Padangų paieška e-parduotuvėje

* Plotis:
Gamintojas:
* Aukštis:
Modelis:
* Skersmuo:
Greičio indeksas:
Sezoniškumas:
Apkrova:
Automobilio tipas:
RFT:
Mišinys:
Dygliavimas:
* Nurodytos kainos galioja tik užsakant internetu

PETLAS

Petlas - tai Europoje gaminamos aukštos kokybės padangos. Kompanija įkurta 1976 metais, kaip karinių lėktuvų padangų gamintoja. Bėgant metams produkcijos asortimentas išplėstas ir šiuo metu Petlas gamina padangas visoms sausumos transporto priemonėms. Tai sertifikuotas, aukštas technologijas ir didelę patirtį turintis padangų gamintojas, eksportuojantis savo produkciją į daugiau nei 90 pasaulio šalių. Inovatyvus požiūris, išskirtinis dėmesys produkcijos kokybei ir klientų poreikiams, padeda kompanijai ir toliau augti, sėkmingai didinti savo rinkos dalį ir pateikti pirkėjams aukštos kokybės padangas, atitinkančias reikliausių klientų poreikius.

www.petlastyre.com

Advente PT875

Petlas Advente PT875 - universalios, keturiems metų laikams tinkančios padangos, skirtos lengviesiems, visureigiams ir komerciniams automobiliams. Mišraus protektoriaus rašto dėka vairavimas tampa kokybiškesnis, automobilis lengviau valdomas posūkiuose, gerėja padangų sukibimas su kelio danga esant įvairioms oro sąlygoms bei ilgesnis padangos tarnavimo laikas dėl tolygiai besidėvinčio protektoriaus.

 • Smulkios horizontalios bangelės, esančios protektoriaus šonuose, sutrumpina stabdymo atstumą ant slidžios ir šlapios kelio dangos.
 • Speciali padangų protektoriaus kraštų struktūra lėtina paviršiaus susidėvėjimą ir mažina kuro sąnaudas.
 • Protektoriaus viduryje esančios dvi platesnės dantyto rašto linijos ir viena siauriesnė kreivė pačiame centre - padeda geriau pašalinti po ratais susikaupusį vandenį.
 • Projektoriaus vidurio raštas panašus į dėlionę - padeda automobiliui geriau įsibėgėti asfaltu ar kitokios dangos keliu, garantuoja geresnį sukibimą su sausu, šlapiu, smėlėtu, žvyruotu paviršiumi, pagerina stabdymo kelią.
 • Kompiuterio pagalba sumodeliuotas, protektoriaus šonuose pasikartojantis nuolydis, sumažina kelio nelygumų pojūtį, paversdamas važiavimą komfortiškesnį ir tylesnį.
 • Didžiausi, padangos kraštuose esantys grioveliai ir specialus protektoriaus mišinys - garantuoja geresnį prisitaikymą prie šlapio paviršiaus, puikus padangos elastingumas ir sukibimas – prisitaikymą prie žemesnės oro temperatūros.

Imperium PT515

Petlas Imperium PT 515 – tai vasarinės padangos lengviesiems automobiliams,  sukurtos pagal specialią FST silicio technologiją. Ji užtikrina puikų vairavimą esant įvairioms kelio sąlygoms ir gerokai sumažina ridos pasipriešinimą kartu tausojant kuro sąnaudas.

 • Optimizuota protektoriaus rašto griovelių seka, suteikia geresnes vairavimo sąlygas, ir kokybiškesnį stabdymą sausame bei šlapiame kelyje.
 • Keturi skirtingi grioveliai protektoriaus viduryje – geresnis vandens, besikaupiančio tarp kelio dangos ir padangos paviršiaus, pašalinimas, slydimo rizikos sumažinimas.
 • Protektoriaus šonuose esantys vidiniai ir išoriniai grioveiai - kelio nelygumus paverčia mažiau juntamus, o važiavimą tylesnį ir komfortiškesnį.
 • Stambūs blokai šoninėje padangos dalyje - geresnis ir stabilesnis posūkių įveikimas važiuojant dideliu greičiu, mažesnis paviršiaus susidėvėjimas.

Velox Sport PT741

Petlas Velox sport PT741 sukurta greičio mėgėjams, puikus valdymas ir saugumas ant šlapios kelio dangos. Specialus protektoriaus rašto dizainas ir gumos mišinys su siliciu sumažina kuro sąnaudas ir prailgina padangos eksploatacinį laikotarpį. Vientisas nailono sluoksnis ir plačios metalo juostos išlaiko padangos karkaso formą ir tvirtumą visą padangos tarnavimo laikotarpį bei užtikrina tolygų dėvėjimąsi. Padangos briaunos tvirtas užpildas ir vientisa, be sujungimų, gija sustiprina padangos ir ratlankio jungtį ir pagerina padangos stabilumą ir valdymą važiuojant dideliu greičiu ir posūkiuose.

 • Trys ištisiniai protektoriaus grioveliai – padeda geriau pašalinti susikaupusį vandenį iš padangos kontaktinio paviršiaus ploto ir sumažina akvaplanavimo riziką.
 • Centrinis ištisinis blokas kontaktuoja su kelio paviršiumi ir garantuoja stabilų ir subalansuotą vairavimą.
 • Sustiprintas platus kraštinis blokas padidina padangos lietimosi su keliu plotą ir užtikrina manevringumą važiuojant dideliu greičiu.
Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena