Padangų paieška e-parduotuvėje

* Plotis:
Gamintojas:
* Aukštis:
Modelis:
* Skersmuo:
Greičio indeksas:
Sezoniškumas:
Apkrova:
Automobilio tipas:
RFT:
Mišinys:
Dygliavimas:
* Nurodytos kainos galioja tik užsakant internetu

CONTINENTAL

Continental – vienas iš didžiausių padangų gamybos koncernų pasaulyje, pirmaujantis pasaulinėje automobilių pramonėje. Continental siūlo vartotojams platų aukščiausios kokybės gaminių pasirinkimą, siekdamas užtikrinti maksimalų saugumą.

ContiVikingContact 5

Pačiomis atšiauriausiomis žiemos sąlygomis puikiomis savybėmis pasižyminčios padangos. Asimetrinio protektoriaus rašto ir pagilintų griovelių derinys užtikrina gerą sukibimą važiuojant sniegu, ledu bei apsaugo nuo akvaplanavimo važiuojant šlapia kelio danga. Daugybė lamelių ir optimizuotų protektoriaus blokelių ypač efektyvūs stabdymo ir valdymo ant ledo tikslumui užtikrinti.

Continental ContiViking Contact 6

Continental ContiViking Contact 6 - tai naujos kartos padangos lengviesiems automobiliams, skirtos įveikti atšiauriausias žiemos sąlygas. Patobulintas asimetrinis protektorius skirtas užtikrinti gerą sukibimą su sniegu, ledu ar šlapia kelio danga. Gilūs išoriniai grioveliai efektyviai šalina vandenį iš po padangos ir apsaugo nuo akvaplanavimo susidarymo. Daugybė smulkių lamelių pagerina sukibimą su kelio danga, taip padidindami valdymo efektyvumą bei sutrumpindami stabdymo kelią.

ContiIceContact 2

Lengviesiems automobiliams ir visureigiams skirta „Conti ContiIceContact 2“ žieminė padanga pasižymi pažangiu Vokietijos „Continental“ inžinierių sukurtu dizainu, kuris leidžia užtikrinti ypač geras padangos funkcines charakteristikas tiek ant ledu padengtos dangos, tiek ant įprasto asfalto.

„Conti ContiIceContact 2“ žieminėse padangose taip pat panaudoti specialūs modernizuoti, 25% mažesni naujos kartos „Kristall“ dygliai. Mažesni dygliai leidžia bendrą dyglų skaičių padangos protektoriaus paviršiuje padidinti iki 50%.

„Conti ContiIceContact 2“ žieminėse padangose šalia dyglių yra panaudotos specialios „ledo kišenėles“. Jos užtikrina net keturis kartus stabilesnį dyglių tvirtinimo efektą bei maksimalią 50 kg dydžio leistiną kiekvieno jo apkrovą.

ContiWinterContact TS830

Didesnis kiekis blokelių protektoriaus krašte užtikrina geresnį padangos sukibimą su sniegu ir efektyvesnį pašalinimą į išorę. Protektoriaus centrinių blokelių standumas ir specialus griovelių išdėstymas užtikrina gerą stabdymą ir saugumą šlapiame slidžiame ar apledėjusiame kelyje. Šių padangų protektoriaus raštas sukurtas taip, kad užtikrintų stabdymo efektyvumą ir optimizuotų elektroninės stabilumo kontrolės sistemos (ESC) darbą.

ContiWinterViking 2

ContiWinterViking 2 – tai žieminės dygliuotos padangos, kurias Continental specialistai sukūrė atsižvelgdami į Skandinavijos, Rusijos ir kitų šiaurės šalių klimatą ir ypatingas žiemos vairavimo sąlygas.

Automobilio 'apauto' šiomis padangomis, valdomumas padidėja dviem, o automobilio pagreitis – net keturiais procentais. ContiWinterViking 2 padangų gamyboje panaudoti naujos konstrukcijos stačiakampio skerspjūvio dygliai, dėl savo unikalaus kietlydinio viršūnėlės užgalandymo formos specialistų vadinamai "deimantiniais". Optimalus jų išdėstymas įtakoja ne tik trumpesnį stabdymo kelią, bet ir geresnį automobilio pagreitėjimą.

ContiCrossContact Winter

Žieminės nedygliuotos padangos visureigiams, suteikiančios gerą sukibimą ir trumpą stabdymo kelią ant snieguotos dangos, taip pat saugo nuo akvaplanavimo. Išlaiko puikias charakteristikas ir sausame kelyje bei važiuojant dideliu greičiu.

Conti4X4IceContact

Conti4x4IceContact – žieminės visureigiams skirtos padangos puikiai pritaikytos Šiaurės šalių atšiaurių žiemų sąlygoms.

 Išskirtinis protektoriaus raštas ir atviras petys skirti sukibimui ant puraus ir privažinėto sniego bei ledo užtikrinti. Centriniai blokeliai išsiskiria lemelių gausa, kurios užtikrina puikias valdomumo charakteristikas. Dideli peties blokeliai suteikia stabilumo važiuojant sausu keliu, tuo tarpu strėlės formos grioveliai garantuoja saugumą važiuojant slidžiu ir šlapiu keliu. Padangos gali būti dygliuojamos, joms yra sukurti specialiai pritaikyti dygliai. Naujoviška dyglių išdėstymo technologija užtikrina maksimalų sukibimą ant slidaus kelio, o ypač ant ledo.

Vanco Viking

Žieminės dygliuotos/dygliuojamos padangos komerciniams automobiliams. Suteikia komfortabilų važiavimą, yra lengvai valdoma, garantuoja puikų sukibimą  ant snieguoto ar apledejusio kelio. Pasižymi ilgaamžiškumu.

Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena