Padangų paieška e-parduotuvėje

* Plotis:
Gamintojas:
* Aukštis:
Modelis:
* Skersmuo:
Greičio indeksas:
Sezoniškumas:
Apkrova:
Automobilio tipas:
RFT:
Mišinys:
Dygliavimas:
* Nurodytos kainos galioja tik užsakant internetu

ROADSTONE

Roadstone padangos, gaminamos Pietų Korėjoje, jau 15 metų yra populiariausios Lietuvoje savo kategorijoje.  Dėl ilgalaikio sėkmingo bendradarbiavimo EGZOTIKA yra pripažįstama, kaip išskirtinė Roadstone platintoja, nes tik geriausiems partneriams suteikiama teisė prekiauti būtent Roadstone prekinio ženklo padangomis.

Roadstone padangos - tai stiprus produktas Europos padangų rinkoje, garsėjantis puikiu kainos bei kokybės santykiu. Pripažįstamas, kaip patikimas gamintojas, gaminantis daugelio automobilių gamintojų originalios komplektacijos kriterijus atitinkančias padangas.

Roadstone siūlo itin platų vasarinių, žieminių ir universalių padangų pasirinkimą. Šiomis padangomis Europoje prekiaujama nuo 1998 metų. 

Roadstone padangos pasižymi ypatingai geromis valdymo savybėmis tiek ant šlapios, tiek ant sausos kelio dangos. Roadstone padangas Lietuvos vairuotojai ypač vertina už nepriekaištingą kokybę, atsparumą dėvėjimuisi ir smūgiams.

Winguard Ice

Lengviesiems automobiliams skirta žieminė minkšto mišinio Roadstone koncerno padanga – Winguard Ice. Naujas protektoriaus piešinys išsiskiria keturiais plačiais išilginiais grioveliais, skirtais apsaugai nuo akvaplanavimo užtikrinti. Nuožulnus padangos krašto blokelių kampas ir daugybė smulkių lamelių garantuoja saugų ir užtikrintą vairavimą žiemos keliais. Lamelės ir standūs didesni krašto blokeliai – optimalus sukibimas važiuojant sniegu. Ryklio danties formos blokeliai ir tankus lamelių tinklas visame protektoriaus plote skirti važiavimui ledu bei privažinėtu ir puriu sniegu. Puikiai subalansuotas ir naujausiomis technologijomis optimizuotas protektoriaus blokelių išdėstymas –  naujųjų Winguard Ice padangų stabilumui bei ilgaamžiškumui užtikrinti.

Daugiau apie Roadstone Winguard Ice padangas: Roadstone Winguard Ice

Winguard Snow'G

Roadstone Winguard Snow G – tai strateginis produktas, kuriuo  Roadstone prekinio ženklo gamintojas siekia sustiprinti savo žieminių padangų serijos konkurencingumą ir pirmiausia yra skirta Europos šalių vairuotojams. Šias padangas renkasi lengvųjų automobilių vairuotojai, vertinantys saugų ir užtikrintą vairavimą žiemos sąlygomis.

Daugiau apie Roadstone Wingurad Snow'G padangas: Roadstone Winguard Snow'G

Winguard Spike

Žieminės dygliuotos padangos lengviesiems automobiliams. Itin patikimos ant sniego ir ledo dangos bei vertinamos pirmenybę teikiančiųjų aktyviam vairavimo stiliui. Roadstone Win-Spike protektoriaus grioveliai efektyviai išstumia vandenį, o padanga pasižymi minimaliu pasipriešinimu riedėjimui. Centrinė dyglių eilė užtikrina stabilumą, o Z formos grioveliai padidina padangos patikimumą ant sniego bei ledo.

Daugiau apie Roadstone Winguard Spike padangas: Roadstone Winguard Spike

Universalios Roadstone NPriz 4S

Roadstone sukūrė naujos kartos universalias padangas NPriz 4S, kurios puikiai tinka vairuotojams mūsų klimato sąlygomis norintiems visus metus važinėti vienu padangų komplektu. Kuriant šias padangas panaudotos moderniausios gumos mišinio technologijos, leido sukurti temperatūrų pokyčiams ypatingai atsparias padangas, o optimizuotas kryptinis protektoriaus piešinys su tankiu lamelių tinklu užtikrina maksimalias eksploatacines savybes žiemą.

Daugiau apie Roadstone NPriz 4S padangas: Roadstone NPriz 4S

Winguard Winspike SUV

Ilgametis padangų gamintojas iš Pietų Korėjos „Roadstone“ rinkai pristato „Winguard Winspike SUV“ dygliuotas padangas skirtas visureigiams. EGZOTIKA yra išskirtinis „Roadstone“ padangų platintojas, o Lietuvoje šio gamintojo padangos savo kategorijoje yra populiariausios jau daugiau nei 15 metų.


Naujos visureigiams skirtos žieminės padangos „Winguard Winspike SUV“ sukurtos taip, kad užtikrintų visas žiemos vairavimui svarbiausias savybes: stabilumą, trumpą stabdymo kelią ir aukščiausio lygio patikimumą važiuojant ledu bei sniegu padengtomis dangomis. Bendras šių savybių derinys yra pasiekiamas „Silica“, „Silence System“, „Optimized Belt Contour System“ bei „Optimized Carcass Contour System“ technologinių sprendimų dėka.

Daugiau apie Roadstone Winguard Winspike SUV padangas: Roadstone Winguard Winspike SUV

Winguard Ice SUV

Lengvųjų automobilių savininkams puikiai žinomos „Roadstone“ žieminės padangos „Winguard Ice“ pagaliau pritaikytos ir visureigių savininkams. „Winguard Ice SUV“ patikimumą ir manevringumą užtikrina nestandartiniai „Roadstone“ sprendimai, priimti kuriant šių žieminių padangų protektorių:

 • Specialus „Winguard Ice SUV“ žieminių padangų protektoriaus centrinių blokelių raštas garantuoja aukšto lygio manevringumą važiuojant tiesiomis atkarpomis ant sniego.
 • Net keturi platūs išilginiai grioveliai užtikrina labai spartų perteklinio vandens šalinimą važiuojant pažliugusiu keliu ir taip leidžia išvengti akvaplanavimo reiškinio.
 • „Winguard Ice SUV“ visureigių žieminių padangų protektorius išsiskiria ir specialiais kraštiniais blokeliais.

Daugiau apie Roadstone Winguard Ice SUV padangas: Winguard Ice SUV

Winguard Sport

Keturi išilginiai kanalai, išskirtinis blokelių įpjovų raštas, specialus protektoriaus krašto raštas bei srautiniai šoniniai grioveliai užtikrina automobilio stabilumą, apsaugo nuo akvaplanavimo važiuojant šlapiu keliu ar tirpstančiu šlapiu sniegu, išstumia purvą ir sniegą į padangos išorę ir garantuoja puikų sukibimą ir nepriekaištingą stabdymą. Ilgas tarnavimo laikas.

 

 

Winguard

Žieminė lengviesiems automobiliams skirta padanga. Išskirtinės savybės – kryptinis strėlės smaigalio formos protektoriaus raštas ir vientisa centrinė juosta, užtikrinantys nepriekaištingą stabilumą važiuojant apledėjusiu, apsnigtu ar šlapiu keliu. Daugybė lamelių ir kvarcas gumos mišinio sudėtyje - tikros žieminės padangos atributai, garantuojantys maksimalų sukibimą ant sniegu padengtos dangos. Panaudotos triukšmo mažinimo technologijos užtikrina tylų ir komfortišką važiavimą.

Eurowin 550/600/650/700

Tai lengviesiems automobiliams skirtos nedygliuotos žieminės padangos. Naujos kartos protektorius ir žieminis gumos mišinys su kvarcu suteikia išskirtines stabilumo važiuojant dideliu greičiu savybes ir demonstruoja puikias charakteristikas ant sniegu bei ledu padengtos kelio dangos. Eurowin – protingas pasirinkimas ieškantiems geriausio kainos ir kokybės santykio.

Eurowin 800

 • Naujas gumos mišinys užtikrina automobilio stabilumą važiuojant dideliu greičiu bet kokiomis oro sąlygomis bet kuriuo metų laiku, net ir sniegu ir ledu padengtuose keliuose.
 • Puikus sukibimas ir nepriekaištingas stabdymas.
 •  Komfortiškas, saugus ir tylus važiavimas įprastais keliais, greitkeliais.
 • Ilgaamžės ir patvarios padangos.

Winguard 231

Tai žieminės dygliuotos padangos skirtos lengviesiems automobiliams

 • Naujas gumos mišinys su kvarcu žieminėms padangoms užtikrina stabilumą ir puikų automobilio valdymą žemoje temperatūroje.
 • “V” formos protektoriaus kryptinis raštas ir specialus dyglių išdėstymas sukurtas optimizuoti sukibimą su ledu ir sniegu padengtu keliu.
 • Specialios protektoriaus įpjovos tarp blokelių, besitęsiančios iki pat protektoriaus krašto, puikiai pašalina vandenį ir sniegą užtikrina saugumą, suteikia maksimalią trauką ir sukibimą šlapiame, sniegu ir ledu padengtame kelyje.
 • Padidintas protektoriaus lietimosi su keliu plotas ir specialus protektoriaus krašto raštas užtikrina stabilų važiavimą posūkiuose ir apsaugo nuo šoninio slydimo.
 • Geriausią automobilio valdymą ir stabdymą bet kokiomis atšiauriausiomis oro sąlygomis, ledu ir sniegu padengtuose keliuose užtikrina naujo polimero panaudojimas žieminių padangų gumos mišinyje, gilesni ir platesni kryptiniai grioveliai bei zigzaginis įpjovų raštas.
 • Atsparios devėjimuisi, nes naujasis protektoriaus gumos mišinys kaistant padangai tolygiai paskirsto šilumą, taip greičiau atvėsta visas padangos paviršius.
 • LRR (Low Rolling Resistance  – mažas  pasipriešinimas riedėjimui) pagerina vairavimo ir stabdymo jėgą ir stabilumą bet kokiomis vairavimo sąlygomis žiemą.

Winguard SUV

 • Užtikrina stabilumą važiuojant slidžiu šlapiu keliu, ant sniego ir ledo.
 • Protektoriaus krašto dizainas užtikrina ilgaamžiškumą.
 • Geometrinis padangos protektoriaus blokelių išdėstymas užtikrina patvarumą net ir esant didelėms apkrovoms.
 • Kryptinis protektoriaus raštas efektyviai išstumia vandenį, purvą, sniegą ir užtikrina puikų sukibimą su bet kokia kelio danga.

Eurowin 600/650/700

 • Komerciniams automobiliams skirtos žieminės padangos.
 • Puikus sukibimas ant sniego bei ledo.
 • Pagerintos valdymo ir stabdymo charakteristikos.
 • Atlaiko dideles apkrovas ir yra atsparios smūgiams.
 • Ekonomiškos ir ilgaamžės

Eurowin 800

 • Komerciniams automobiliams skirtos žieminės padangos.
 • Naujas žieminių padangų gumos mišinys užtikrina gersenį sukibimą ir ilgesnį padangos tarnavimo laiką.
 • Išskirtinis stabilumas važiuojant posūkiuose.
 • Apsauga nuo akvaplanavimo.
 • Tylios ir ekonomiškos

Winguard A/T RV

 • Universalios padangos.
 • Puikus sukibimas ant bet kokios kelio dangos.
 • Išskirtinis stabilumas važiuojant posūkiuose.

Roadian MT

Visureigiams skirta ypač patvari grubaus protektoriaus padanga, be problemų įveikianti bet kokią kelio dangą. Tai dygliuojama padanga – tinkanti sudėtingoms žiemos sąlygoms. Tvirta protektoriaus krašto konstrukcija atlaiko maksimaliai dideles apkrovas, bet yra lengva. Platūs grioveliai efektyviai išstumia vandenį, purvą ir sniegą. Roadian MT – ekstremalioms sąlygoms pritaikyta padanga!

Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena