Padangų paieška e-parduotuvėje

* Plotis:
Gamintojas:
* Aukštis:
Modelis:
* Skersmuo:
Greičio indeksas:
Sezoniškumas:
Apkrova:
Automobilio tipas:
RFT:
Mišinys:
Dygliavimas:
* Nurodytos kainos galioja tik užsakant internetu

E-Parduotuvės taisyklės, pristatymo sąlygos, atsiskaitymo būdai

Prekių užsakymas:

Norėdami užsisakyti padangas, padangų paieškoje  išsirinkite norimas padangas ir paspauskite „Užsakyti“. Į nurodytą el.pašto adresą gausite savo užsakymo kodą ir patvirtinimą, kad užsakymas buvo sėkmingai užregistruotas mūsų sistemoje.

Akcijinės prekių kainos galioja perkant 4 vnt. Užsakius 1-3 vnt. kainą nurodys vadybininkai.

Padangos parduodamos komplektais po 4 vnt. Norint užsakyti 1, 2, 3 vnt. vadybininkai kiekvienu individualiu atveju atsiunčia patvirtinimą, jeigu mažesnio kiekio užsakymas yra galimas.

Užpildžius užsakymo formą mūsų vadybininkai su Jumis susisieks per 24 valandas (darbo dienomis) ir pateiks išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Sąskaitą galima apmokėti pavedimu arba grynaisiais kurjeriui. Atsiskaitant grynaisiais imamas papildomas 5 Lt (1,45 €) mokestis. Padangos bus rezervuotos 3 darbo dienoms, neapmokėjus sąskaitos per 3 dienas (nenurodžius, kad bus apmokėta grynaisiais) – rezervacija atšaukiama.

Jeigu sąskaitą apmoka ne pirkėjas, o kitas asmuo arba įmonė, užsakymo formos pastabose ir mokėjimo pavedimo mokėjimo paskirties lauke prašome įrašyti mokėtojo duomenis, kitaip informacija apie apmokėjimą gali laiku nepasiekti mūsų vadybininkų. Taip pat užsakymo vykdymą paspartintų mokėjimo pavedimo mokėjimo paskirties lauke įrašytas išankstinio apmokėjimo sąskaitos numeris.

Atlikus pavedimą prašome informuoti eprekyba@egzotika.lt arba vadybininko nurodytu el.paštu. Apmokėjimui pasiekus mūsų sąskaitą, per 2 darbo dienas padangos bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu. Perkamoms padangoms suteikiama 1 metų garantija.

Nepilnai užpildyti užsakymai nevykdomi (pvz.: nenurodoma prekių pristatymo vieta). Žiemos sezono metu (spalio 20 d. - lapkričio 20 d.) galimi vėlavimai dėl didelių užsakymų kiekių bei transporto sutrikimų.

Padangų pagaminimo data:

Parduodamos padangos yra pagamintos ne anksčiau, kaip prieš 3 metus, jeigu nenurodyta kitaip. E-parduotuvėje konsultacijos dėl padangų amžiaus nėra teikiamos.

Pristatymo sąlygos Lietuvos Respublikoje:

Pristatymo mokestis skaičiuojamas už kiekvieną komplektą atskirai.

Jeigu komplekto kaina iki 500 Lt (144,81 €) – pristatymo kaina 15 Lt (4,34 €).
Jeigu komplekto kaina nuo 500 (144,81 €) iki 1000 Lt (289,62 €) – pristatymo kaina 10 Lt (2,90 €).
Jeigu komplekto kaina viršija 1000 Lt (289,62 €) – pristatymo kaina 0 Lt (0 €).

Pristatymas į Kuršių Neriją – papildomai 60 Lt (17,38 €).

Prekės į kitas šalis pristatomos pagal atskirą susitarimą.

Garantijos sąlygos:

Perkamoms padangoms suteikiama 1 metų garantija.

Garantija suteikiama gamykliniams defektams. Įmonės ekspertui ar, esant būtinybei, komisijai nustačius, kad padanga pažeista mechaniškai, buvo eksploatuota su netinkamo pločio ar nekokybišku ratlankiu, taip pat esant netvarkingai automobilio važiuoklei, pretenzijos nepriimamos. Primename, kad padangas reikia reguliariai balansuoti ir tikrinti oro slėgį jose. Padangų ridai garantija nesuteikiama. Garantija galioja nuo ratlankio nenumontuotai padangai. Garantija įsigalioja nuo padangų pardavimo datos.

Pinigų grąžinimo garantija:

Apmokėtoms prekėms galioja 14 d. pinigų grąžinimo garantija. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos ir nemontuotos.

Padangų pristatymas į "Egzotikos" padangų prekybos centrus visoje Lietuvoje

Klientui pageidaujant ir esant galimybei internetiniai užsakymai gali būti pristatomi į "Egzotikos" padangų prekybos centrus visoje Lietuvoje.  Ar yra galimybė prekes pristatyti į nurodytą prekybos centrą, patvirtina vadybininkai. Atsiimant prekes iš "Egzotikos" padangų prekybos centrų gali būti taikomas internetinio užsakymo aptarnavimo mokestis iki 60,00 Lt (17,38 €) (su PVM mokesčiu) už kiekvieną pilną (4 vnt.) ar nepilną padangų komplektą. Jei aptarnavimo mokestis skaičiuojamas, jis nurodomas išankstinėje sąskaitoje.

Sezono metu (spalio 20 d. - lapkričio 20 d.) pristatymas į "Egzotikos" padangų prekybos centrus gali būti apribotas dėl didelio klientų kiekio ir personalo užimtumo.

Prekių likučiai ir kainos:

Elektroninis prekių katalogas nėra konkretus komercinis pasiūlymas, kainos ir kiekiai yra orientaciniai ir dėl klaidų, tiekimo sutrikimų ir pan. gali skirtis. Kiekvienu atskiru atveju vadybininkai, gavę pirkėjo užklausą, atsiunčia galutinį pasiūlymą.

Prekių kiekis ribotas. Jeigu užsakymo vykdymo metu prekių likutis bus nepakankamas, su Jumis bus susisiekta Jūsų nurodytais kontaktais.

Pardavėjas pasilieka teisę keisti prekių kainas ir akcijų sąlygas.

Internetinės kainos galioja tik užsakant prekes internetu.

Internetiniame kataloge pateikiamas prekių asortimentas ir kainos nesutampa su parduotuvėse esančiu prekių asortimentu ir kainomis.

Iškilus klausimams prašome kreiptis: eprekyba@egzotika.lt 

Patarimai

Derėkitės dėl padangų kainų

Radote analogišką prekę pigiau? Praneškite: eprekyba@egzotika.lt

Pasiūlysime geriausią įmanomą kainą!


Visi patarimai

RFT - kas tai?

RFT - riedėjimo be slėgio technologija - garantuoja, kad važiuojant ne didesniu nei 80km/h greičiu, su pradurta padanga nuvažiuosite iki 80km!


Visi patarimai

Padangos lizingu

Visose EGZOTIKOS padangų parduotuvėse prekes galite pirkti išsimokėtinai. Jūs iš karto gausite prekę, o mokėsite pagal sutartyje  numatytą mokėjimų grafiką.


Visi patarimai
Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 Lt / 0 €
Viso mokėti: 0.00 Lt / 0 €
COOPER
ROADSTONE
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena