Bridgestone Blizzak VRX žieminės padangos lengviesiems automobiliams

Naujųjų VRX minkšto mišinio padangų kūrimui pasitelktos pažangiausios Japonijoje sukurtos technologijos, garantuojančios vairuotojui, pasirinkusiam šį modelį, saugumą ir komfortą kelyje visomis žiemos sąlygomis - neišgąsdins net ir sudėtingiausios vairavimo sąlygos ir staigios orų permainos. Bridgestone siekia vairuotojams pasiūlyti daugiau nei jie tikisi.

Vienas iš naujųjų padangų privalumų – revoliucinis naujos kartos gumos mišinys su „Multi Cell“ junginiu - tai guma su mikroporomis, kurios itin efektyviai padeda pašalinti vandenį iš po padangos bei užtikrina dar geresnį sukibimą bet kokiomis vairavimo sąlygomis. Taip pat į gumos mišinį įeinantis „Multi Cell“ junginys užtikrina padangos ilgą tarnavimo laiką nepriklausomai nuo permainingų orų, kelio sąlygų, temperatūrų svyravimų, nes dėvėdamasis atveria naujas poras, kurios prailgina padangos ekpsloatacinį laikotarpį - palaiko geriausias padangos savybes ir efektyvų stabdymą.  Padidintas šoninių griovelių ir vidinėje dalyje susikertančių įpjovų skaičius, padeda efektyviau išstumti vandenį/sniegą/purvą iš padangos kontaktinio paviršiaus ploto ir užtikrina puikų sukibimą.

Rodyklės formos protektoriaus blokai ir gumos mišinys „Multi Cell“ su mikroporomis užtikrina lengvą automobilio valdymą, manevringumą ir gerą sukibimą ant sniego ir ledo dangos. Mikroporos taip pat padeda sugerti dalį vandens nuo ledo paviršiaus, padidina kontaktinį paviršiaus plotą ir leidžia efektyviai išnaudoti padangos stabdymo savybes.

 

Naujos kartos gumos mišinys savo efektyvumą parodė ir testuose: padangos puikiai pasirodė autoreview.ru teste lyginant skirtingų tipų padangų stabdymą ant ledo - padangos pasirodė geriausiai tarp minkšto mišinio padangų ir net aplenkė dygliuotas padangas Toyo!

Ant sauso asfalto VRX padangos pasirodė geriausiai tarp minkšto mišinio padangų ir bendrai užėmė 3 vietą aplenkdama ir kai kurias kieto mišinio padangas! Tai paneigia kartais išsakomą nuomonę, kad minkšto mišinio padangos gerokai nusileidžia kieto mišinio padangoms.

Taip pat, minkšto mišinio Blizzak VRX nustebino net visko mačiusius testuotojus - padanga nebuvo sugadinta net ir 95 km/h greičiu atsitrenkusi į bortelį ir tvirtumu neatsiliko nuo visiškai kitokio tipo Run on flat padangos! Tad vairuotojai gali būti užtikrinti, kad padanga atlaikys smūgius dėl kelio duobių ar atsitrenkus į bortelį net dideliu greičiu.

Save

Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena