Padangų paieška e-parduotuvėje

* Plotis:
Gamintojas:
* Aukštis:
Modelis:
* Skersmuo:
Greičio indeksas:
Sezoniškumas:
Apkrova:
Automobilio tipas:
RFT:
Mišinys:
Dygliavimas:
* Nurodytos kainos galioja tik užsakant internetu

COOPER

Cooper padangų gamintojui – 100 metų!

100 metų kaupta patirtis padangų gamyboje amerikiečių kompanijai Cooper padėjo išvystyti platų asortimentą bei tapti viena iš dešimties didžiausių padangų gamintojų pasaulyje. Tai pasiekti padėjo unikali filosofija „The Cooper way“, skatinanti kompaniją kurti padangas ne automobiliams, bet žmonėms, t.y. pažvelgti į procesą iš vartotojo pusės.

Cooper turi žengti koja kojon su vis augančiais vartotojų poreikiais, todėl siekis gaminti tik aukščiausius kokybės ir saugumo standartus atitinkančias padangas yra neatsiejamas nuo nuolatinio techninio tobulėjimo. Cooper kompanija turi tris technologinius centrus skirtinguose žemynuose skirtus vystyti pažangiausias technologijas ir inovacijas padangų gamybos srityje, be to šią vasarą kompanijos technologijos centrui Jungtinėse Valstijose konsultacijas teikė NASA mokslininkai.

Europos rinkai padangos yra tiekiamos iš trijų gamybos centrų, esančių JAV, Didžiojoje Britanijoje ir Serbijoje. Kompanija gali pasiūlyti padangas nuo vidutinės klasės, premium klasės iki profesionaliam sportui skirtų padangų. Legendinės Cooper Discoverer serijos padangos skirtos visureigiams yra laikomos 4x4 padangų etalonu. JAV vartotojų apklausose visureigių padangų segmente įvardijamos kaip NR.1 padangų gamintojas! 2008 metais pradėjus vertinti all-terrain SUV ir pickup tipo padangas jau po trijų metų Discoverer ivertintos kaip NR.1!

Nenuostabu, kad kompanija visur siekianti aukščiausių standartų savo atstove Baltijos šalyse pasirinko lengvųjų automobilių padangų prekybos lyderę EGZOTIKĄ. EGZOTIKA yra oficialus Cooper padangų importuotojas Baltijos šalyse. Cooper kompanija šimtmečio proga siūlo įsigyti padangų už ypatingai gerą kainą. Geriausių pasiūlymų ieškokite EGZOTIKOS parduotuvėse!

Naujiena! Cooper CS2

Cooper CS2 - tai vasarinės padangos miesto automobiliams. Kuriant šias padangas didžiausias dėmesys buvo skiriamas Europos vairuotojų lūkesčių patenkinimui – ilgaamžiškumas, stabilumas ir geras sukibimas ant šlapios kelio dangos už itin gerą kainą.

 • Mažesnis pasipriešinimas riedėjimui: pasiektas 7% mažesnis pasipriešinimas riedėjimui nei tos pačios kategorjios konkurentų.
 • Dėvėjimasis: ilgesnį padangos tarnavimo laiką lemia pažangios naujausios gumos mišinio technologijos, naujas protektoriaus dizainas ir padangos struktūriniai patobulinimai.
 • Protektoriaus piešinys: asimetrinis raštas bei optimizuota blokelių išdėstymo tvarka užtikrina tylų ir komfortišką važiavimą.
 • Platūs išoriniai blokeliai ženkliai pagerina sukibimą posūkiuose ir atliekant staigius manevrus taip užtikrinant stabilesnį ir užtikrintesnį važiavimą.
 • Trys išilginiai grioveliai ir užapvalinti vidiniai blokelių kraštai skirti efektyviam vandens pašalinimui bei apsaugai nuo akvaplanavimo.

Naujiena! Cooper Zeon CS6

Cooper Zeon CS6 – tai vasarinės padangos, kurių asimetrinis protektoriaus raštas išsiskiria unikaliu blokelių išdėstymu, lemiančiu tolygų dėvėjimąsi, minimalų skleidžiamą garsą bei užtikrina efektyvų vandens pašalinimą, o lengvesnė konstrukcija lemia mažesnį pasipriešinimą riedėjimui, kas turi teigiamą įtaką geresniam automobilio valdymui.

 • Asimetrinis protektoriaus raštas: subalansuotas ir tolygus padangos dėvėjimasis. 12 % ilgesnis padangos tarnavimo laikas, lyginant su pirmtake. Optimizuotas skleidžiamas garsas – tyliam ir komfortiškam vairavimui. Puikios vandens ištūmimo iš po padangos savybės.
 • Gumos mišinio technologijos: pagerintos sukibimo važiuojant šlapia kelio danga charakteristikos, nepriekaištingas automobilio valdymas ir stabdymas ant šlapio asfalto.
 • Protektoriaus išorinė dalis skirta optimaliam šoniniam sukibimui bei stabilumui išlaikyti.
 • Protektoriaus vidinė dalis – greitam vandens pašalinimui ir apsaugai nuo akvaplaningo užtikrinti.

Naujiena! Cooper Discoverer A/T3

Cooper Discoverer A/T3 padangos visureigių vairuotojams ieškantiems išskirtinių ir patikimų padangų, galinčių įveikti visus iššūkius be išimties. Tolygiai ir tyliai važiuojančios greitkeliu ir visiškai priešingos charakteristikos atsiskleidžiančios važiuojant kalnų, smėliu ar purvu padengta kelio danga.

 • 5 blokelių bekelės dizainas: Discoverer A/T3 padangų protektoriaus raštas vienija savybes specialiai sukurtas solidžiam pasirodymui važiuojant bekele, išskirtiniam sukibimui visais metų laikais, nepriekaištingam stabilumui, užtikrintam valdymui bei ilgaamžiškumui pasiekti.
 • Laužyta centrinių blokelių juosta pagerino trauką važiuojant sausa kelio danga ir išlaiko nepreikaištingą valdymą.
 • Dvigubi protektoriaus blokų elementai su dvikrypčiais nukreipiamaisiais grioveliais patikimai saugo nuo akmenukų užsilaikymo protektoriaus tarpuose bei apsaugo nuo pavojingų protektoriaus pažeidimų važiuojant sudėtinga kelio danga.
 • Suporuoti centriniai ir tarpinai protektoriaus blokeliai atsakingi už nepriekaištingą stabilumą bei patikimą valdymą važiuojant bekele.

Įvertintos kaip NR. 1 JAV visureigių vairuotojų pasirinkimas!

Naujiena! Cooper Zeon 4XS

Cooper Zeon 4XS - tai Cooper premium UHP klasės padangos visureigiams. Originalioje komplektacijoje montuojamos tokiems garsiems visureigiams kaip Porsche Cayenne, VW Touareg, BMW X5, Audi Q7, Volvo XC90 and Mercedes M-Class.

 • Asimetrinis protektoriaus piešinys: vienija tris atskiras, bet tuo pačiu ir sąveikaujančias savybes – atviri vidinio krašto blokeliai skirti pagerinti sukibimą važiuojant šlapia danga; platūs išilginiai grioveliai centrinėje dalyje padeda sumažinti akvaplanavimo riziką; solidūs išoriniai protekoriaus blokeliai optimizuoja valdymą.
 • Naudojama pažangiausia gumos mišinio technologija ( FCST- Fully Coupled Silica Tread Technology) sukurta pasiekti kuo optimalesnį balansą tarp maksimalaus sukibimo važiuojant šlapia danga bei protektriaus dėvėjimosi sumažino.
 • OPT (Optimised Polymer Technology) technologijos pritaikytos pasiekti geresnės kuro taupymo, sukibimo ant šlapios dangos bei dėvėjmosi charakteristikas.

Naujiena! Cooper Zeon XSTa

Cooper Zeon XSTa – tai premium klasės visureigiams skirtos padangos. Optimizuotas asimetrinis protektoriaus rašto dizainas puikiai susidoroja su visomis vairavimo sąlygomis bet kokiu oru, tai pat ypač geros charakteristikos važiuojant šlapia danga.

 • Asimetrinis protektoriaus raštas: išorinio padangos krašto blokelių dizainas užtikrina stabilumą posūkiuose, tuo tarpu vidinio krašto blokeliai atsakingi už patikimą darbą važiuojant tiek sausa, tiek šlapia kelio danga.
 • Stambūs centriniai blokeliai: pagerina bendrą padangos stabilumą važiuojant dideliu greičiu bei suteikia itin tikslią reakciją į vairo pasukimus.
 • Žiediniai ir skersiniai grioveliai: efektyviai išskirtso vandens srautą į keturias kryptis, pagreitina vandens išstūmimo procesą bei pagerina padangos sukibimą važiuojant šlapia danga.

Naujiena! Cooper Discoverer STT P.O.R.

Cooper Discoverer STT P.O.R. – tai legendinės Cooper Discoverer serijos modelis, skirtas visureigiams. Discoverer serija jau puikiai žinoma ir pripažinta bekelės užkariautojų, o šis modelis su padidinto sukibimo zona užtikrins, kad nebebus nepravažiuojamų vietų.

 • Armor-tek³ technologijos karkaso struktūra rimtai ir užtikrintai saugo nuo smūgių ir plyšimų.
 • Gilūs blokeliai: naujas ypač agresyvus ir ekspresyvus protektoriaus piešinys yra skirtas nepriekaištingam sukibimui važiuojant minkšta danga išlaikyti bei papildomam papildomam „bite edge“ efektui važiuojant kalnuotomis vietovėmis pasiekti.
 • Kūginės apsaugos nuo akmenukų išlaiko maksimalų kontaktinį plotą nepertraukiamam sukibimui užtikrinti.
 • Patikima ratlankio apsauga: padeda išvengti įpjovimų, įplyšimų ir sumušimų, ypač dažnai pasitaikančių problemų aktyvaus ir agresyvaus bekelės važiavimo metu.
 • P.O.R. (Professional Off Road) žymėjimas patvirtina, kad tai profesionalios bekelės padangos pasižyminčios išskirtiniu padidintu sukibimu.

Naujiena! Cooper Zeon LTZ

Cooper Zeon LTZ – tai tiek bekelei, tiek kasdieniams keliams puikiai pritaikytos visureigių padangos. Kuriant šias padangas pasiektas itin optimus charakteristikų derinys - sujungus geriausias savybes pavyko sukurti padangas tinkamas ir sportiniam vairavimui, ir galinčias įveikti visas kelio dangas.

 • Protektoriaus piešinys: modernus protektoriaus dizainas bei pakreipti išilginiai grioveliai maksimaliai užtikrina sukibimą važiuojant bet kokia kelio danga.
 • Greita reakcija: sugrupuoti kryptiniai protektoriaus blokeliai garantuoja greitą padangų reakciją, manevringumą bei stabilumą.
 • Gilesni protektoriaus grioveliai protektoriaus centrinėje dalyje bei mažesni blokeliai ir grioveliai protektoriaus kraštuose skirti bendram svorio sumažinimui ir geresniam valdymui važiuojant šlapia kelio danga paiekti.
 • Guminė ratlankio apsauga smarkiai išsikiša uždengdama ir apsaugodama ratlankio kraštą, taip sumažinama tikimybė, kad bus pažeistas ratlankis bei pati padanga, patyrus rimtą smūgį.
 • Cooper Zeon LTZ modelis išsiskiria ypač dideliais apkrovos indeksais, nes kiekviename plieniniame sutvirtinime panaudota net 33% daugiau plieno lyginant su standartinėmis ekvivalenčių išmatavimų padangomis.

Naujiena! Cooper Discoverer S/T Maxx

Cooper Discoverer S/T Maxx - subalansuotos bekelei, bet tinka ir kasdienėms kelionėms.

 • Armor-tek³ karkaso konstrukcija: klasėje lyderiaujanti Cooper naudojama trisluoksnė karkaso technologija tai indėlis į Discoverer S/T Maxx padangų ilgaamžiškumą bei patikimumą. Unikali kampinio sluoksnio konstrukcija saugo padangą nuo galimų pažeidimų.
 • Hibridinis 4-5 blokelių protektoriaus raštas padangai suteikia drąsią ir karingą išvaizdą bei tuo pačiu suteikia nepriekaištingas charakteristikas važiuojant tiek keliu, tiek bekele.
 • Asimetriniai protektoriaus elementai ir išilginiai grioveliai einantys link protektoriaus šonų gelbsti šalinant akmenukus ir purvą bei puikiai tarnauja sukibimui pagerinti važiuojant žvyru ir sudėtinga bekele.
 • Apsauginiai blokeliai strategiškai išdėstyti visame viršutiniame padangos protektoriaus plote skirti tolygiam važiavimui ir dėvėjimuisi važiuojant nevienodais paviršiais pasiekti.
 • M+S žymėjimas, taip pat gali būti dygliuojamos.
Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena