Padangų paieška e-parduotuvėje

* Plotis:
Gamintojas:
* Aukštis:
Modelis:
* Skersmuo:
Greičio indeksas:
Sezoniškumas:
Apkrova:
Automobilio tipas:
RFT:
Mišinys:
Dygliavimas:
* Nurodytos kainos galioja tik užsakant internetu

COOPER

Cooper padangų gamintojui – 100 metų!

100 metų kaupta patirtis padangų gamyboje amerikiečių kompanijai Cooper padėjo išvystyti platų asortimentą bei tapti viena iš dešimties didžiausių padangų gamintojų pasaulyje. Tai pasiekti padėjo unikali filosofija „The Cooper way“, skatinanti kompaniją kurti padangas ne automobiliams, bet žmonėms, t.y. pažvelgti į procesą iš vartotojo pusės.

Cooper turi žengti koja kojon su vis augančiais vartotojų poreikiais, todėl siekis gaminti tik aukščiausius kokybės ir saugumo standartus atitinkančias padangas yra neatsiejamas nuo nuolatinio techninio tobulėjimo. Cooper kompanija turi tris technologinius centrus skirtinguose žemynuose skirtus vystyti pažangiausias technologijas ir inovacijas padangų gamybos srityje, be to šią vasarą kompanijos technologijos centrui Jungtinėse Valstijose konsultacijas teikė NASA mokslininkai.

Europos rinkai padangos yra tiekiamos iš trijų gamybos centrų, esančių JAV, Didžiojoje Britanijoje ir Serbijoje. Kompanija gali pasiūlyti padangas nuo vidutinės klasės, premium klasės iki profesionaliam sportui skirtų padangų. Legendinės Cooper Discoverer serijos padangos skirtos visureigiams yra laikomos 4x4 padangų etalonu. JAV vartotojų apklausose visureigių padangų segmente įvardijamos kaip NR.1 padangų gamintojas! 2008 metais pradėjus vertinti all-terrain SUV ir pickup tipo padangas jau po trijų metų Discoverer ivertintos kaip NR.1!

Nenuostabu, kad kompanija visur siekianti aukščiausių standartų savo atstove Baltijos šalyse pasirinko lengvųjų automobilių padangų prekybos lyderę EGZOTIKĄ. EGZOTIKA yra oficialus Cooper padangų importuotojas Baltijos šalyse. Cooper kompanija šimtmečio proga siūlo įsigyti padangų už ypatingai gerą kainą. Geriausių pasiūlymų ieškokite EGZOTIKOS parduotuvėse!

Cooper WeatherMaster S/T3

Šios HP (high performance) žieminės padangos yra pats naujausias „Cooper Tires“ produktas, todėl jas gaminant pritaikytos naujausios ir pažangiausios gamybos technologijos:

-       Naujos kartos išplėstinio tipo kryptinio protektorius derinimas su trimatėmis blokelių įpjovomis (3D Sipe Technology).

-       Padangos paviršiaus blokeliai turi pažangų naujais skaičiavimais pagrįstą dyglių išdėstymą (Intelligent stud placement technology).

-       Gaminant „WT-ST3“ žiemines padangas taip pat yra panaudotos nanotechnologijos (Nano polymer technology).

Daugiau apie padangas Cooper WeatherMaster S/T3: Cooper WeatherMaster S/T3

Cooper Discoverer M+S2

Atnaujintos „Cooper Tires“ žieminės padangos „Discoverer M+S2“ yra visiems gerai žinomų „Discoverer M+S“ padangų linijos tęsinys, garantuojantis dar geresnį sukibimą ir stabdymo galimybes važiuojant drėgna, snieguota ar apledėjusia danga. Dėl šių savybių „Discoverer M+S2“ žieminės padangos puikiai tinka tiek visureigiams, tiek mikroautobusams. Maksimaliai efektyvus sukibimas padangose „Discoverer M+S2“ pasiektas pritaikant moderniausias technologines inovacijas:

-       Pirmiausia, įmonės inžinieriai iš esmės patobulino gumos mišinį, pritaikydami ilgų ir intensyvių mokslinių tyrimų rezultatus.

-       Stambūs ir tvirti paviršiaus kraštiniai blokai užtikriną puikų sukibimą su snieguotu arba apledėjusiu keliu, o strėlės antgalio pavidalą turintys centriniai blokai garantuoja automobilio stabilumą.

-       Padangos pasižymi novatorišku kryptiniu protektoriaus raštu, kuris labai efektyviai pašalina polaidžio vandenį ir išlaiko stabilumą ant sniego dangos.

Daugiau apie Cooper Discoverer M+S2: Cooper Discoverer M+S2

Cooper WeatherMaster WSC

Cooper „WeatherMaster WSC“ padangos visureigiams, kurių maksimaliai efektyvios techninės savybės žiemą yra užtikrinamos dėl panaudoto populiaraus kryptinio protektoriaus ir specialaus gumos mišinio, kuriame yra silicio cheminio elemento. Žieminių padangų protektoriaus raštas yra padarytas pagal patentuotą „Circumferential Snow-Groove“ technologiją, kuri pastebimai pagerina sukibimo savybes važiuojant lipniu sniegu

Optimalias traukos savybes ant apsnigtos dangos garantuoja kietomis briaunomis pasižymintys padangų paviršiaus blokeliai. Jų išdėstymas parinktas taip, kad greitai ir efektyviai šalintų vandenį važiuojant pažliugusiu keliu. Stabilumą ir trauką ant slidžios dangos didina dygliai, kurių gali būti net 132 – tiek numatyta duobučių padangos paviršiuje.

Daugiau apie Cooper WeatherMaster WSC: Cooper WeatherMaster WSC

Cooper WeatherMaster SA2

„Cooper Tires“ artėjant žiemos sezonui pristato „WeatherMaster SA2“ padangas lengviesiems automobiliams. „WeatherMaster SA2“ žieminės padangos išsiskiria nepriekaištingu sukibimu važiuojant dideliu greičiu snieguota, drėgna danga ar patižusiu sniegu. Šių padangų aukščiausio lygio techninės charakteristikos pasiektos pasitelkus pažangiausias „Cooper Tires“ technologijas:

-       Naujose padangose pasitelkus kompiuterinius skaičiavimus buvo patobulintas kryptinis protektoriaus raštas pridedant dar daugiau griovelių - tai užtikrina geresnes valdymo ir traukos savybes.

-       Kuriant „WeatherMaster SA2“ žieminių padangų protektorių, yra panaudotas Tapered Alternating Groove (TAG) technologinis sprendimas. Ši inovacija užtikrina geresnes stabdymo ir traukos savybes ant snieguotos ir šlapios dangos bei patižusio sniego.

-       Po ilgų tyrimų nustatytas optimalus silicio kiekis mišinyje leido sutvirtinti padangų gumą neprarandant puikaus sukibimo su apledėjusia danga. Tad naujosios žieminės padangos „WeatherMaster SA2“ gali užtikrinti ilgaamžiškumą ir patikimumą prie bet kokių žiemos sąlygų.

Daugiau apie „Cooper WeatherMaster SA2“: Cooper WeatherMaster SA2

Cooper Weather Master WSC

Cooper Tires pristato naujieną - žiemines padangas Cooper Weather Master WSC lengviesiems automobiliams. Šios padangos išsiskiria unikalaus dizaino kryptiniu protektoriaus raštu bei specialiu silicio dioksidu aprūpintu gumos mišiniu. Šis derinys užtikrina puikias padangų eksploatacijos charakteristikas žiemos metu nepriklausomai nuo oro temperatūros bei kitų atmosferos sąlygų.

Taip pat žieminės padangos Cooper Weather Master WSC, dėka specialaus kryptinio protektoriaus rašto, pasižymi ypač geromis automobilio įsibėgėjimo savybėmis bei geru vandens pašalinimu iš po padangų.

Cooper Weather-Master WSC žieminėse padangose naudojamos protektoriaus griovelių patentuotos technologijos bei ypač tankios lamelės užtikrina geras sukibimo ir traukos savybes tiek važiuojant drėgna, tiek sniegu padegta ar apledėjusia kelio danga. Dygliuojamos.

Cooper WeatherMaster SA2+

Cooper koncernas pristato šios žiemos naujienas lengviesiems automobiliams – Weathermaster SA2+ T ir Weather Master SA2+H/V, kurios yra ankstenio SA2 modelio tęsinys ir praplečia Cooper padangų asortimentą. Kuriant šias padangas panaudotos naujausios Cooper sukurtos technologijos ir gamybos metodai. SA2+ modelis testuotas ekstremaliausiomis Alpių sąlygomis, todėl vairuotojams gali pasiūlyti patikimas padangas, tinkančias visiems žiemos išbandymams.

SA2+ H/V modelis pristatomas su naujausios technologijos protektoriaus gumos mišiniu turinčiu didesnį kiekį silicio, kuris pagerina sukibimą ant šlapios kelio dangos, sniego ir purvo. Cooper koncerno siekis yra vairuotojams pasiūlyti aukščiausios kokybės inovatyvius produktus atitinkančius naujausias technologijas, todėl gamintojas nuolat investuoja į naujų technologijų kūrimą ir pritaikymą.

Weathermaster SA2+ žieminių padangų protektoriui yra panaudotas Tapered Alternating Groove (TAG) technologinis sprendimas. Laikantis TAG technologijos, protektoriaus kraštiniai grioveliai yra pasukti šiek tiek į priekį, kai tuo tarpu centrinis griovelis yra pakreiptas į priešingą pusę. Ši technologija užtikrina geresnes stabdymo ir traukos savybes ant sniego ir šlapios kelio dangos.

Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena