EGZOTIKOS parduotuvėse daugiau nei 50 naujausių vasarinių padangų modelių!

Geriausių veiklos rezultatų skirtingose srityse pasiekęs daugkartinis Lietuvos ralio čempionas Rokas Lipeikis ruošdamasis naujam padangų keitimo sezonui džiaugiasi didėjančiais dvidešimt penktą jubiliejų atšventusios įmonės „Egzotika“ pardavimais. Kiek daug apie savo darbą išmano Lietuvos padangų rinkoje karaliaujančios bendrovės „Egzotika“ specialistai, galima iliustruoti vienu faktu: kas ketvirtas Lietuvos keliais važinėjantis automobilis apautas šio tinklo ir jų partnerių parduotuvėse įsigytomis padangomis.

Per beveik du dešimtmečius nuolat didinusi savo „apsukas“ iki šios dienos „Egzotika“ jau pardavė daugiau nei 5 mln. automobilių padangų. Ši įmonė viena užima maždaug trečdalį Lietuvos padangų prekybos rinkos ir nuo konkurentų atitrūkusi tokia didele persvara, kokia krepšinio pasaulyje laikoma 20 taškų „pliusas“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Ir tai dar ne viskas. 2016-ųjų pavasarį „Egzotika“ anksčiau nei konkurentai pristato tradiciškai itin turtingą naujų mašinų „apavo“ modelių kolekciją.

„Beveik visi padangų gamintojai, su kuriais sėkmingai bendradarbiaujame keletą ar net keliolika metų, paruošė patobulintų ar visiškai naujų padangų, todėl ir mūsų įmonės sąraše numatyta per 50 premjerų“, – teigia „Egzotikos“ vadovas Rokas Lipeikis. – Tai beveik rekordiškai daug, tačiau tik toks didelis asortimentas leidžia klientams pasiūlyti geriausiai jų poreikius atitinkančias padangas, o drauge būti patraukliems mūsų prekybos partneriams“.

Prieš keletą metų pradėjusi aktyviai plėsti didmeninės prekybos tinklą, šiandien „Egzotika“ turi daugiau nei 200 partnerių Lietuvoje ir per 300 savo „ambasadų“ Latvijoje ir Estijoje. Tituluoto ralio meistro vadovaujama įmonė gali pasidžiaugti ir laimėjimais plėtojant elektroninę prekybą padangomis: „Egzotikos“ sandėliai šiuo metu yra didžiausi Lietuvoje.

Dar vienu sėkmingos veiklos ingredientu R. Lipeikis vadina itin profesionalią konsultantų komandą. Nuolat analizuodami palyginamųjų padangų bandymų rezultatus, kaupdami informaciją apie padangų eksploataciją ir jų „ligų istorijas“, „Egzotikos“ specialistai gali atsakyti į bet kokį klausimą iš šios srities ir padėti priimti optimalų sprendimą visiems automobilininkams, priklausomai nuo poreikių bei biudžeto galimybių.

„Renkantis padangas vairuotojų poreikiai yra labai skirtingi, todėl universalus patarimas tik vienas – nevažinėkite vasarą su žieminėmis padangomis, nes taip ne tik neapsimoka finansiškai (minkšto gumos mišinio padangos šiltuoju metų laiku labai sparčiai dyla) bet ir nesaugu. Patekus į avarinę situaciją stabdymo kelias su žieminėmis padangomis gali labai nemaloniai nustebinti ir lygioje vietoje pridaryti nuostolių“, – perspėja R. Lipeikis.

Vardindamas svarbiausias vasarinių padangų naujienas „Egzotikos“ vadovas siūlė atkreipti dėmesį į „Roadstone Eurovis Sport 04“, „Roadstone Eurovis HP01“, „Cooper Zeon CS8“, „Cooper Zeon 4XS Sport (4x4)“, „Cooper Discoverer STT PRO P.O.R. (4x4)“, „Saetta TOURING“, „Saetta PERFORMANCE“, „Starmaxx PROVAN ST 850 PLUS (C)“, „Starmaxx INCURRO A/S ST430“, „Starmaxx INCURRO H/T ST450“, „Sarfire RSC 2.0“, „Michelin Pilot Sport 4“ padangas.

 „Egzotikos“ vadovas pataria rinktis padangas, atsižvelgiant į turimo automobilio klasę – pirkti garsiausių gamintojų premium segmento padangas ne visada racionalu,  nes jos dažnai būna skirtos galingiems ir sportiniams automobiliams. Šeimyniniams ir miesto automobiliams svarbiausi parametrai ilgaamžiškumas ir didelė rida – tokias padangas verta rinktis iš vidutinio segmento gamintojų, užtikrinančių geriausią kainos ir kokybės santykį: „Roadstone“, „Cooper“, „Saetta“, „Stafire“, „Starmaxx“ ar pan.

Tas pats pasakytina ir apie padangų dydžius. Vadovautis reiktų automobilio gamintojo rekomendacijomis – tik tokios padangos pasižymės tomis eksploatacinėmis savybėmis, kurių tikėsitės iš jų ir savo automobilio.

Paskutinis dalykas: padangas montuoti patikėkite tik patyrusiems meistrams, nes nuo to nemaža dalimi priklauso tiek kelionių komfortas, tiek padangų ilgaamžiškumas.

Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena