Padangų paieška e-parduotuvėje

* Plotis:
Gamintojas:
* Aukštis:
Modelis:
* Skersmuo:
Greičio indeksas:
Sezoniškumas:
Apkrova:
Automobilio tipas:
RFT:
Mišinys:
Dygliavimas:
* Nurodytos kainos galioja tik užsakant internetu

BFGOODRICH

Varžybų dvasia yra BFGoodrich turtas. Prekės ženklas jau daugelį metų dalyvauja raliuose ir tapo pasauliniu etalonu daugelyje disciplinų. Dėl savo sėkmės BFGoodrich Jums pateikia produktus, galinčius pasiūlyti absoliučią neprilygstamo vairavimo kontrolę, reakciją ir tikslumą.

G-Force Stud

Miesto, mažos, vidutinės ir sportinės klasės automobiliams skirtos žieminės dygliuotos padangos. Dyglių ir gumos mišinys lemia subalansuotas charakteristikas ant ledo ir sniego. Visiška vairavimo kontrolė, kad ir kokia būtų kelio danga. Puikios valdymo savybės ir ypač veiksmingas stabdymas ant slidžios kelio dangos. Kryptinis protektoriaus raštas ir platus centrinis griovelis užtikrina stabilumą važiuojant šlapia danga.

Winter G

Nedygliuotos žieminės padangos mažiems ir vidutiniams automobiliams. Visiška vairavimo kontrolė, kad ir kokia būtų kelio danga. Puikios valdymo savybės ir ypač veiksmingas stabdymas esant šlapiai ir slidžiai kelio dangai.

G-Force Winter

Nedygliuotos žieminės padangos lengviesiems automobiliams. Nepriekaištinga trauka važiuojant sniegu ir ledu dėl išskirtinio sukibimo savybių. Išlaikomas stabilumas posūkiuose. Veiksmingas stabdymas važiuojant sniegu ir ledu. G-Force Winter užtikrina automobilio kontrolę visais žiemos keliais.

Winter Slalom KSI

Dėl labai tankių (dvigubai tankesnių nei ankstesnėse padangose) dvikrypčių lamelių padangos sukibimas pajudant iš vietos yra daug geresnis, stabdymo kelias trumpesnis, o automobilio kontrolė nepriekaištinga. Dvikryptės lamelės užtikrina protektoriaus standumą, o tai padeda geriau valdyti automobilį. Optimalus gumos mišinys užtikrina didesnį sukibimą esant apledėjusiai kelio dangai. Optimalus protektoriaus rašto gylis ant briaunų leidžia geriau pasiskirstyti tirpstančiam sniegui ir vandeniui bei užtikrina geriausią sukibimą giliame sniege. Deimanto formos protektoriaus raštas pagerina stabilumą ant kelio ir didina atsparumą nusidėvėjimui. BFGoodrich „Winter Slalom KSI” padangomis apautas automobilis nepriekaištingai važiuos visais keliais žiemą net pačiomis nepalankiausiomis oro sąlygomis: sniegu, ledu, sausa ir šlapia kelio danga.

Activan Winter

Žieminės nedygliuotos komerciniams automiliams skirtos padangos. Kryptinis protektorius neprilygstamam  sukibimui ir traukai užtikrinti. Gilūs grioveliai ir gilesnės lamelės greitam vandens pašalinimui ir geresniam sukibimui važiuojant giliame sniege. Dvigubas karkasas ir 4 mm posluosksnis – ilagaamžiškumui ir atsparumui smūgiams užtikrinti.

Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena