Padangų paieška e-parduotuvėje

* Plotis:
Gamintojas:
* Aukštis:
Modelis:
* Skersmuo:
Greičio indeksas:
Sezoniškumas:
Apkrova:
Automobilio tipas:
RFT:
Mišinys:
Dygliavimas:
* Nurodytos kainos galioja tik užsakant internetu

MARANGONI

Marangoni - tai nuo 1950 metų Italijoje gaminamos aukštos kokybės padangos lengviesiems, komerciniams, visureigiams ir įvairiems specialiosios paskirties automobiliams. Per pastarąjį dešimtmetį sparčiausiai išsiplėtė lengvųjų automobilių padangų gamyba, o ši plėtra nulemta ilgametės sėkmingos veiklos gumos gaminių sektoriuje. Lengvųjų ir komercinių automobilių padangos tapo pagrindine Marangoni padangų gamybos kryptimi. Didelis įvairios paskirties padangų pasirinkimas, vis tobulėjančios aukščiausio lygio padangų technologijos ir ilgametė kvalifikuotų inžinierių patirtis garantuoja išskirtinę kokybę ir patikimumą.


Marangoni padangų kokybiška konstrukcija ir nepriekaištingos eksploatacinės savybės iškovojo šiam gamintojui svarbias pozicijas strateginėse rinkose, o ypač gerai šios padangos vertinamos Europos padangų rinkoje, kuri yra viena iš reikliausių ir sudėtingiausių. Technologinę ir kokybės brandą rodo ir Marangoni suteikiama visą padangos eksploatacijos laikotarpį galiojanti garantija, kuri suteikiama visoms šio gamintojo gaminamoms padangoms.

4 winter

Nedygliuotos žieminės padangos vidutinio dydžio automobiliams, kurtos atsižvelgiant į sudėtingas vidurio ir rytų Europos šalių vairavimo sąlygas, nes būtent šioms rinkoms skirtos Marangoni 4 winter padangos. Platūs griveliai ir gilios lamelės geresniam pravažumui, naujausias žieminis gumos mišinys nepriekaištingam sukibimui ir vairuotojų saugumui užtikrinti

4 Ice E+

Dygliuotos žieminės padangos, pasižyminčios gerai tarpusavyje derančiomis ir veikiančiomis technologijomis. SPE gumos mišinio sudėtis geram sukibimui ant sniego ir ledo net žemiausioje temperatūroje. Kryptinis protektoriaus raštas ir optimizuota dyglių išdėstymo tvarka – maksimaliam stabilumui sudėtingomis sąlygomis išlaikyti.

Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena