Padangų paieška e-parduotuvėje

* Plotis:
Gamintojas:
* Aukštis:
Modelis:
* Skersmuo:
Greičio indeksas:
Sezoniškumas:
Apkrova:
Automobilio tipas:
RFT:
Mišinys:
Dygliavimas:
* Nurodytos kainos galioja tik užsakant internetu

BRIDGESTONE

Mums svarbiausia pasiūlyti Jums geriausią technologiją, kokybę ir aptarnavimą, kad ir kokioje pasaulio vietoje Jūs begyventumėte. Bendrovė „Bridgestone“ nori įkvėpti ir paskatinti Jus. Tai ko Jūs ieškojote - „Bridgestone“ padangos, kurios tinka visiems automobiliams ir visoms vairavimo sąlygoms. Nepriekaištingas automobilio valdymas, puikus sukibimas, saugus ir komfortiškas vairavimas.

„Bridgestone“ - aukščiausia kokybė, garantija ir didžiausias prestižinių padangų pasirinkimas!

Blizzak WS70

Naujoji Blizzak WS70 – tai Bridgestone nedygliuota žieminė minkšto mišinio padanga skirta lengvųjų ir vienatūrių automobilių vairuotojams, ieškantiems neprilygstamos traukos važiuojant pažliugusiais, apsnigtais ir apledėjusiais keliais. Blizzak WS70 yra ketvirtosios Bridgestone žieminių padangų kartos atstovės, sukurtos maksimaliam sukibimui ir kontrolei žiemą, kad vairuotojai pasirinkę šias padangas jaustųsi užtikrintai.

Kryptinis Blizzak WS70 protektoriaus raštas yra suderintas taip, kad ant pažliugusio sniego ir lyjant užtikrintų neprilygstamą saugą bei dinamines savybes:

 • Centrinė padangos juosta maksimaliai padidina trauką ir reakciją į vairavimo veiksmus, kartu suteikdama važiavimui sklandumo ir komfortiškumo.
 • 4 ištisiniai protektoriaus griovelai šalina vandenį ir pažliugusį sniegą iš protektoriaus centrinės dalies. Jie palaiko maksimalų kontaktą su keliu ir sumažina slydimo vandens sluoksniu (akvaplanavimo) pavojų.
 • Tarpusavyje sukabintos trimatės zigzaginės įpjovos palaiko blokų standumą, pagerina sukibimą sausoje ir šlapioje kelio dangoje.

Blizzak SPIKE 01

Naujosios Blizzak SPIKE 01 padangos pasižymi išskirtinėmis sukibimo, stabdymo, valdymo charakteristikomis ypatingai sudėtingomis vairavimo sąlygomis, įskaitant važiavimą ledu bei puriu ir privažinėtu sniegu. Kalbant faktais, šių padangų savybės važiuojant sniegu yra 5%, o važiuojant ledu net 20% geresnės už šių padangų pirmtakės Noranzos 2 EVO.

Daugiau apie Bridgestone Blizzak SPIKE 01 padangas: Bridgestone Blizzak Spike 01

Blizzak LM001

Renkantis padangas maksimali saugumo garantija yra vienas iš svarbiausių reikalavimų kiekvienam vairuotojui, o ypatingai šaltuoju žiemos laikotarpiu. Nuolatiniai klimato svyravimai sparčiai keičia požiūrį į vairavimą žiemos metu. Juk žiemą galime susidurti ne tik su sniegu, bet ir šlapia, įšalusia, sausa ar netgi apledėjusia danga. O naujosios „Bridgestone“ žieminės padangoms „Blizzak LM001“ būtent tokioms sąlygoms ir yra pasiruošusios, todėl gali garantuoti maksimalų saugumą, kad ir kokiu keliu bevažiuotumėte.

Dėl „Blizzak LM001“ naudojamo kryptinio protektoriaus rašto yra garantuojamas kur kas geresnis sukibimas su sniegu ir patikimesnis stabdymas nei ankstesnės kartos „Blizzak“ serijos žieminėse padangose. Be to, naudojamas specialus griovelių raštas leidžia užtikrinti ne tik puikų sukibimą ant slidžių paviršių, tačiau taip pat garantuoja kur kas tolygesnį padangos dėvėjimąsi, kas „Blizzak LM001“ suteikia žymiai ilgesnį tarnavimo laiką.

Daugiau apie Bridgestone Blizzak LM001: Bridgestone Blizzak LM001

Blizzak W995

Vienas garsiausių padangų gamintojų pasaulyje „Bridgestone“ žiemos sezonui siūlo naujos kartos „Blizzak W“ serijos žiemines padangas. Neabejotinas privalumas yra tai, jog „Bridgestone Blizzak W995“ žieminės padangos yra pritaikytos ir gali būti naudojamos su visais Europoje populiariausiais vidutinio dydžio mikroautobusais.

Naujos kartos padangos demonstruoja žymų technologinį progresą, kurį patvirtina bandymų rezultatai - naujosios „Blizzak W995“ žieminės padangos lyginant su ankstesnės kartos „Blizzak W965“ padangomis, turi ženkliai padidėjusią trauką ir sutrumpėjusį stabdymo kelią ant apledėjusios dangos – o tai vienas svarbiausių savybių visoms žieminėms padangoms. Vertinant iš ekonominės pusės naujosios „Bridgestone“ padangos, lyginant su ankstesnės kartos modeliu, 10% sumažina kelio dangos pasipriešinimą riedėjimui, taip užtikrindamos ženklų automobilio kuro sąnaudų sumažėjimą.

Daugiau apie Bridgestone Blizzak W995: Bridgestone Blizzak W995

Blizzak DM V2

Naujoji Blizzak DM-V2 padanga -  tai geriausia ir pažangiausia Bridgestone koncerno sukurta žieminė padanga visureigiams! Šios padangos skirtos vairuotojams žinantiems, kokios sudėtingos, ekstremalios ir reiklios būna vairavimo sąlygos žiemą. Blizzak DM-V2 padangos pasiryžusios saugiai ir užtikrintai įveikti pačius netikėčiausius iššūkius.

Išskirtinės savybės važiuojant ledu: naujosios Blizzak DM-V2 padangos sukurtos naudojant naujausią ir pažangiausią gumos mišinį su daugybe mažų membranų, kurios ypač efektyviai išstumia vandens pertektlių atsirandantį tarp padangos ir apledėjusių paviršių.

Geresnė trauka: inovatyvus padangos protektoriaus raštas turi 15% daugiau aštrių briaunelių, (lyginant su pirmtake DMV1) kas leido pagerinti tolygesnį sniego paskirstymą ir sukibimą važiuojant puriu bei šlapiu sniegu.

Tikslesnis valdymas:  pagerintas padangos kontaktinis paviršius ypač tolygiai paskirto spaudimą padangos ir kelio kontakto vietoje, tai ne tik suteikia geresnį sukibimą važiuojant ledu bet ir bendrą padangos stabilumą bei tolygų dėvėjimąsi.

Daugiau apie Bridgestone Blizzak DM V2: Bridgestone Blizzak DM V2

Naujiena! Blizzak WS 80

Naujosios Bridgestone Blizzak WS80 skirtos lengvųjų automobilių vairuotojams norintiems būti užtikrintiems, kad bet kokie žiemos iššūkiai bus lengvai įveikti. Kuo vairavimo sąlygos blogesnės, tuo patikimesnes ir geresnes savybes demonstruos naujausios Blizzak serijos padangos.

Šios serijos padangose Bridgestone panaudojo geriausias ir pažangiausias technologijas, tokias kaip naujos kartos NanoPro-Tech daugialypį gumos mišinį, kuris išsiskiria ypatingai geru vandens išstūmimo efektu ir nesuskaičiuojama daugybe mikro dalelių sukuriančių nepriekaištingą sukibimą važiuojant sniegu ir ledu. Tokia kombinacija suteikia padangoms puikų universalumą - saugiai važiuoti tiek šlapia tiek apledėjusia kelio danga. Padidintas protektoriaus blokelių skaičius ir tankumas (lyginant su akstesniu modeliu) suteikia dar geresnį padangos pravažumą sniege. Platūs išilginiai grioveliai ir daugybė griovelių nukreiptų į padangos kraštus greitai ir patikimai pašalina vandens ir pažliugusio sniego perteklių bei suteikia patikimą automobilio kontrolę. Tuo tarpu 3-D zig-zag tipo lamelės atsako už gerą sukibimą važiuojant sniegu.

Blizzak WS80 padangų protektoriaus raštas optimizuotas, kad kuo tolygiau priglustų prie važiuojamosios dangos ir vienodai pasiskirstančios jėgos suteiktų geresnį bendrą stabilumą bet kokiomis vairavimo sąlygomis.

Blizzak VRX

Naujųjų VRX minkšto mišinio padangų kūrimui pasitelktos pažangiausios Japonijoje sukurtos technologijos, garantuojančios vairuotojui, pasirinkusiam šį modelį, saugumą ir komfortą kelyje - neišgąsdins net ir sudėtingiausios vairavimo sąlygos ir staigios orų permainos. Naujos kartos gumos mišinys su mikroporomis užtikrina maksimalų sukibimą bet kokiomis sąlygomis. Padangos puikiai pasirodė padangų testuose - tai geriausiai ant ledo ir sauso asfalto stabdančios minkšto mišinio padangos! Taip pat ypač atsparios smūgiams!

Vienas iš naujųjų padangų privalumų – revoliucinis naujos kartos gumos mišinys su „Multi Cell“ junginiu - tai guma su mikroporomis, kurios itin efektyviai padeda pašalinti vandenį iš po padangos bei užtikrina dar geresnį sukibimą bet kokiomis vairavimo sąlygomis. Taip pat į gumos mišinį įeinantis „Multi Cell“ junginys užtikrina padangos ilgą tarnavimo laiką nepriklausomai nuo permainingų orų, kelio sąlygų, temperatūrų svyravimų, nes dėvėdamasis atveria naujas poras, kurios prailgina padangos ekpsloatacinį laikotarpį - palaiko geriausias padangos savybes ir efektyvų stabdymą.

Daugiau apie Bridgestone Blizzak VRX: Bridgestone Blizzak VRX

Blizzak LM80

Bridgestone Blizzak LM80 - tai naujauisios žieminės padangos visureigiams. Kuriant Blizzak LM80 padangas panaudotos moderniausios technologinės naujovės. Išskirtinio dizaino protektorius ir pažangios medžiagos šioms padangoms suteikia puikias saugumo savybes net sudėtingiausiame kelyje: efektyvų valdymą ant sniego bei puikų šoninį stabilumą važiuojant šlapia kelio danga.

 • Geresnis sukibimo su šlapia danga
 • Didesnis sukibimas ant sniego ir ledo
 • Puikus valdymas sausame kelyje

Blizzak WS60

Naujoji  Blizzak WS60 išsiskiria dvilype gumos mišinio sudėtimi, kurios pagrindas Bridgestone kompanijos sukurta Tube Multicell technologija.  Šios technologijos esmė daugybė ertmių, kurios įtraukia vandens perteklių, taip pašalinamas vanduo nuo kontaktinio paviršiaus ir išlaikomas geresnis sukibimas. Žieminio gumos mišinio elastingumas ir protektoriaus raštas su daugybe aštrių briaunelių garantuos nepriekaištingą sukibimą bei kontrolę visomis žiemos kelių sąlygomis.

Jeigu Jūs ieškote patikimos padangos užtikrinančios saugumą visomis žiemos sąlygomis - Blizzak WS60 - puikus pasirinkimas!

 • Trečios kartos Bridegstone "WinterBiter" technologijos padanga Blizzak WS60 sukurta užtikrinti stabilumą, saugumą ir automobilio kontrolę, įkvepiančią vairuotojo pasitikėjimą automobiliu ir leidžiančią išnaudoti visą jo potencialą žiemos keliuose.
 • Ši padanga specialiai sukurta užtikrinti geriausią sukibimą ir saugumą.
 • Dvigubas gumos sluoksnis: įprastas žieminių padangų mišinys, padengtas naujausios Bridgestone technologijos "Tube Multicell" sintetinės gumos mišiniu su silicio dalelėmis, užtikrina stabilumą ir sukibimą sudėtingiausiomis žiemos sąlygomis. "Tube Multicell" - tai naujos kartos gumos mišinys, kuriame yra vamzdelio formos ertmės, į kurias sugeriamas vanduo, susidarantis tarp padangos ir ledo/suvažinėto sniego. Tai leidžia visam padangos kontaktiniam paviršiui geriau sukibti su kelio danga be papildomų kliūčių. Ertmės yra tolygiai paskirstytos padangos protektoriaus gumos mišinyje, todėl padangai dylant, atsiveria vis naujos ertmės.
 • Kryptinis protektoriaus raštas su atskirais blokeliais ir 3D grioveliais efektyviai pašalina vandenį/sniegą  ir sukuria nuolatinį sukibimą bet kokia padangos riedėjimo kryptimi. Tai padidina vairavimo ir stabdymo jėgą ant sniego ir ledo.
 • Puikiai pritaikytos važiuoti vandeniu ir šlapiu sniegu padengtu keliu.
 • "Uni - T" technologija su dvigubomis metalo juostomis, sutvirtintomis nailonu, palaiko padangos formą esant didelėms apkrovoms ir temperatūrų svyravimams.
 • Maksimaliam saugumui - ryškūs padangos devėjimosi indikatoriai.
 • Blizzak WS60 padanga vartotojų apklausose ir žieminių padangų apžvalgose užima aukščiausias pozicijas.

Blizzak LM-32

Bridgestone šios žiemos naujiena lengvųjų automobilių vairuotojams, vertinantiems aukščiausios kokybės žiemines nedygliuotas padangas – naujoji Blizzak LM-32.

 • Kryptinis protektoriaus raštas ir skersiniai grioveliai – išskirtiniam sukibimui ir saugiam važiavimui sniegu padengta kelio danga.
 • Stambūs padangos krašto blokai ir tankus lamelių tinklas – krašto efektas sukibimui važiuojant slidžia kelio danga sustiprinti.
 • Optimizuotas protektoriaus raštas ir griovelių išdėstymas – aukščiausio lygio saugumui važiuojant šlapia kelio danga užtikrinti.
 • Naujausių technologijų gumos mišinys – patikimam sukibimui ir stabdymui visomis žiemos kelių sąlygomis.

Noranza 2 EVO

Ypatingai sunkios pastarosios žiemos vairavimo sąlygos verčia susimąstyti renkantis saugias ir patikimas, bet kokius žiemos iššūkius galinčias įveikti padangas. Būtent tokios ir yra naujosios Noranza 2 EVO žieminės dygliuotos padangos. Patobulintas gumos mišinys bei dyglių technologija garantuoja maksimalų saugumą ir automobilio kontrolę ekstremaliausiomis žiemos sąlygomis.

 • Naujos kartos žieminė dygliuota padanga, dygliuota naujos technologijos dygliais užtikrina nepriekaištingą sukibimą ekstremaliomis žiemos kelių sąlygomis.
 • Naujas gumos mišinys garantuoja patikimą valdymą esant labai žemai temperatūrai.
 • Blokeliai, lamelės ir grioveliai optimizuoti maksimaliam kraštų sukibimui važiuojant ledu ar privažinėtu sniegu išlaikyti.
 • Ypač slidūs grioveliai greitam vandens pašalinimui – apsaugai nuo akvaplanavimo.

Blizzak LM-30

• Asimetrinis protektoriaus raštas ir didesnis gumos procentas padangos krašte – sukibimui ant sniego ir ledo;
• Optimizuotas griovelių išdėstymas – važiavimo sniegu, sausa ir šlapia kelio danga balansui;
• Gumos mišinyje esantis kvarcas – patikimam stabdymui ir sukibimui visomis žiemos sąlygomis;
• Tvirta ir patvari karkaso konstrukcija - ilgaamžiškumas ir patikimas valdymas.

   

Blizzak LM-35

• Nauja “skalbimo lentos” (angl. washboard) lamelių technologija užtikrina blokelių standumą optimaliam valdymui sudėtingomis sąlygomis;
• 3D blokelių forma – apsauga nuo akvaplanavimo ir valdymo tikslumas;
• Standūs padangos krašto blokeliai – išskirtiniam valdymui ant šlapios ir sausos dangos;
• Patobulinta gumos mišinio sudėtis – išskirtiniam sukibimui.

Blizzak DM-V1

• Nauja nedygliuota 4x4 padanga sukurta ir išbandyta atšiauriausiomis žiemos sąlygomis;
• Revoliucinė Multicell Z technologija suteikia nepriekaištingą trauką ant bet kokios kelio dangos, net ir bekelėje;
• Mikrodalelės protektoriaus blokelių kraštuose – blokelių krašto efektui sustiprinti;
• Daugiakrypčiai centriniai grioveliai greitam vandens pašalinimui ir sukibimo ant sniego bei ledo pagerinimui.

Blizzak Nordic

Bridgestone Blizzak Nordic - tai produktas, kurio kūrimo tikslas buvo pranokti visapusiškai pasiteisinusias pirmtako WS-50+ savybes. Įvertinus atliktų testų rezultatus, tapo akivaizdu, kad Bridgestone specialistams tai pavyko įgyvendinti. Jie žymiai pagerino net 11 pagrindinių pirmtako savybių visomis žiemos sąlygomis, todėl akivaizdu, kad žengtas labai didelis žingsnis į priekį minkštos gumos mišinio padangų gamyboje.

V formos protektoriaus panaudojimas leido sukurti ypač gerai šlapią sniegą ir vandenį šalinančias bei tuo būdu nuo akvaplaningo apsaugančias padangas. Ištisinis protektorius centrinėje dalyje su stambiais kraštiniais protektoriaus blokais suteikia aukščiausios klasės stabilumą ir vairavimo tikslumą, o skirtingais kampais išdėstyti protektoriaus blokai labai pagerina stabdymą ir trauką sniegu padengtame kelyje.

Plokščias protektorius užtikrina tolygų slėgio pasiskirstymą ir padeda lamelėms efektyviai prasiskleisti visame protektoriaus plote, kas leido užtikrinti žymiai geresnį sukibimą ant ledo ir suspausto sniego, o platesnis protektorius užtikrino puikią trauką tiek ant švaraus asfalto, tiek sunkiomis žiemos sąlygomis. Protektoriaus blokų optimizavimo technologijos panaudojimas leido šiai padangai, turinčiai ypač agresyvų protektorių, būti žymiai tylesnei nei pirmtakė.

Noranza 2

Noranza 2 – tai naujos kartos labai sėkmingos ir populiarios Noranza žieminių padangų serijos gaminys. Noranza 2 sukurta remiantis pirmtakės sėkme – puikios valdymo charakteristikos bet kokiomis žiemos sąlygomis.

Patobulinta dyglių struktūra ir įtvirtinimo technologijos garantuoja maksimalų sukibimą ir puikų stabdymą ant sniego bei ledo. Išskirtinį stabilumą ir valdomumą ant šlapios kelio dangos suteikia savaime išsivalantys protektoriaus grioveliai – apsauga nuo akvaplanavimo ir saugumas važiuojant pažliugusiais keliais.

Noranza 2 padangos – tai saugus ir užtikrintas vairavimas atšiauriais Šiaurės šalių žiemos keliais.

Blizzak LM-25

Bridgestone Blizzak LM-25 – padangos skirtos sportiškiems automobiliams aukštoms vairavimo charakteristikoms ant bet kokios kelio dangos išlaikyti. Blizzak LM-25 tarpusavyje suderina gerą sukibimą ant sniego bei ledo ir važiavimą dideliu greičiu.

Kryptinis protektorius su užapvalintais protektoriaus padangos krašto blokeliais apsaugo nuo akvaplanavimo važiuojant šlapiais ir pažliugusiais keliais bei pagerina valdymą ant sauso ir šlapio kelio. Gumos mišinio su kvarcu panaudojimas leido pailginti padangos tarnavimo laiką bei suteikė papildomo saugumo važiuojant dideliu greičiu. Protektoriaus piešinio atskirų blokelių 3D technologijos lamelės garantuoja geresnį sukibimą ant ledo bei sniego.

Naujoviškas Blizzak LM-25  padangos dizainas, konstrukcija bei gumos mišinys užtikrina puikias padangos savybes, vairavimo kokybę, tolygų nusidėvėjimą ir garantuoja saugų važiavimą žiemos keliais.

Blizzak LM-25V

Tai V greičio indeksu pažymėta Blizzak LM-25 padangos versija, skirta patiems galingiausiems automobiliams. Šias padangas puikiai įvertins vairuotojai ieškantys pačios aukščiausios kokybės gaminių iš žinomiausių gamintojų.

 
Optimizuotas protektoriaus raštas, sukurtas naudojant kompiuterines sniego simuliacijas bei kvarco panaudojimas gumos mišinio sudėtyje užtikrina nepriekaištingą automobilio kontrolę ant ledo, sniego, šlapios ir sausos kelio dangos. Dar geresnį sukibimą ant sniego užtikrina patobulintos padangos krašo sukibimo savybės. Minimalus skleidžiamo triukšmo lygis garantuos komfortą ir patogumą net važiuojant dideliu greičiu.

Blizzak LM-22

Bridgestone Blizzak LM-22 nedygliuotos žieminės padangos norintiems saugiai važinėti žiemos sąlygomis net ir dideliu greičiu. Šios padangos demonstruoja puikias savybes tiek ant sniego tiek ir ant ledo.

Kryptinis protektorius su užapvalintais protektoriaus peties blokeliais ir gilūs grioveliai apsaugo nuo akvaplanavimo važiuojant šlapiais ir pažliugusiais keliais bei pagerina valdymą ant sauso ir šlapio kelio. Protektoriaus piešinio atskirų blokelių 3D technologijos lamelės garantuoja geresnį sukibimą ant ledo bei sniego, o gumos mišinio su kvarcu panaudojimas leido pailginti padangos tarnavimo laiką bei suteikė papildomo saugumo važiuojant dideliu greičiu.

Bridgestone Blizzak LM-22 gaminamos H greičio indekso ir žemo profilio, todėl puikiai tinka sportiškiems automobiliams.

Blizzak LM-20

Bridgestone Blizzak LM-20 – nedygliuotos žieminės padangos skirtos vidutiniems ir šeimyniniams automibiliams.


Kompiuterinių technologijų dėka sukurtos Blizzak LM-20 yra puikiai pritaikytos atšiaurioms žiemos sąlygoms padangos. Patobulintas žieminis protektoriaus piešinys bei tvirta jo konstrukcija patenkins reikliausių vairuotojų poreikius. Padangos pasižymi subalansuotomis savybėmis, kurios užtikrina nepriekaištingą sukibimą ant sniego, ledo bei sauso kelio. Platesnis lietimosi su kelio danga plotas suteikia saugesnį, tylesnį bei komfortiškesnį vairavimą ir tolygesnį padangos nusidėvėjimą. Protektoriaus kūrime ypatingas dėmesys buvo skiriamas valdymo savybėms ant šlapios ir pažliugusios kelio dangos pagerinti bei akvaplanavimo tikimybei sumažinti.

Blizzak LM-18

Bridgestone pristato padangas skirtas mažų, vidutinių ir šeimyninių automoblių vairuotojams – Blizzak LM-18. Tai žieminės nedygliuotos padangos pasižyminčios puikiomis charakteristikomis besikeičiančiomis važiavimo žiemos keliais sąlygomis.

 3D technoligijos lamelės ypatingai padidina padangos sukibimą su sniegu ir ledu. Papildomo sukibimo suteikia gumos mišinys su kvarcu, kuris dar ir atsparesnis nusidėvėjimui dėl sugebėjimo išlaikyti elastingumą esnat žemai temperatūrai. Vienkryptis protektoriaus piešinys su ypač nuožulniais grioveliais pagerina valdymo savybes ant šlapio bei pažliugusio kelio ir saugo nuo akvaplanavimo.

Bridgestone Blizzak LM-18 – tai nepriekaištingas valdymas ir stabilumas važiuojant slidžiais žiemos keliais.

Blizzak MZ-03

Blizzak MZ-03 – tai Bridgestone nedygliuota žieminė padanga sukurta Honda Insight Hybrid mašinoms siekiant iki minimumo sumažinti pasipriešinimą riedėjimui ir taip sumažinti kuro sunaudojimą bei tuo pačiu metu užtikrinti nepriekaištingą sukibimą ir valdomumą ant sniego ir ledo.

Blizzak MZ-03 išsiskiria kryptiniu protektoriaus piešiniu, kurį dalija platus periferinis  centrinis griovelis, padedantis išlaikyti gerą sukibimą ir trauką ant šlapios bei pažliugusios kelio dangos. Zigzago formos lamelės ir atskiri protektoriaus blokeliai užtikrina puikų sukibimą ir stabilumą važiuojant sniegu ir ledu. Blizzak MZ-03 gamyboje naudojamos naujausios stiklo pluošto technologijos, skirtos užtikrinti stabilumui ant sausos kelio dangos ir padėti išstumti vandenį iš po protektoriaus važiuojant labai pavojingu šlapiu ledu.

Naujausių technologijų panaudojimas Blizzak MZ-03 padangoms suteikia privalumų ir puikių savybių, kurios užtikrina saugų ir komfortišką vairavimą besikeičiančiais žiemos keliais.

Blizzak WS-50

Blizzak WS-50 – tai naujos kartos Bridgestone koncerno pristatoma žieminė nedygliuota padanga.

Blizzak WS-50, kurių serija yra 80-, 75-, 70-, 65 arba 60  yra gaminamos su simetriniu protektoriaus piešiniu, o žemesnio profilio ir platesnės  (55-, 50- ir 45) su kryptiniu protektoriaus piešiniu. Abu piešiniai gaminami su nukreipiamaisiais grioveliais, suteikiančiais puikų sukibimą ant šlapio ir pažliugusio kelio. Zigzago formos lamelės ir atskiri protektoriaus blokeliai sukurti taip, kad maksimaliai užtikrintų sukibimą ant ledo ir sniego. Blizzak WS-50 gamyboje panaudotos specialios technologijos apsaugo nuo ypač pavojingo paslydimo ant šlapio ledo.

Blizzak WS-50 padangos padės atskleisti visus Jūsų automobilio pajėgumus vairuojant žiemą saugiai ir užtikrintai.

Noranza

Bridgestone Noranza padangos - tai sėkmingos naujosios kartos dygliuotų žieminių padangų pradininkės. Noranza padangos suteikia išskirtinį sukibimą ant ledo ir sniego neaukojant valdymo, komforto ir tylumo charakteristikų. Padangos dygliai yra lengvi, pagaminti iš aliuminio, atsparūs nusidėvėjimui, nekeliantys didelio triukšmo bei  nekenkiantys aplinkai. Dygliai yra išdėstyti gamykliniu būdu 14 netaisyklingų linijų taip suteikdami patikimą sukibimą ant ledo ir privažinėto sniego. Optimizuota padangos karkaso konstrukcija suteikia komfortišką vairavimą ir ilgesnį padangos tarnavimo laiką.

Blizzak DM-Z3

Bridgestone Blizzak DM-Z3 – visureigiams skirtos žieminės nedygliuotos padangos, pasižyminčios puikiomis savybėmis reikalingomis atšiauriomis mūsų šalies žiemos sąlygomis.

Kryptinis protektoriaus raštas užtikrina puikų sukibimą ant sauso, apledėjusio, apsnigto ar pažliugusio kelio.Zigzago formos lamelės ir atskiri protektoriaus blokeliai užtikrina puikų sukibimą ir stabilumą važiuojant sniegu ir ledu. Blizzak DM-Z3 gamyboje naudojamos naujausios stiklo pluošto technologijos, skirtos užtikrinti stabilumui ant sausos kelio dangos ir padėti išstumti vandenį iš po protektoriaus važiuojant labai pavojingu šlapiu ledu.

Blizzak LM-25 4X4

Blizzak LM-25 4X4 – tai nauja Bridgestone padangų koncerno žieminė nedygliuota padanga, skirta padidinto pravažumo automobilių vairuotojams, ieškantiems nepriekaištingo sukibimo važiuojant  sausu, šlapiu ir slidžiu keliu. Ši žieminė padanga sukurta taip, kad tarpusavyje derėtų puikus sukibimas ant ledo bei sniego ir saugus važiavimas dideliu greičiu.

Blizzak LM-25 4X4 padangų kryptinis protektorius su užapvalintu pečiu sumažina akvaplanavimo pavojų važiuojant šlapiu ir pažliugusiu keliu bei pagerina valdymo charakteristikas važiuojant sausu keliu. Specialaus gumos mišinio su kvarcu panaudojimas lemia gerą sukibimą ir lėtesnį padangos nusidėvėjimą važiuojant dideliu greičiu, kuo negali pasigirti kiti Blizzak serijos gaminiai, nes juose naudojamos „Multicell“ protektoriaus technologija negali palaikyti H ir V greičio indeksų, su kuriais gaminamos Blizzak LM-25 4X4  padangos. Iš atskirų blokų sudaryto protektoriaus kraštuose panaudota zigzago formos lamelių technologija užtikrina puikų sukibimą ant sniego bei ledo nenaudojant tradicinių dyglių.

Naujoviškas Blizzak LM-25 4X4 padangos dizainas, konstrukcija ir gumos mišinys maksimizuoja šios žieminės padangos savybes važiuojant bet kokias žiemos keliais, mažina nusidėvėjimo spartą bei užtikrina saugų važiavimą.

Blizzak LM-18 4X4

Blizzak LM-18 – žieminė nedygliuota padanga skirta galingiems visureigiams, tokiems kaip: BMW X5, Jeep Grand Cherokee Limited, Volvo XC90 ir pan.

Kryptinis protektorius su užapvalintais protektoriaus peties blokeliais ir gilūs grioveliai apsaugo nuo akvaplanavimo važiuojant šlapiais ir pažliugusiais keliais bei pagerina valdymą ant sauso ir šlapio kelio. Protektoriaus piešinio atskirų blokelių 3D technologijos lamelės garantuoja geresnį sukibimą ant ledo bei sniego, o gumos mišinio su kvarcu panaudojimas leido pailginti padangos tarnavimo laiką bei suteikė papildomo saugumo važiuojant dideliu greičiu. Padangos gaminamos su H klasės greičio indeksu.

Bridgestone Blizzak LM-18 - saugus ir patikimas visureigių vairavimas žiemos keliais.

Bridgestone Noranza Van

Naujosios Bridgestone dygliuotos žieminės Noranza Van padangos įveiks net sudėtingiausias ir pavojingiausias žiemos kelių kliūtis bei iššūkius. Optimaliai pritaikytos Šiaurės šalių vairavimo sąlygoms padangos garantuos Jums saugią ir malonią kelionę.


    * Saugus valdymo ir vairavimo stabilumas
    * Puikios sukibimo ir stabdymo savybės ant sniego bei ledo
    * Ilgaamžės ir patikimos
    * Atlaiko didesnes apkrovas
    * Atsparios šoniniams smūgiams

Blizzak W965

Blizzak W965 - lengviesiems ir komerciniams mikroautobusams skirtos nedygliuotos žieminės padangos. Šios žieminės padangos sukurtos taip, kad jomis būtų saugu važinėti pakrautais krovininiais automobiliais bet kokiomis žiemos kelių sąlygomis.

Blizzak W965 padangos išsiskiria specialia Multicell protektoriaus sudėtimi, kurią sudaro mikroskopinės poros ir periferiniai mikro kanalėliai, skirti vandens išstūmimui važiuojant šlapiu ledu bei sniegu. Gilus iš atskirų blokų sudarytas protektorius ir zigzago formos lamelės puikiai užtikrina sukibimą ant sniego ir ledo. Viduje protektorius yra sustiprintas trimis metalo juostelėmis, kurias jungia spiralinės nailono gijos, tai skirta išlaikyti padangos formai važiuojant didesniu greičiu. Poliesterio, kaip rišamosios medžiagos, panaudojimas suteikė ilgaamžiškumo ir išlaikė puikaus sukibimo ant bet kokios kelio dangos savybes.

Blizzak RD713

Bridgestone Blizzak RD713 mikroautobusams skirtos dygliuojamos žieminės padangos. Šios padangos specialiai sukurtos Šiaurės šalių sunkioms žiemos sąlygoms įveikti. Agresyvus protektoriaus piešinys ir žieminis patobulintas gumos mišinys garantuoja nepriekaištingą sukibimą ant sniego, ledo ir sausos kelio dangos.

Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena