Padangų paieška e-parduotuvėje

* Plotis:
Gamintojas:
* Aukštis:
Modelis:
* Skersmuo:
Greičio indeksas:
Sezoniškumas:
Apkrova:
Automobilio tipas:
RFT:
Mišinys:
Dygliavimas:
* Nurodytos kainos galioja tik užsakant internetu

MAXXIS

Maxxis padangų kompanija įkurta 1967 metais Taivane, vienoje iš labiausiai išsivysčiusių Azijos šalių, šiandien yra reitinguojama devinta pagal dydį pasauline padangų gamintoja ir yra tvirtai įsitvirtinusi tarp pažangiausių padangų gamintojų. Maxxis gaminamomis padangomis prekiaujama Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Azijoje ir Europoje, per 170 šalių, o kompanijoje dirba daugiau nei 22.000 darbuotojų. Maxxis padangos vertinamos dėl aukštos kokybės, ypatingai gerai vertinamos sportui ir bekelei skirtos visureigių padangos. Šių padangų gamyboje naudojamos pažangiausios technologinės naujovės. Maxxis padangos - tai puikus kainos ir kokybės santykis.

www.maxxis.com

MA STL Ice

Žieminės minkšto mišinio padangos lengviesiems automobiliams.

Pažangiausias gumos mišinys, sukurtas bendradarbiaujant su Toyo kompanija, užtikrina vairavimo saugumą apledėjusiame kelyje. Pjūklo formos blokeliai ir ypatingai tankios lamelės pagerina sukibimą važiuojant sniegu ir ledu. Patobulinta padangos konstrukcija lemia stabilumą ir ilgesnį tarnavimo laiką. Maxxis MA-STL padangos rieda tyliai, o modernių technologijų ir šiuolaikinio dizaino protektorius užtikrina nepriekaištingą valdymą ir sukibimą visomis žiemos sąlygomis.

Naujiena! Maxxis NP3

Tai žieminės padangos, turinčios išskirtinį kryptinį protektoriaus raštą. Padangų patikimumą žiemos metu garantuoja naudojamos erdvinės įpjovos (įrąžos) bei specialios skylutės išdėstytos visoje protektoriaus srityje. Būtent jų dėka gamintojui pavyko pasiekti efektyvesnį vandens išstūmimą iš po padangos bei pastebimai pagerinti savaiminio padangos išsivalymo savybes, kurios ypač svarbios vairuojant permainingomis lietuviškomis žiemomis.

Daugiau apie Maxxis NP3: Maxxis NP3

MA SPW

MA SPW žieminės dygliuotos padangos lengviesiems automobiliams.

Maxxis MA-SPW Presa Spike padangos pasižymi modernių technologijų protektoriumi bei optimizuota dyglių išdėstymo tvarka. Tai ir kryptinis protektoriaus raštas lemia nepriekaištingą šios padangos pravažumą giliame sniege bei saugų ir užtikrintą valdymą važiuojant ledo danga. Geriausi Maxxis specialistai, kurdami naujos kartos padangas, didžiulį dėmesį skyrė vairavimo komfortui. Naujasis padangų Maxxis MA-SPW Presa Spike modelis specialiai sukurtas saugiam vairavimui sudėtingomis Šiaurės šalių žiemų sąlygomis užtikrinti.

MA PW

MA PW tai žieminės padangos lengviesiems automobiliams.

MA-PW Presa Snow padangos protektorius  pasižymi pažangiausiu gumos mišiniu, kryptiniu raštu ir giliais grioveliais, kurie užtikrina puikų sukibimą važiuojant sniegu bei greitą vandens ir sniego pašalinimą iš protektoriaus lietimosi su kelio danga ploto. Papildomi V formos grioveliai puikiai saugo nuo akvaplanavimo.

MA AS

MA AS universalios padangos lengviesiems automobiliams.
•    Patobulintas gumos mišinys, pritaikytas visoms oro sąlygoms
•    Kryptinis padangos rašto dizainas, gilios lamelės ir platūs grioveliai lemia nepriekaištingą trauką ir sukibimą važiuojant sniegu padengta kelio danga
•    Užtikrintas stabilumas važiuojant šlapiu keliu ir ilgas padangos tarnavimo laikas.

SS 01

SS-01 žieminės minkšto mišinio padangos visureigiams

SS-01 žieminės minkšto mišinio padangos visureigiams skirtos saugiam vairavimui sudėtingiausiomis žiemos sąlygomis. Stambūs protektoriaus blokeliai su tankiomiss lamelėmis visame protektoriaus plote užtikrina gerą sukibimą važiuojant sniegu ir apledėjusia kelio danga. Padangos centre esanti pjūklo formos blokelių juosta ir specialus gumos mišinys taip pat užtikrina nepriekaištingą sukibimą ant sniego bei ledo. Specialus gumos mišinys, garantuojantis puikų sukibimą su keliu važiuojant ant sniego ir ledo. Optimizuotas protektoriaus dizainas lemia komfortišką važiavimą ir mažą triukšmingumą.

MA SUW

MA SUW žieminės dygliuotos padangos visureigiams

Kryptinis Maxxis MA-SUW Presa Spike SUV protektoriaus  raštas puikiai pašalina sniegą ir purvą, o protektoriaus dizainas su daugybe lamelių užtikrina geresnį sukibimą, stabdymą ir automobilio valdymą ant sniegu padengtos kelio dangos. Naujausias gumos mišinys garantuoja gerą sukibimą esant žemai temperatūrai ir važiuojant šlapia kelio danga. Optimizuota dyglių išdėstymo seka suteikia nepriekaištingą pravažumą bei saugumą važiuojant bet kokiomis žiemos kelių sąlygomis.

MA SW Victra Snow

MA SW Victra Snow žieminės padangos visureigiams

Maxxis MA-SW Victra Snow padangos tai visureigiams skirtos žieminės padangos. Unikalus gumos mišinys su silicio priedais suteikia gerą valdymą ir sukibimą žiemos sąlygomis, o protektoriaus raštas nepriekaištingai pašalina šlapią sniegą ir vandenį iš po padangos tuo būdu apsaugodamas nuo akvaplaninavimo.

MA W2 Wintermaxx

MA W2 Wintermaxx padangos komerciniams automobiliams

MA W2 Wintermaxx padangos atlaiko dideles apkrovas ir yra atsparios šoniniams smūgiams. Naujas protektoriaus dizainas ir gilios lamelės suteikia šioms padangoms ypač gerą sukibimą ant ledo ir sniego. Specialus padangos gumos mišinys suteikia šiam modeliui ekonomiškumo, nes  jo dėka padangos dyla lėčiau.
   

MA SLW

MA SLW žieminės dygliuotos padangos komerciniams automobiliams

Maxxis MA-SLW Presa Spike – žieminė dygliuota naujos kartos padanga, suprojektuota pasitelkus  novatoriškas kompiuterines technologijas.  Šios padangos demonstruoja  puikias sąvybes itin nepalankiomis važiavimo sąlygomis - ant sniego, ledo, purvo, pažliugusio ir šlapio kelio. Nauja gumos sudėtis su silicio mišiniu užtikrina maksimalų Maxxis MA-SLW sukibimą ir puikų važiavimo saugumą esant žemoms tempetatūroms. Nors dėl didelių blokų, daugybės griovelių ir lamelių žieminės padangos pasižymi triukšmingumu, Maxxis teigia, jog dėka specialiai suprojektuoto protektoriaus rašto Maxxis MA-SLW padangos yra labai tylios.

MA LAS

MA LAS universalios padangos komerciniams automobiliams

Maxxis MA-LAS naujiena komercinių padangų rinkoje, išsiskirianti puikiomis eksploatacinėmis sąvybėmis. Ištobulintas  padangos protektoriaus dizainas leidžia jas eksploatuoti bet kokiomis oro sąlygomis, o didelis lamelių skaičius ir pagerinta gumos sudėtis įtakoja gerą sukibimą su keliu ir geras stabdymo charakteristikas. Padangos ypač gerai pašalina šlapią sniegą ir vandenį tuo apsaugodamos nuo akvaplanavimo.

Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena