Padangų paieška e-parduotuvėje

* Plotis:
Gamintojas:
* Aukštis:
Modelis:
* Skersmuo:
Greičio indeksas:
Sezoniškumas:
Apkrova:
Automobilio tipas:
RFT:
Mišinys:
Dygliavimas:
* Nurodytos kainos galioja tik užsakant internetu

GOODYEAR

Efficientgrip Performance

Goodyear Efficientgrip Performance yra vasarinė padanga, skirta lengviesiems automobiliams. Šiai padangai paskirtas A įvertinimas už puikų sukibimą su šlapia kelio danga, taip pat aktyvaus stabdymo technologija sumažina stabdymo kelią iki dviejų metrų. Šioje padangoje efektyviai suderintas optimalus sukibimas ir mažas pasipriešinimas riedėjimui, todėl padanga lėčiau dėvisi ir sunaudojama mažiau degalų.

Efficientgrip Compact

Goodyear Efficientgrip Compact yra vasarinė padanga, skirta lengviesiems automobiliams. Padanga pasižymi mažesniu pasipriešinimu riedėjimui, taip sumažindama degalų sąnaudas, bei optimaliu padangos paviršiaus spaudimu, kuris užtikrina vienodą padangos dėvėjimąsi. Dėl sumažėjusio pasipriešinimo riedėjimui padangos taip pat ilgiau dėvisi ir sumažina CO2 dujų išskyrimą į aplinką. Protektoriaus dizainas sukurtas taip, kad sumažintų stabdymo kelią tiek ant šlapios, tiek ant sausos kelio dangos, taip pat sumažintų akvaplanavimo riziką.

Efficient Grip SUV

•    Nauja Good Year koncerno visureigiams sukurta vasarinė padanga;
•    Pagrindinės charakteristikos atsispindi padangos modelio pavadinime - ekonomiškumas ir sukibimas.

Eagle F1 Asymmetric 2

Tai 2011 metų naujiena. Goodyear Eagle F1 Asymmetric buvo populiariosios Eagle F1 GSD3 tęsinys ir praėjus trims metams nuo gamybos pradžios vis dar rodo gerus rezultatus testuose.

Išleisdama F1 Asymmetric 2 Goodyear koncentravosi stabdymo charakteristikų ir pasipriešinimo riedėjimui savybių tobulinimui. Tai pirmoji Goodyear padanga, kurioje panaudota ActiveBraking technologija, kurios dėka stabdymo kelias sutrumpėja trimis metrais.

ActiveBraking technologija dėka specialiaus dizaino blokeliai deformuojasi veikiami apkrovos taip stabdymo metu padidinamas padangos sukibimas su kelio danga. Lengvos konstrukcijos padangos karkasas yra pakankamai tvirtas, todėl šios padangos yra lengvai valdomos važiuojant dideliu greičiu.

Opti Grip

Naujosios Good Year padangos OptiGrip su modernia „SmartWear Technology“ technologija užtikrina nepriekaištingą padangos tarnavimą, savybes ir saugumą per visą padangos eksploatavimo laikotarpį. Geros stabdymo charakteristikos ir sukibimas ant šlapios kelio dangos, apsaugo nuo akvaplanavimo. „SmartWear“ technologija sukurta taip, kad nusidėvint padangos protektoriaus paviršiui padanga nepraranda savo savybių, nes protektoriaus sluoksniuose atsiranda nauji grioveliai kurie apsaugo nuo akvaplanavimo ir išlaiko geriausias padangos valdymo, stabdymo, sukibimo savybes ant šlapios kelio dangos visą padangos eksploatavimo laikotarpį, todėl vairuotojams nereikės jaudintis dėl savo saugumo bei nuolat tikrinti padangų būklės.
 

Efficient Grip

Good Year pristato naujas aplinką tausojančias padangas EfficientGrip su įdiegta degalų taupymo technologija, kuri padeda sutaupyti degalų, sumažinti išmetamų CO2 dujų kiekį ir nuvažiuoti ilgesnį atstumą su tuo pačiu kiekiu degalų, taip pat šios padangos pasižymi efektyviu stabdymu ant šlapios kelio dangos bei ilgu tarnavimo laikotarpiu. Naujosios padangos testuose įrodė savo privalumus: 15% mažesnis riedėjimo pasipriešinimas; 3% trumpesnis stabdymo kelias ant šlapios dangos; 3% geresnis valdymas ant šlapios kelio dangos; padangos devėjimosi teste rezultatai dar įspūdingesni – 25% ilgesnis nuvažiuotas atstumas – tai akivaizdus pranašumas vairuotojui ir aplinkai.
 

Eagle F1 Asymmetric

Nauja “active cornergrip” technologija užtikrina nepriekaištingą stabilumą posūkiuose – įveikiant net ir staigius posūkius dideliu greičiu slėgis padangoje paskirstomas tolygiai, todėl neprarandamas stabilumas ir sukibimas.

 • Saugumas ir patikimumas.
 • Mažesnė akvaplanavimo rizika.
 • Geras sukibimas tiek ant sausos, tiek ant šlapios kelio dangos.

Excellence

Excellence – tai saugumas, komfortas ir nepriekaištingas valdymas.

 • Išskirtinės saugumą užtikrinančios technologijos.
 • Puikios valdymo savybės.
 • Saugiai įveikia posūkius net važiuojant dideliu greičiu.
 • Geras sukibimas ir stabdymas ant šlapios kelio dangos.
    

Hydra Grip

Saugus vairavimas bet kokiomis oro sąlygomis. Patentuota profilio technologija sustiprina kontaktą su keliu stabdant, net smarkiai lyjant. Padangos išlaiko savo savybes per visą naudojimo laikotarpį – ilgaamžės ir patikimos.

 • Puikus sukibimas stabdant.
 • Mažesnė akvaplanavimo rizika.
 • Ekonomiškos ir ilgaamžės.

Wrangler F1-2

 • Vasarinės padangos visureigiams.
 • Pritaikytos ekstremalioms vairavimo sąlygoms bekelėje.
 • Daugybė susisiekiančių griovelių puikiai apsaugo nuo akvaplanavimo.
 • Optimizuotas raštas kelia mažiau triukšmo.
Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena