Padangų paieška e-parduotuvėje

* Plotis:
Gamintojas:
* Aukštis:
Modelis:
* Skersmuo:
Greičio indeksas:
Sezoniškumas:
Apkrova:
Automobilio tipas:
RFT:
Mišinys:
Dygliavimas:
* Nurodytos kainos galioja tik užsakant internetu

MICHELIN

"Michelin" koncerno įkūrimo pėdsakai siekia 1889 metus, o šiandien šis gamintojas veikia šešiuose iš septynių kontinentų ir daugiau nei 170 šalių – tai pasaulinio masto pripažinta ir puikia gaminamų padangų kokybe pasižyminti kompanija. "Michelin" savo vizija ir siekiu laiko nuolatinį tobulėjimą ir naujovių taikymą mobilumo srityje – siekiant palengvinti žmonijos mobilumą. Didelį dėmesį šis gamintojas skiria ir aplinkos apsaugai, siekiama kurti gaminius, kurie ne tik taupytų energiją, bet ir kuo mažiau terštų aplinką.

"Michelin" - kokybė nuo pirmo iki paskutinio kilometro!

Alpin A4

Alpin A4 modelis pasižymi pasižymi šiomis pagrindinėmis naujovėmis:

  • Unikalus protektoriaus raštas užtikrinantis geresnį skersinį ir išilginį sukibimą, prie to prisideda ir padidintas lietimosi su keliu paviršiaus plotas;
  • Padidintas griovelių skaičius – naujojoje Alpin A4 jų galima suskaičiuoti net 71, tuo tarpu pirmtakė turėjo 59. Grioveliai tarpusavyje jungiasi ir sukuria vientisą tinklą, kuris pasižymi greitu vandens išstūmimu ir geresniu sukibimu važiuojant šlapia, apsnigta ar apledėjusia danga;
  •  Žymiai daugiau briaunelių geriau sukimba ant slidžios kelio dangos – naujoji padanga turi 50% daugiau briaunelių nei jos pirmtakė;
  • Lamelių stabilumo ir 3D technologijos. Sukryžiuotos lemelės ir trimatė jų struktūra išlaiko blokelių standumą tiek veikiant išilginėms jėgoms stabdant ar greitėjant, tiek ir šoninėms – įveikiant posūkius. Visa tai ženkliai pagerina valdymo ir reakcijos į vairuotojo atliekamus veiksmus charakteristikas;
  • Helio Compound+ gumos mišinio technologija. Šios technologijos pagrindas padangos gumos mišinyje naudojamas saulėgrąžų aliejus ir kvarcas. Ši gumos mišinio formulė garantuoja 1) gumos elastingumą esant žemai temperatūrai, tai užtikrina geresnį sukibimą; 2) blokelių standumą visą padangos tarnavimo laiką – ilgaamžiškumas ir didesnė rida; 3) mažesnes kuro sąnaudas, nes padanga lėčiau įkaista.

Latitude X-Ice XI2

Nedygliuota žieminė padanga  visureigiams. Geresnė trauka pradedant važiuoti ledu: specialus žieminis gumos mišinys (Winter Flex Compound) išlaiko sukibimą važiuojant pačiomis ekstremaliuosiomis žiemos kelių sąlygomis, įskaitant ledą ir gilų sniegą, ir padeda vairuotojams greičiau pajudėti iš vietos bei greičiau sustoti. Prie šių savybių taip pat prisideda ir nauja Cross Z-Sipes lamelių technologija, kurios dėka lamelės yra „surakinamos“ savo vietoje, kad išlaikytų maksimalų sukibimą. Kadangi lamelės yra labai gilios sukibimas išlaikomas žiemą po žiemos. Didelis dėmesys kuriant šias padangas skirtas komforto lygiui pagerinti. Naujausios MICHELIN® Comfort Control Technology™  technologijos dėka optimizuotas protektoriaus raštas ir sumažintas triukšmo bei vibracijų lygis leis mėgautis žiemos kelionėmis. Naujoji Michelin Latitude X-Ice XI2 geriausiai šiuo metu visureigių vairuotojams Michelin siūloma žieminė nedygliuota padanga.

Alpin 5

Naujausios kartos žieminės padangos „Michelin Alpin 5“ buvo sukurtos po daugybės mokslinių tyrimų ir bandymų, kurie „Michelin“ leido dar geriau perprasti padangų naudojimo subtilybes ir galimybes šaltuoju metų laiku.

Naujas protektoriaus raštas leidžia pasiekti net 17% didesnį padangos laisvąjį plotą (angl. void ratio), o tai garantuoja kur kas geresnes „Alpin 5“ savybes važiuojant ant sniego ar šlapios dangos. Be to, lyginant „Michelin Alpin 5“ su „Alpin 4“, naujosios kartos padangos turi 16% daugiau blokelių įpjovų (įrąžų), kurios garantuoja dar geresnį sukibimą su kelio danga ant sniego bei ledo.

Daugiau apie Michelin Alpin 5: Michelin Alpin 5

Latitude X-Ice North 2+

„Michelin Latitude X-Ice North 2+“ dygliuotos žieminės padangos sukurtos taikant naujausias technologijas ir yra skirtos vakarų ir vidurio Europos atšiaurioms žiemos sąlygoms.

Šių žieminių padangų gumos mišinys yra pagamintas iš dviejų skirtingų sluoksnių ir toks sprendimas garantuoja, kad „Michelin Latitude X-Ice North 2+“ esantys dygliai standžiai ir tvirtai laikysis net ir esant labai sudėtingoms vairavimo sąlygoms.

Išorinis padangos gumos mišinys sukurtas taikant „Flex-Ice“ technologiją, kuri garantuoja pakankamą padangos elastingumą ir ypač gerą jos sukibimą su važiuojamąją kelio danga tiek esant santykinai aukštoms, tiek ir labai žemoms oro temperatūroms.

Naujiena! Cross Climate

Tai nauja universali padanga iš „Michelin“, kurią kuriant gamintojas panaudojo unikalius inžinerinius sprendimus siekiant apjungti svarbiausias vasarinių ir žieminių padangų savybes bei pritaikyti padangą naudojimui visus metus. Padangos pasižymi efektyviu stabdymu ant šlapios kelio dangos bei geru sukibimu ant snieguotos kelio dangos. Šios padangos pristatomos kaip pirmos vasarinės padangos sertifikuotos naudojimui žiemos metu. Padangos demonstruoja 85% vasarinių padangų bei 85% žieminių padangų savybių.

Tokias išskirtines ir universalias padangų „Michelin CrossClimate“ savybes pavyko pasiekti apjungus geriausias žieminių ir vasarinių padangų kurimui naudojamas technologijas. Inovatyvus naujos kartos gumos mišinys užtikrina gerą sukibimą bei efetyvų stabdymą ant šlapios kelio dangos. Specialiai kombinuotas V formos protektoriaus raštas pagerina sukibimą ant sniego prailgina padangos tarnavimo laiką.

X-Ice Xi2

Žieminės lengviesiems ir šeimyniniams automobiliams skirtos padangos

X-Ice Xi2 padangos sukurtos susidoroti su pačiomis ekstremaliausiomis žiemos vairavimo sąlygomis ir didžiausiais žiemos kelių iššūkiais. “Michelin’o” patobulinta protektoriaus blokų technologija, daugialypės lamelės ir kvarco pagrindo gumos mišinys nuo šiol vadinama “FleX-Ice™” technologija. Šios naujos technologijos dėka pasiektas optimaliausias sukibimo ir stabdymo ant ledo bei sniego balansas. “Michelin” teigia, kad šios naujos kartos X-Ice Xi2 padangos tarnauja net 75% ilgiau nei jų artimiausi konkurentai. Kryžminės Z tipo lamelės, jų gylis ir išskirtinis protektoriaus dizainas garantuoja nepriekaištingą sukibimą ne tik ant sniego ir ledo, bet ir optimalų sukibimą važiuojant šlapiu ir sausu asfaltu. Važiuokite šią žiemą užtikrinti ir pasitikintys savo automobiliu su Michelin X-Ice Xi2 padangomis!

X-Ice

Michelin X-Ice tai nedygliuotos padangos, skirtos lenviesiems ir šeimyniniams automobiliams. Padangos sukurtos taip, kad be jokių sunkumų įveiktų pačias nepalankiausias žiemos sąlygas – nesvarbu ar tai būtų sniegas ar ledas. Panaudoti naujos kartos gumos mišiniai ir specialus protektoriaus raštas užtikrina saugų važiavimą ant bet kokios kelio dangos.

Michelin X-Ice padangos gamyboje panaudotas specialus žieminis protektorius, kurio gumos sudėtyje yra kvarco, užtikrinančio padangos elastingumą esant žemai temperatūrai. Kryptinis protektoriaus piešinys padeda išlaikyti puikų sukibimą ant šlapio bei pažliugusio kelio. Panaudota „Cross Z-Sipes“ technologija užtikrina blokelių stabilumą ir tai lemia gerą šoninį bei išilginį sukibimą važiuojant sausa, šlapia ir sniegu bei ledu padengta kelio danga.

Michelin kompanija naudoja specialias kompiuterines technologijas, kuriomis siekia sumažinti galimas padangos vibracijas bei keliamą triukšmą. Michelin X-Ice vienos iš komfortiškiausių ir mažiausiai triukšmo keliančių žieminių padangų.

X-Ice North

Bet kokiomis žiemos sąlygomis patikimos dygliuotos padangos. Michelin X-Ice North padangos išsiskiria neprilygstamu sukibimu bei valdymo charakteristikomis. Žieminio gumos mišinio sudėtis užtikrina padangos ilgaamžiškumą, mažina vibracijas ir keliamą triukšmą. Protektoriaus piešinio dėka pagerintas sukibimas ant ledo bei sniegu padengto kelio.

Michelin X-Ice North nugalėjo ne viename pasauliniame padangų bandyme ir Šiaurės šalių bei Rusijos vartotojų yra įvardijamos kaip vienos patikimiausių žieminių padangų.

Alpin A3

Žieminė nedygliuota padanga skirta miesto ir šeimyniniams automobiliams

Michelin Alpin A3 padangos buvo sukurtos atsižvelgus į vairuotojų pageidavimus saugiam vairavimui žiemą užtikrinti. Padangų gamyboje panaudotos dvi naujos technologijos: „Helio Rubber compound“ – specialus gumos mišinys su saulėgrąžų aliejumi užtikrinantis nepriekaištingą stabdymą ant šlapios dangos ir „StabiliGrip“ dvikryptė lamelių išdėstymo sistema garantuojanti daugiau stabilumo ir geresnį sukibimą taip pagerindama važiavimą sniegu. Dėl ypatingo gumos mišinio bei protektoriaus struktūros Michelin Alpin A3 tarnauja net 40% ilgiau nei kitos panašios žieminės padangos.

Michelin Alpin A3 tai visame pasaulyje puikiai vertinamos padangos nugalėjusios ne viename bandomajame teste ir pripažintos kaip labiausiai rekomenduojamos žiemos keliams padangos.

Pilot Alpin PA3

V greičio indekso Michelin Pilot alpin PA3 – tai maksimalus pasirinkimas, užtikrinantis tikslumą ir pajėgumą žiemos sąlygomis, kurių tikimasi iš aukštų charakteristikų padangų.

Naujos kartos gumos mišinio sudėtis su saulėgrąžų aliejumi garantuoja nepriekaištingą sukibimą esant žemai temperatūrai, geresnį valdomumą bei stabdymą ant šlapios kelio dangos ir tobulesnes bendras padangos važiavimo sniegu savybes.Ant šlapios dangos Pilot Alpin PA3 padangų stabdymo kelias yra 2.8 metro trumpesnis nei jų pirmtakių.

Išskirtinį valdymą žiemos keliais užtikrina asimetriškas protektoriaus piešinys ir V.T.S.(skirtingų lamelių storių) technologija, kurios dėka platesnės lamelės vidinėje padangos pusėje lemia sukibimą ant sniego, o siauresnės išorinėje pusėje – ant sausos kelio dangos. Padidinus sukibimo briaunelių skaičių pasiektos 10% geresnės valdymo savybės posūkiuose važiuojant sniegu padengtais keliais, 5% geresnis valdymas ant sausos kelio dangos ir 5% greitesnė akseleracija ant sniego.

Pilot Alpin PA2

Michelin Pilot Alpin PA2 – tai išskirtinės aukštomis eksplotacijos savybėmis pasižyminčios žieminės padangos.

Michelin Pilot Alpin PA2 padangos sujungė legendinių Pilot bei Alpin padangų geriausias valdymo ir išskirtines žieminių padangų savybes. Gautas rezultatas – žieminė padanga, kuri užtikrina saugų važiavimą atšiauriais keliais bei išlaiko puikias vairavimo charakteristikas.

Dvikryptė ir skirtingų storių lamelių išdėstymo kombinacija skirta sukurti stabilų protektoriaus raštą geresniam sukibimui ant šlapios, privažinėtu sniegu padengtos bei apledėjusios kelio dangos. Gamyboje naudojamas gumos mišinys nepraranda elastingumo net žemoje temperatūroje ir užtikrina nepriekaištingą sukibimą bet kokiomis oro sąlygomis. Michelin Pilot Alpin PA2 padangos gaminamos su V ir H greičio indeksais. V greičio indeksu pažymėtos padangos protektorius yra su 5 blokelių eilių piešiniu, o H – su 6 eilių.

Ypatingas gumos mišinys ir optimizuotas protektoriaus piešinys užtikrina saugų vairavimą šlapiu, sausu, sniegu padengtu bei apledėjusiu keliu.

Alpin

Saugios ir patikimos padangos žiemos keliams. Michelin Alpin padangos bandymų poligonuose metu pasižymėjo išskirtiniu sukibimu ant sniego, ledo bei šlapios kelio dangos ir gavo aukščiausius įvertinimus savo kategorijoje. Padangos pasipriešinimo trinties jėgos bandymuose Michelin Alpin pasirodė taip pat puikiai žymiai pranokdama savo konkurentus. Padangos protektorius išsiskiria unikaliomis lamelių struktūromis: X tipo lamelės garantuoja sukibimą ant sniegu padengtų kelių, o zigzago formos lamelės – tai nepriekaištingas sukibimas ir stabilumas važiuojant ledu. Centriniai pagilinti grioveliai puikiai išstumia vandenį ir šlapią sniegą.

Michelin Alpin – tai išskirtines saugumo bei ilgaamžiškumo savybes demonstruojančios ir žiemos iššūkių vertos padangos.

Latitude Alpin

Michelin Latitude Alpin – tai frikcinės 2006 metų modelio žieminės padangos visureigiams. Jos skirtos AWD automobilių saugiam važiavimui ant pažliugusios, šlapios, sniegu ar ledu padengtos kelio dangos užtikrinti.

Ypatingas dėmesys kuriant šias padangas buvo skiriamas siekiant pagerinti važiavimą šlapiais keliais oro temperatūrai esant žemiau 7°C ir ypač stabdymui šlapiame ir apsnigtame kelyje. Lyginant su išskirtinėmis stabdymo savybėmis pasižyminčia šios padangos pirmtake Michelin 4x4 Alpin – Michelin Latitude Alpin neabejotinai yra žingsniu priekyje.

Latitude Alpin HP

Tai prabangiems visureigiams skirtos žieminės padangos. Michelin Latitude Alpin HP rekomenduoja patys reikliausi ir pasaulyje gerai žinomi  visureigių gamintojai: Porsche Cayenne, VW Touareg, BMW X5 bei M ir R klasės Mercedes.

Michelin Latitude Alpin HP sudaro trys pagrindinės technologijos: užapvalintas padangos kraštas, kurio lamelės užtikrina sukibimą posūkiuose, specialus protektoriaus piešinys – geresniam stabdymui ant slidžios kelio dangos ir blokelių struktūra užtikrinanti protektoriaus tvirtumą tikslesniam automobilio valdymui pasiekti. Padangos karkase panaudotos dvigubos plieninės juostelės sutvirtintos zigzaginėmis nailono gijomis užtikrina padangos patikimumą važiuojant dideliu greičiu bei mažina nusidėvėjimą. Kompiuterinių technologijų dėka sumažintas padangos skleidžiamas triukšmas.

4X4 Alpin

Michelin 4X4 Alpin skirtos visureigių vairuotojams norintiems suderinti saugų važiavimą sniegu ir ledu bei nepriekaištingą valdymą ant šlapio ir sauso žiemos kelio.

Padangos gamyboje naudojamas gumos mišinys išlieka elastingas esant žemai temperatūrai, o tai užtikrina geresnį sukibimą ant sniego, ledo ir šlapio kelio bei mažesnį nusidėvėjimą. Sumaniai suprojektuotas kryptinis protektoriaus piešinys padeda išlaikyti gerą sukibimą su kelio danga bet kokiomis oro sąlygomis, o atskiri blokeliai su tankiai išdėstytomis lamelėmis puikiai sukimba su apsnigtu ar apledėjusiu keliu užtikrindami nepriekaištingą stabilumą slidžiame kelyje. Be to šios padangos Torque-Locking lamelių technologijos dėka demonstruoja neprilygstamą sukibimą ir ant sausos kelio dangos.

Latitude X-Ice

Michelin Latitude X-Ice tai žieminės nedygliuotos visureigiams skirtos padangos. Šios padangos sukurtos specialiai Šiaurės šalių vairuotojams, kur žiemą keliai dažniausiai būna padengti sniegu ir ledu, ir turi didžiulį pasisekimą Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje ir Rusijoje.

Michelin Latitude X-Ice kryptinis protektoriaus raštas ir speciali gumos mišinio sudėtis garantuoja išskirtinį sukibimą ir valdymo tikslumą važiuojant slidžiais keliais. Šios padangos skirtos BMW X5, Honda CR-V, Mercedes ML ir R-Class, Nissan Pathfinder, Toyota Land Cruiser ir RAV4 bei kitiems panašiems visureigiams.

Latitude X-Ice North

Dygliuotos žieminės padangos visureigiams

Michelin Latitude X-Ice North padangos yra dygliuotos 1.2 mm iš protektoriaus išsikišančiais dygliais užtikrinančiais puikų sukibimą važiuojant ledu ir sniegu. Nauja specialiai šiai padangai pritaikyta dyglių tvirtinimo technologija garantuoja nepriekaištingą sukibimą ir žymiai sumažina dyglių iškritimo galimybę.

Michelin Latitude X-Ice North padangų protektorius sukurtas pagal pažangią dvikryptę lamelių technologiją, kuri užtikrina efektyvų sukibimą bei stabdymą. Lamelių formos dėka pasiekiamas puikus sukibimas ir geresnis šoninis stabilumas posūkiuose. Dėl protektoriaus savybių šios padangos yra saugios ir važiuojant dideliu greičiu. Trikryptė vandens ir šlapio sniego pašalinimo sistema ir kryptinis protektoriaus piešinys leidžia saugiai važiuoti šlapiu keliu. Ypatingas gumos mišinys skiriasi į dvi zonas: protektoriaus viršuje mikštesnė guma – geresniam sukibimui, blokelių pagrinde kietesnė – saugiam važiavimui didesniu greičiu. Naujos kartos gumos mišinys su kvarcu skirtas sukibimui ant sniego ir ledo padidinti bei padangos ilgaamžiškumui užtikrinti.

Agilis Snow Ice 61/81

Michelin Agilis Snow Ice – tai žieminės padangos skirtos mikroautobusams ir nedideliems krovinimiams automobiliams. Šios padangos dėl specialaus protektoriaus ir storesnio gumos mišinio (+4mm) yra atsparesnės smūgiams ir puikiai pritaikytos krovininiams automobiliams dėl atsparumo atsitrenkus ar užvažiavus ant šaligatvio. Sutvirtintas protektorius ir didesnis padangos lietimosi su važiuojamąja kelio danga plotas pritaikyti sunkiems pakrovimams. 12% platesnis protektorius  ir specialios griovelių bei lamelių kryptys užtikrina tolygų padangos nusidėvėjimą ir puikų sukibimą ant bet kokios kelio dangos bet kokiomis oro sąlygomis. Padangos dygliuojamos ir tai suteiktų dar geresnį stabilumą bei sukibimą.

 

Agilis Snow Ice 41/51

Michelin Agilis Snow Ice 41/51 – žieminės nedygliuotos padangos komerciniams ir mažiems krovininiams automobiliams.

Puikus sukibimas važiuojant bet kokiomis žiemos orų sąlygomis.

Tvirtas gumos mišinys atlaiko didesnes apkrovas, atsparus smūgiams ir ekonomiškas.

Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena