Starmaxx Novaro ST532 vasarinės padangos lengviesiems automobiliams

Starmaxx Novaro ST532  - tai vasarinės padangos lengviesiems automobiliams,  sukurtos pagal specialią technologiją, užtikrinančios puikų vairavimą esant visoms kelio sąlygoms ir padedančios taupyti degalus bei tausoti aplinką.

  • Optimizuota asimetrinio protektoriaus rašto griovelių seka, suteikia puikas valdymo savybes ir sukibimą ant sausos ir šlapios kelio dangos.
  • Keturi skirtingi grioveliai protektoriaus viduryje – geresnis vandens, besikaupiančio tarp kelio dangos ir padangos paviršiaus, pašalinimas, slydimo rizikos sumažinimas.
  • Standūs protektoriaus krašto blokai užtikrina nepriekaištingą automobilio valdymą posūkiuose ir važiuojant didesniu greičiu ir apsaugo padangas nuo netolygaus dėvėjimosi.
  • Ištisinis be sujungimų nailono sluoksnis su plačiomis plieno juostomis palaiko padangos karkaso formą, išlaiko padangos vientisumą važiuojant posūkiuose, prailgina padangos eksplotaciją ir sumažina padangos dėvėjimąsi.
  • Padangos briaunos tvirtas užpildas ir vientisa, be sujungimų, gija sustiprina padangos ir ratlankio jungtį ir pagerina padangos stabilumą ir valdymą važiuojant dideliu greičiu ir posūkiuose.
Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena