Padangų paieška e-parduotuvėje

* Plotis:
Gamintojas:
* Aukštis:
Modelis:
* Skersmuo:
Greičio indeksas:
Sezoniškumas:
Apkrova:
Automobilio tipas:
RFT:
Mišinys:
Dygliavimas:
* Nurodytos kainos galioja tik užsakant internetu

BRIDGESTONE

Mums svarbiausia pasiūlyti Jums geriausią technologiją, kokybę ir aptarnavimą, kad ir kokioje pasaulio vietoje Jūs begyventumėte. Bendrovė „Bridgestone“ nori įkvėpti ir paskatinti Jus. Tai ko Jūs ieškojote - „Bridgestone“ padangos, kurios tinka visiems automobiliams ir visoms vairavimo sąlygoms. Nepriekaištingas automobilio valdymas, puikus sukibimas, saugus ir komfortiškas vairavimas.

„Bridgestone“ - aukščiausia kokybė, garantija ir didžiausias prestižinių padangų pasirinkimas!

Ecopia EP001S

Ecopia EP001S yra viena iš pirmųjų padangų pasaulyje, kurios sukibimas su šlapia danga bei degalų naudojimo efektyvumas įvertintas AA ir Europoje  ir Japonijoje. Optimaliai subalansuotos padangos lengviesiems automobiliams, pasižymi puikiomis savybėmis ant šlapios kelio dangos ir padeda sutaupyti kuro bei tausoja aplinką.

 • Mažas pasipriešinimas riedėjimui ir puikus degalų naudojimo efektyvumas
 • Puiki apsauga nuo akvaplanavimo ir patikimumas šlapiame kelyje
 • Dinamiškas valdymas ir užtikrintas stabilumas

Turanza T001

 • Stabilumas ir optimalus sukibimas, užtikrinantis patikimą stabdymą šlapiame kelyje.
 • Išskirtinis stabilumas važiuojant dideliu greičiu ir sportiškos savybės važiavimą padaro sklandų ir komfortišką.
 • Naujas veiksmingumo lygis: mažas pasipriešinimas riedėjimui ir minimalus protektoriaus rašto triukšmas.

Ecopia EP150

Bridgestone pristato naujos kartos kurą taupančias padangas, kuriomis apauto automobilio vairuotojui nebereikia rinktis – ekonomiškus ar saugumas – svarbesnė padangos savybė. Naujausia Ecopia serijos Bridgestone EP150 padanga – tai tobula aukščiausios klasės saugumo ir aplinkos tausojimo sinergija.

Sumažinus padangos vidinę trintį ir temperatūrą aukščiausių technologinių sprendimų dėka sukurtas revoliucinis gumos mišinys, kuris akivaizdžiai sumažino pasipriešinimą riedėjimui. Dar geresnė naujiena, tai kad ir kūrėjų pagrindiniai tikslai: neaukoti stabilumo, sukibimo ir valdymo dinamiškumo –  taip pat buvo puikiai įgyvendinti.

•Patobulintas ECOPIA gumos mišinys – rezultatas mažesnis pasipriešinimas riedėjimui;

•Nauja blokelių tarpusavyje jungimo technologija, lemianti tolygesnį slėgio pasiskirstymą stabdymo metu;

•Optimizuota 3D protektoriaus blokelių forma sumažino kontakto metu susidarantį triukšmą – tylesnis ir ekonomiškesnis važiavimas garantuojamas.

Pasirodžiusiame viename pirmųjų vasarinių padangų teste – puikūs įvertinimai. ADAC teste iš šešiolikos bandytų padangų modelių Bridgestone Ecopia EP150 Ecopia užėmė antrąją vietą ir gavo įvertinimą „ rekomenduojamos“. Dar nebuvo pasitaikę, kad ECO padangos iškovotų tokią aukštą poziciją – „Bridgestone“ pademonstravo jog  laikosi savo principų neaukoti saugumo vardan eksploatacinių savybių  (testuoti išmatavimai 195/65R15 V).

Ecopia EP25

 • Patobulintas ECOPIA gumos mišinys leidžia pasiekti mažesnį pasipriešinimą riedėjimui.
 • Naujos technologijos blokai užtikrina tolygesnį slėgio paskirstymą, todėl pasiektos geresnės stabdymo charakteristikos.
 • Optimizuota 3D protektoriaus blokų forma sumažina triukšmą, todėl automobilis važiuoja tyliau ir ekonomiškiau.

Duravis R660

Bridgestone Duravis R660 – tai naujausios Bridgestone koncerno vasarinės padangos krovininiams ir keleiviniams automobiliams. Puikiai subalansuotos savybės ir nepriekaištingas valdymas bei stabilumas važiuojant pakrautu automobiliu. Didelė rida ir mažas pasipriešinimas reidėjimui padės efektyviai eksploatuoti komercinius ir keleivinius automobilius.

 • Nepriekaištingas valdymas ir stabdymas važiuojant net labai šlapia kelio danga.
 • Platūs išilginiai grioveliai ir optimizuoti apverstos Z formos grioveliai protektoriaus krašte greitai ir efektyviai pašalina vandenį bei saugo nuo akvaplanavimo pavojų.
 • Stambūs kraštiniai blokeliai užtikrina stabilumą važiuojant posūkiuose net ir dideliu griečiu.
 • Mažas pasipriešinimas riedėjimui lemia padangos ilgaamžiškumą ir kuro naudojimo efektyvumą.
 • Atlaiko dideles apkrovas.

Potenza Adrenalin RE002

Naujos "Bridgestone" koncerno sportinės padangos, skirtos ypač galingiems automobiliams. Šios padangos išsiskiria nepriekaištingomis savybėmis važiuojant sausa danga - neprilygstamas sukibimas ir reakcija vairo pasukimams.

 • Tikslus valdymas, suteikiantis vairavimo malonumą;
 • Geresnis sukibimas ir stabilumas įveikiant posūkius;
 • Naujausios technologijos maksimaliai efektyviam sportiniam vairavimui užtikrinti.

Naujiena! B280

Bridgestone B280 vasarinės padangos lengviesiems automobiliams, ypač tinkamas kompaktiškiems miesto automobiliams. Svarbiausias uždavinys, kuris buvo keliamas gaminant šias padangas – patenkinti net išrankiausio vairuotojo poreikius pasiūlant aukščiausią kokybės ir komforto lygį už prieinamą kainą. Šioje padangoje puikiai subalansuotas saugumas ir komfortas bet kokiomis vairavimo sąlygomis.

 • Kuriant šias padangas pagrindinis prioritetas buvo užtikrinti nepriekaištingą sukibimą ypač ant šlapios kelio dangos. Pagal ES ženklinimą padangos priskirtos B kategorijai (A – aukščiausias, F – žemiausias) pagal sukibimą ant šlapios dangos, kas yra gerokai aukščiau nei šio segmento vidurkis.
 • Itin trumpas stabdymo kelias tiek ant šlapios, tiek ant sausos kelio dangos.
 • Trys platūs ir gilūs išilginiai grioveliai ir centriniai blokeliai su užapvalantais kraštais padeda efektyviai pašalinti vandens perteklių iš po padangos ir apsaugoti nuo akvaplanavimo.
 • Optimizuota blokelių išdėstymo sistema užtikrina mažesnį pasipriešinimą riedėjimui, taip prailginant padangų ekspoatacijos laiką bei sumažinant skleidžiamą triukšmą.

Turanza ER300 - testų nugalėtoja!

Natūrali harmonija
 
Bendrovės „Bridgestone“ padangos „Turanza“ leidžia lengvųjų automobilių vairuotojams pajusti vairavimo malonumą, patogumą, stabilumą ir harmoniją. Padangos „Turanza“ pasižymi aukšta kokybe ir visiška kontrole.

 • Puikus patogumo ir stabilumo derinys
 • Sklandus vairavimas sumažina stresą ilgų kelionių metu
 • Puikus valdymas ir sukibimas su šlapia kelio danga, kad jaustumėtės saugesni

 

2009 metų pavasarį buvo pradėta išplėstos Turanza ER300 Ecopia serijos gamyba ir palaipsniui pristatyta visai Europos automobilių rinkai. „Ecopia“ pavadinimas parinktas dėl nuorodos į ekonomiškumą („eko“) – išskirtinė šios grupės padangų savybė itin ženklus ekonomiškumas kuro sunaudojimo atžvilgiu, kas šiuo sunkiu ekonomikos laikotarpiu turėtų smarkiai įtakoti vairuotojų apsisprendimą renkantis padangas.

Pagrindinė naujovė ir technologija, leidžianti sumažinti pasipriešinimą riedėjimui, kuro sunaudojimą bei tuo pačiu CO2 išmetimą yra ypatinga gumos mišinio technologija. Naujojo mišinio pagrindas nano technologijų kontroliuojamas molekulių išdėstymas, kuris leido išgauti geriausias kuro taupymo savybes bei nepriekaištingą padangų elgesį ant šlapios kelio dangos, būtent tai ko siekia „Bridgestone“ kompanija visų savo produktų kūrime bei tobulinime.

Pirmiausia gaminant padangas yra atsižvelgiama į saugumo aspektą, todėl šios serijos padangos yra ypač stabilios tiek ant sausos, tiek ant šlapios kelio dangos. Naujasis protektorius bei gumos mišinys kartu užtikrina nepriekaištingą sukibimą bei ekonomišką ir aplinkai draugišką automobilio eksploataciją.

Potenza S001

Bridgestone sukūrė naują standartą – aukščiausios klasės padangą geriausiems pasaulio automobiliams: Potenza S001. Sutverta maksimaliai sportiškam vairavimui ši padanga demonstruoja didelį efektyvumą dėl ypač mažo pasiprešinimo riedėjimui. Originalioje komplektacijoje gamyklose montuojamos ant Aston Martin Rapide ir Ferrari F458 Italia automobilių, Potenza S001 padangos Europos rinkoje pasirodė šių metų sausį.

Bridgestone koncernas plečia savo UHP (ultra high performance) padangų seriją išleisdami naująją Potenzą S001, skirtą sportiškiems ir galingiems prabangiems automobiliams. Šios padangos kurtos pritaikant visą Potenza padangų automobilių sporte sukauptą patirtį, todėl S001 galingiausiems pasaulio automobiliams gali pasiūlyti dar sportiškesnį valdymą ir didesnį efektyvumą nei dabartinė sėkmingoji Potenza RE050(A), kurios išmatavimų pasiūlą praplės naujoji S001.

Sportiškas valdymas ir nepriekaištingas tikslumas

Padidinto sukibimo dideli šoniniai protektoriaus blokai, užtikrinantys optimalų kontaktą su kelio danga, atskleidžia unikalų šios asimetrinio protektoriaus padangos charakterį. Išskirtinės valdymo savybės pasiektos naujausių technologijų dėka patobulinus protektoriaus raštą, tai leido išgauti išilginį protektoriaus stabilumą, sukuriantį didelę stabdymo jėgą bei išlaikantį vertikalų standumą, reikalingą šoniniam sukibimui bei važiavimo komfortui išlaikyti. Vairuotojai galės pajusti išskirtinį šių padangų paklusnumą menkiausiam vairo judesiui, kuris suteiks jaudinantį sportiškumo jausmą, palydimą tobulo stabilumo važiuojant dideliu greičiu, kurį užtikrina plačios centrinės protektoriaus briaunos.

Pritaikytos saugiam vairavimui ant šlapios kelio dangos

Saugumą garantuoja aukščiausios klasės Bridgestone šlapios dangos technologijos. Platūs grioveliai užtikrina greitą vandens paašalinimą, o didelio kampo ypač nuožulnūs grioveliai nukreipia ir pagreitina perteklinio vandens susikaupiačio ant protektoriaus blokelių patekimą į plačiuosius pagrindinius griovelius, tuo būdu apsaugodami nuo akvaplaningo. Šių griovelių kampas (60°) buvo parinktas siekiant minimizuoti blokelių deformaciją stabdymo metu, bet tuo pačiu ir išlaikyti efektyviausią blokelių kampą stabdant bei kontaktinį paviršiaus plotą, kurie užtikrintų maksimalų saugumą ir kontrolę važiuojant šlapia danga.

Naujosios Potenza S001 – padangos vairuotojams vertinantiems maksimalų saugumą ir neprilygstamą vairavimo tikslumą.

Pirmasis ir aukščiausias testų įvertinimas: "Labai rekomenduojamos":

www.potenza.eu


Potenza RE050A

Tobulas tikslumas – aukščiausios kokybės sportinės padangos
 
Bendrovės „Bridgestone“ aukštos kokybės „Potenza“ padangų asortimentas sujungia „Formulės-1“ tikslumą ir technologijas su šiuolaikiškais aukštos kokybės automobiliais. Kadangi šios padangos buvo sukurtos daugiausiai pastangų reikalaujančiuose automobilių sporto važiavimuose, vairuotojai gali puikiai valdyti „Potenza“ padangas ir vairuoti saugiai.

 • Vairavimo tikslumas naudojant „F-1“ technologijas
 • Nepriekaištingas automobilio valdymas
 • Sportiškas dizainas 

    

Dueler H/P Sport

Aukštos kokybės sportinės padangos visureigiams
 
Bendrovės „Bridgestone“ padangos Dueler H/P Sport  yra tai ko reikia naujų sportinių automobilių modelių, visureigių vairuotojams siekiantiems geresnio valdymo kelyje, efektyvesnės traukos, sukibimo ir patvarumo bet kokiomis vairavimo sąlygomis.

 • Vairavimo tikslumas sportiniams automobiliams.
 • Puikus sukibimas su šlapiu keliu.
 • Agresyvus, grubus dizainas.
 • Asimetriškas protektoriaus raštas didesniems ratlankių dydžiams.

Dueler H/T D840

Universali visureigių padanga skirta važiavimui magistralėmis. Subalansuotos charakteristikos vairuotojams vertinantiems komfortišką vairavimą, ilgą tarnavimo laiką ir galimybę važiuoti saugiai visais sezonais (pasižymi išskirtiniu sukibimu lengvame sniege). M+S simobiliu žymimos šios padangos vienos iš populiariausių naudojamų originalioje komplektacijoje tiek 2WD tiek 4WD lengviems ir vidutiniams komerciniams automobiliams, pikapams, crossover‘iams bei visureigiams.

Dueler H/P 680

 • Patikimos sportinės padangos.
 • Sportiškos ir jautrios kiekvienam jūsų judesiui.
 • Nepriekaištingas sukibimas su šlapia kelio danga visą eksploatacijos laikotarpį.
 • Puikus dizainas bei stilius.

Dueler H/T 689

 • Tyli ir patogi kelionė.
 • Patogus, sklandus ir tolygus vairavimas.
 • Tylios kaip modernus automobilis.
 • Vertinamos daugelio automobilio gamintojų.

Dueler H/L 683

 • Greitkelių prabanga.
 • Sklandus, ramus važiavimas ir patogumas greitkeliams.
 • Nepriekaištingas sukibimas su sausu ir šlapiu keliu.
 • Sumažina akvaplanavimo riziką važiuojant per vandenį, užtikrina saugumą.
 • Tikras visureigio pobūdis su agresyviu protektoriaus raštu ir patraukliu dizainu.

Dueler A/T 694

 • Universalios padangos tiek keliams, tiek bekelės vietovėms.
 • Puikus sukibimas su bet kokia kelio danga (net ir smėliu, purvu).
 • Šiuolaikiškas dizainas pabrėš jūsų transporto priemonės išvaizdą.

Dueler M/T 673

 • Skirtos bekelės vietovėms.
 • Ypač tvirtos ir patvarios padangos, puikiai valdomos tiek sausame tiek šlapiame kelyje.
 • Ypatinga trauka ir sukibimas su gruntu visomis bekelės sąlygomis.
 • Savaime išsivalantis protektoriaus raštas pašalina nešvarumus bei užtikrina puikų automobilio valdymą ir sukibimą bet kokiomis sąlygomis (net ir giliame purve ar smėlyje).

B250

 • Stabilumas ir patogumas.
 • Bendrovės „Bridgestone“ padangos „B-Series“ yra puikus patogumo ir stabilumo derinys mažiems automobiliams, hečbekams ir mažesniems sedanams.
 • Puikus pasirinkimas jūsų kasdienėms reikmėms.
 • Puikios eksploatavimo savybės šlapiomis ir sausomis sąlygomis ir ramus bei patogus važiavimas.
 • Universalios ilgo naudojimo padangos.

Duravis R410

Saugumas ir patikimumas
 
Bendrovės „Bridgestone“ padangos „Duravis“ pagamintos po tūkstančių bandymų valandų su aukščiausios kokybės konstrukcija, kad komercinis automobilis padėtų jūsų verslui bet kokiomis sąlygomis.

 • Tai patikimos padangos užtikrinančios sklandų vairavimą.
 • Sukurtos komerciniams automobiliams.
 • Patvarios, ilgas tarnavimo laikotarpis, nepriekaištingas valdymas ir sukibimas su šlapia kelio danga užtikrina Jūsų saugumą.
 • Sutvirtintos šoninės sienelės apsaugo nuo pažeidimų.
Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena