Naujiena! Žieminės padangos „WeatherMaster WSC“ iš „Cooper Tires“

Visureigių savininkai, ieškantys kokybiškų žieminių padangų, turėtų atkreipti dėmesį į „Cooper Tires“ bendrovės dygliuojamas žiemines padangas „WeatherMaster WSC“. Šios padangos ne tik užtikrina aukščiausio lygio saugumą ir patikimumą žiemos metu, bet ir pasižymini aukščiausių charakteristikų dizainu.

Maksimaliai efektyvios „WeatherMaster WSC“ padangų techninės savybės žiemą yra užtikrinamos dėl panaudoto populiaraus kryptinio protektoriaus ir specialaus gumos mišinio, kuriame yra silicio cheminio elemento. Būtent iš tokio junginio pagaminta padanga ir jos žemo profilio protektorius leidžia užtikrinti labai gerą sukibimą, kokybiškesnį automobilio įsibėgėjimą ant snieguotos dangos bei geresnes vandens šalinimo savybes.

Optimalias traukos savybes ant apsnigtos dangos garantuoja kietomis briaunomis pasižymintys padangų paviršiaus blokeliai. Jų išdėstymas parinktas taip, kad greitai ir efektyviai šalintų vandenį važiuojant pažliugusiu keliu. Stabilumą ir trauką ant slidžios dangos didina dygliai, kurių gali būti net 132 – tiek numatyta duobučių padangos paviršiuje. Taigi, šio tipo „Cooper Tires“ padangos yra idealiai tinkamos visoms žiemos metu įmanomoms kelio dangoms net ir esant labai žemai oro temperatūrai.

Verta atkreipti dėmesį, jog „WeatherMaster WSC“ žieminių padangų protektoriaus raštas yra padarytas pagal patentuotą „Circumferential Snow-Groove“ technologiją, kuri pastebimai pagerina sukibimo savybes važiuojant lipniu sniegu, t.y. kai padanga yra apsivėlusi sniegu, o kelio danga taip pat snieguota. Būtent tada sukuriamas taip vadinamas „sniegas-ant-sniego“ važiavimo efektas, dėl kurio daugelio gamintojų žieminės padangos praranda savo gerąsias savybes ir automobilio valdymas tampa ypač sudėtingas. Tačiau tokiose pavojingose situacijose protektorius su „Circumferential Snow-Groove“ technologija apsaugo žiemines padangas „WeatherMaster WSC“ ir jų sukibimo savybės nepakinta.

„WeatherMaster WSC“ žiemines padangas išbandę savanoriai patvirtina išskirtines jų galimybes tiek važiuojant į stačias įkalnes, sniegu, tiek slalomo trasoje ar kroso metu bei atliekant sudėtingus stabdymo manevrus.

Pats „Cooper Tires“ šias žiemines padangas „WeatherMaster WSC“ įvardija tarsi tarpinį variantą tarp jo paties gaminamų „WeatherMaster ST/2“ ir „Discoverer M+S“ žieminių padangų modelių.

Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena