Padangų paieška e-parduotuvėje

* Plotis:
Gamintojas:
* Aukštis:
Modelis:
* Skersmuo:
Greičio indeksas:
Sezoniškumas:
Apkrova:
Automobilio tipas:
RFT:
Mišinys:
Dygliavimas:
* Nurodytos kainos galioja tik užsakant internetu

FIRESTONE

"Firestone" prekinis ženklas priklauso vienam didžiausių ir geriausią vardą turinčių padangų gamybos koncernų - "Bridgestone". Tai vardas, kuriuo galima pasitikėti ir padangos, kuriomis galima mėgautis. Jau kelios Europos šeimų kartos važinėja ”Firestone” padangomis. Šiuo prekės ženklu pažymėtose padangose taikomos naujausios ir pažangiausios premium klasės technologijos, o kainos "Firestone" padangų yra priskiriamos vidutinei klasei.

"Firestone" - aukščiausios klasės technologijos už prieinamą kainą!

TZ300α

Išskirtinis saugumas šeimos automobiliams

Firestone padangų gamybos koncernas atnaujino lengviesiems automobiliams skirtą padangų seriją, pristatydamas naujausią savo gaminį - TZ300α padangas. Tai sėkmingos 2002 metais į rinką išleistos TZ200 serijos tęsinys, kuriuo siekiama maksimaliai užtikrinti šeimos automobilių vairuotojų saugumo, komforto ir kuo mažesnio triukšmo lygio poreikius.

Firestone šias padangas kūrė atsižvelgdama į savo pagrindinių klientų segmento – šeimyninių ir kompaktiškų miesto automobilių vairuotojų – poreikius, kurių pirmoje vietoje įvardinamas saugumas, lengvas automobilio valdomumas bei komfortas kelionių metu. Tam pasiekti buvo pasitelktos naujausios technologijos bei daugiametė Bridgestone koncerno, kuriam priklauso ir Firestone prekinis ženklas, inžinierių sukaupta patirtis. Komfortui užtikrinti šoninis sukibimas buvo maksimaliai suderintas su kelio nelygumų amortizacija, važiuojant net labai nelygia kelio danga. Blokelių išdėstymas ir jų kraštelių nuožulnumo seka optimizuoja padangos valdymo savybes bei užtikrina tylų važiavimą. Triukšmingumo lygio sumažinimas tai taip pat ir svarus įnašas atsižvelgiant į neigiamo poveikio aplinkai sumažinimą.
Saugumui užtikrinti – pagerintas stabdymas ant šlapios kelio dangos ir sumažinta akvaplanavimo rizika. TZ300α padangose tam panaudoti dinaminės formos protektoriaus blokeliai, išilginiai kryptinio protektoriaus grioveliai ir nekryptiniai protektoriaus krašto blokeliai, kurie greitai ir saugiai pašalina vandenį iš padangos lietimosi su kelio danga paviršiaus.

Važiuojant sausa kelio danga padidinto sukibimo blokeliai ypatingai gerai sukimba su kelio danga ir suteikia išskirtinį stabilumą bei stabdymo patikimumą. Kraštinių blokelių sukibimo savybės bei bendros atsparumo dėvėjimuisi savybės suteikia šioms padangoms lengvai nuspėjamų ir užtikrinančių vairuotojų saugumo lūkesčius padangų vardą.

Firehawk SZ90μ

Bendrovės „Firestone“  SZ90µ padangos suteikia jūsų vairavimui visišką kontrolę. Puikios universalios sportinės padangos, tinkančios šlapioms ir sausoms sąlygoms, leidžia patirti naujus vairavimo pojūčius.

 • Puikus valdomumas
 • Labai gerai eksploatuojamos ir naudojamos visomis sąlygomis
 • Modernus ir stilingas dizainas

Multihawk

 • Multihawk padangos sukurtos remiantis ilga patirtimi - tai funkcionalios padangos tinkančios kompaktinės klasės ir vidutinio dydžio automobiliams.
 • Puikus sukibimas visomis kelio bei oro sąlygomis.
 • Ilgaamžės, taupančios kurą bei tyliai dirbančios.
 • Modernus stilingas dizainas tiks prie jūsų automobilio išvaizdos.

TZ200

Patogumas ir patikimumas
 

 • Firehawk padangos puikiai tinka šlapiai kelio dangai. Jūsų kelionė bus tyli ir patogi, kad ir koks būtų kelionės tikslas.
 • Patikimas stabdymas ant šlapios kelio dangos.
 • Tylus ir patogus važiavimas.

Vanhawk

Patvarumas ir ilgaamžiškumas

Jeigu jūsų darbas susijęs su mikroautobusų vairavimu, krovinių pervežimu, jūs žinote kaip svarbu didelius atstumus važiuoti automobiliu su patikimomis, stipriomis ir tvirtomis padangomis. Vanhawk – dirba kartu su jumis.

 • Nepriekaištingas patvarumas, ilgaamžiškumas.
 • Atsparios smūgiams.
 • Puikus sukibimas su šlapia kelio danga.

Naujiena! Multihawk 2

Firestone Multihawk 2 padanga leidžia Jums mėgautis kiekvienu nuvažiuotu kilometru, nesvarbu kokiomis kelio sąlygomis tenka važiuoti - ji užtikrina Jūsų komfortą ir saugumą. Mėgaukitės savo kelionėmis ir patirkite vairavimo malonumą bet kokiu oru!

 • Sumažintas įpjovų skaičius padeda palaikyti centrinės padangos dalies standumą – tai padeda lengviau valdyti automobilį ir efektyviau stabdyti esant sausai kelio dangai.
 • Protektoriaus blokeliams suteikta išlenkta forma padeda greičiau pašalinti vandenį iš protektoriaus ir sumažina akvaplanavimo pavojų.
 • 3D perėjimas iš protektoriaus centrinės dalies į padangos krašto bloką sujungia abi dalis ir padidina protektoriaus blokų standumą bei atsparumą atskirų dalių netolygiam dėvėjimuisi.
 • Suderintos padangos protektoriaus gumos ir griovelių tuštumos proporcijos ir didesnis silicio kiekis subalansuoja padangos darbą ant šlapios kelio dangos.

Blokelių forma ir išdėstymas bei griovelių plotis ir gylis optimizuoja kontaktinį padangos paviršių ir tolygų slėgio pasiskirstymą.

Naujiena! Destination HP

Firestone Destination HP – pajuskite tikrą sukibimą ir stabilumą tiek ant sausos tiek ir šlapios kelio dangos kiekviename kilometre! Destination HP - Firestone visureigių padangų geriausias pavyzdys.

 • Modernus, sportiškas protektoriaus raštas.
 • Optimizuotas protektoriaus griovelių išdėstymas padeda greičiau pašalinti vandenį, suteikia didesnę kontrolę ir sumažina akvaplanavimo riziką.
 • Standūs padangos krašto blokai pagerina sukibimą ir automobilio valdymą.
 • Patobulinta padangos karkaso konstrukcija paskirsto tolygiai slėgį, todėl padanga išlaiko stabilumą bet visomis vairavimo sąlygomis bei tolygiai dėvisi.
 • Ekonomiškos ir ilgaamžės.
Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena