiau apie Starmaxx W810: Starmaxx W810

Starmaxx W850

Starmaxx W850 – naujos žieminės padangos lengviesiems automobiliams sukurtos užtikrinti maksimalų manevringumą bei stabilumą visomis žiemos sąlygomis.

Žieminėms padangoms Starmaxx W850 pasižymi išskirtiniu asimetriniu protektoriaus raštu. Vidinėje pusėje naudojamas kryptinis V formos protektoriaus raštas, kuris sukuria komfortiško ir tylaus važiavimo pojūtį. Išorinėje pusėje esančios dvi standžių blokelių juostos užtikrina manevringumą, stabilumą ir greitą reakciją važiuojnat dideliu greičiu.

Plačios blokelių juostos bei gilūs grioveliai užtikrina puikias valdymo savybes bei trumpą stabdymo kelią ant sniego ir ledo. Maksimaliam funkciniam efektyvumui pasiekti panaudotas Z formos lamelių tinklas dengiantis visą padangos paviršių dar geresniam sukibimui ir stabilumui.

Daugiau apie Starmaxx W850: Starmaxx W850

Starmaxx W870

Visureigiams skirtos žieminės padangos Starmaxx W870 yra ieškantiems padangų, garantuojančių stabilų ir užtikrintą vairavimą. Tai pasiekiama naudojant modernų asimetrinį protektoriaus raštą ir blokelius su ypač standžiu profiliu.

Puikus šios kartos padangų funkcinis našumas ir didelis stabdymo efektyvumas ant apledėjusios ir drėgnos kelio dangos užtikrinamas Z formos lamelėmis bei specialiai optimizuotais padangos protektoriaus šoniniais grioveliais.

Žieminės padangos Starmaxx W870 taip pat garantuoja tylų ir komfortišką važiavimą – tai pavyko pasiekti panaudojus asimetrinį protektoriaus raštą, kuriam būdingas kryptinis V formos dizainas vidinėje padangos pusėje. Šoninių blokelių konstrukcija taip pat užtikrina manevringumą ir nepriekaištingas valdymo savybes posūkiuose.

Daugiau apie Starmaxx W870: Starmaxx W870

Starmaxx ST950

Žieminės padangos Starmaxx ST950 mikroautobusams naudoja specialų protektoriaus rašto dizainą, kuris leidžia pasiekti nepriekaištingas sukibimo ir traukos savybes tiek ant sniegu padengtos, tiek ant apledėjusios kelio dangos ar net esant ypač žemai oro temperatūrai.

Prie gero automobilio stabilumo ir manevringumo posūkiuose ypač prisideda santykinai standūs aštrias briaunas turintys protektoriaus blokeliai bei visame padangos paviršiuje panaudotos kryptinės daugiafunkcinės lamelės. Tuo pačiu pusapvaliai išilginiai ir trumpi skersiniai grioveliai leidžia užtikrinti puikų vandens pašalinimo iš po padangos efektą, o tai padeda išvengti akvaplaningo rizikos.

Žieminės padangos „Starmaxx Prowin ST950“ taip pat išsiskiria specialiu metodu optimizuotu kraštinių protektoriaus blokelių pločiu – tai užtikrina ypač stabilias padangos slėgio savybes bei patikimą trauką ant sniegu ar ledu padengtos kelio dangos.

Daugiau apie Starmaxx ST950: Starmaxx ST950

Starmaxx ST960

Mikroautobusams pritaikytos žieminės padangos Starmaxx ST960 pasižymi specialiu protektoriaus raštu su stambiais blokeliais, Z formos lamelėmis ir žiemos sąlygoms naudoti skirtu unikaliu gumos mišiniu. Šis derinys užtikrina būtiną saugumą važiuojant tiek šlapiomis ar sniegu padengtomis, tiek apledėjusiomis dangomis.

Padangos protektorius sudarytas is stambių blokelių bei plačių zigzago formos griovelių, kurie užtikrina maksimalų sukibimą su šlapia, snieguota ar apledėjusia kelio danga. Protektoriuje numatytas platus centrinis griovelis užtikrina puikią apsaugą nuo akvaplaningo. Smulkios lamelės visame padangos paviršiuje dar pagerina sukibimą bei stabilumą.

Optimizuotas šoninių blokelių kampas bei aštrios briaunos efektyviai pagerina stabilumą posūkiuose bei atliekant staigius manevrus. Toks dizainas taip pat parinktas siekiant užtikrinti tolygų padangos devėjimąsi.

Daugiau apie Starmaxx ST960: Starmaxx ST960

Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena