Padangų paieška e-parduotuvėje

* Plotis:
Gamintojas:
* Aukštis:
Modelis:
* Skersmuo:
Greičio indeksas:
Sezoniškumas:
Apkrova:
Automobilio tipas:
RFT:
Mišinys:
Dygliavimas:
* Nurodytos kainos galioja tik užsakant internetu

Ypatingi pasiūlymai

-31%
Naujiena! STARFIRE AS2000 (T)
175/65R14 82T (2017-2018)
Akcija: 34.49 €
Kainoraštyje: 50 €
-27%
ROADSTONE Eurovis Sport 04
205/55R16 91H (2018)
Akcija: 43.99 €
Kainoraštyje: 60.71 €
-35%
AVON (COOPER) ZT5
185/65R14 86T (2014)
Akcija: 29.99 €
Kainoraštyje: 46.19 €

E-Parduotuvės taisyklės, pristatymo sąlygos, atsiskaitymo būdai

 

Prekių užsakymas:

Norėdami užsisakyti padangas, padangų paieškoje  išsirinkite norimas padangas ir paspauskite „Užsakyti“. Į nurodytą el.pašto adresą gausite savo užsakymo kodą ir patvirtinimą, kad užsakymas buvo sėkmingai užregistruotas mūsų sistemoje.

Prekių kainos galioja perkant 4 vnt. Užsakius 1-3 vnt. kainą nurodys vadybininkai.

Padangos parduodamos komplektais po 4 vnt. Norint užsakyti 1, 2, 3 vnt. vadybininkai kiekvienu individualiu atveju atsiunčia patvirtinimą, jeigu mažesnio kiekio užsakymas yra galimas.

Užpildžius užsakymo formą mūsų vadybininkai su Jumis susisieks per 24 valandas (darbo dienomis) ir pateiks išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Sąskaitą galima apmokėti pavedimu arba grynaisiais/ kortele kurjeriui. Atsiskaitant grynaisiais/ kortele kurjeriui imamas papildomas 5.00€ mokestis. Padangos bus rezervuotos 3 darbo dienoms, neapmokėjus sąskaitos per 3 dienas (nenurodžius, kad bus apmokėta grynaisiais) – rezervacija atšaukiama.

Jeigu sąskaitą apmoka ne pirkėjas, o kitas asmuo arba įmonė, užsakymo formos pastabose ir mokėjimo pavedimo mokėjimo paskirties lauke prašome įrašyti mokėtojo duomenis, kitaip informacija apie apmokėjimą gali laiku nepasiekti mūsų vadybininkų. Taip pat užsakymo vykdymą paspartintų mokėjimo pavedimo mokėjimo paskirties lauke įrašytas išankstinio apmokėjimo sąskaitos numeris.

Atlikus pavedimą prašome informuoti eprekyba@egzotika.lt arba vadybininko nurodytu el.paštu. Apmokėjimui pasiekus mūsų sąskaitą, per 2 darbo dienas padangos bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu. Perkamoms padangoms suteikiama 1 metų garantija.

Nepilnai užpildyti užsakymai nevykdomi (pvz.: nenurodoma prekių pristatymo vieta). Žiemos sezono metu (spalio 20 d. - lapkričio 20 d.) galimi vėlavimai dėl didelių užsakymų kiekių bei transporto sutrikimų.

Padangų pagaminimo data:

Internetinėje parduotuvėje siūlomų padangų pagaminimo metai nurodomi skliausteliuose prie padangos pavadinimo. Nurodyti metai yra informacinio pobūdžio ir galimi nedideli netikslumai.

Pristatymo sąlygos Lietuvos Respublikoje:

Pristatymo mokestis skaičiuojamas už kiekvieną komplektą atskirai.

Jeigu komplekto kaina iki 500 Lt (144,81 €) – pristatymo kaina 15 Lt (4,34 €).
Jeigu komplekto kaina nuo 500 (144,81 €) iki 1000 Lt (289,62 €) – pristatymo kaina 10 Lt (2,90 €).
Jeigu komplekto kaina viršija 1000 Lt (289,62 €) – pristatymo kaina 0 Lt (0 €).

Pristatymas į Kuršių Neriją – papildomai 60 Lt (17,38 €).

Prekės į kitas šalis pristatomos pagal atskirą susitarimą.

Ratlankių pristatymas - 15,00 €.

Garantijos sąlygos:

Perkamoms padangoms suteikiama 1 metų garantija.

Garantija suteikiama gamykliniams defektams. Įmonės ekspertui ar, esant būtinybei, komisijai nustačius, kad padanga pažeista mechaniškai, buvo eksploatuota su netinkamo pločio ar nekokybišku ratlankiu, taip pat esant netvarkingai automobilio važiuoklei, pretenzijos nepriimamos. Primename, kad padangas reikia reguliariai balansuoti ir tikrinti oro slėgį jose. Padangų ridai garantija nesuteikiama. Garantija galioja nuo ratlankio nenumontuotai padangai. Garantija įsigalioja nuo padangų pardavimo datos.

Prekių grąžinimas

Pirkėjas gali grąžinti prekes ne vėliau nei per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo Pirkėjui dienos. Grąžinamos prekės turi būti kokybiškos, t. y. nenaudotos, nemontuotos ir techniškai nepažeistos. Pirkėjui grąžinama visa už grąžintas prekes sumokėta jų kaina. Prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas apmoka Pirkėjas. Už prekes, kurios grąžinamos, laikantis šiame punkte numatytų sąlygų, Pirkėjo sumokėti pinigai yra grąžinami ne vėliau nei per 14 darbo dienų nuo Pirkėjo grąžinamų prekių pristatymo Pardavėjui dienos.

Padangų pristatymas į "Egzotikos" padangų prekybos centrus visoje Lietuvoje

Klientui pageidaujant ir esant galimybei internetiniai užsakymai gali būti pristatomi į "Egzotikos" padangų prekybos centrus visoje Lietuvoje.  Ar yra galimybė prekes pristatyti į nurodytą prekybos centrą, patvirtina vadybininkai. Atsiimant prekes iš "Egzotikos" padangų prekybos centrų gali būti taikomas internetinio užsakymo aptarnavimo mokestis iki 20.00€ (su PVM mokesčiu) už kiekvieną pilną (4 vnt.) ar nepilną padangų komplektą. Jei aptarnavimo mokestis skaičiuojamas, jis nurodomas išankstinėje sąskaitoje.

Sezono metu (spalio 20 d. - lapkričio 20 d.) pristatymas į "Egzotikos" padangų prekybos centrus gali būti apribotas dėl didelio klientų kiekio ir personalo užimtumo.

Prekių likučiai ir kainos:

Elektroninis prekių katalogas nėra konkretus komercinis pasiūlymas, kainos ir kiekiai yra orientaciniai ir dėl klaidų, tiekimo sutrikimų ir pan. gali skirtis. Kiekvienu atskiru atveju vadybininkai, gavę pirkėjo užklausą, atsiunčia galutinį pasiūlymą.

Prekių kiekis ribotas. Jeigu užsakymo vykdymo metu prekių likutis bus nepakankamas, su Jumis bus susisiekta Jūsų nurodytais kontaktais.

Pardavėjas pasilieka teisę keisti prekių kainas ir akcijų sąlygas.

Elektroniniame prekių kataloge pateikiamos nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir galimi nedideli netikslumai. Nuotraukos pateikiamos vieno išmatavimo padangos. Skirtingų išmatavimų padangų protektorius gali skirtis priklausomai nuo padangos dydžio, pločio, skirtingų gamintojų homologacijų. Padangų nuotraukose vaizduojami ratlankiai yra tik iliustracija ir nėra parduodami kartu su padangomis. Padangos šoninės sienos užrašai, žymėjimai, raidės gali nesutapti su atvaizdu nuotraukose, dėl specifinių detalių, pvz. baltų raidžių, prašome kreiptis el. paštu eprekyba@egzotika.lt.

Internetinės kainos galioja tik užsakant prekes internetu.

Internetiniame kataloge pateikiamas prekių asortimentas ir kainos nesutampa su parduotuvėse esančiu prekių asortimentu ir kainomis.

Iškilus klausimams prašome kreiptis: eprekyba@egzotika.lt 

Patarimai

Padangos lizingu

Visose EGZOTIKOS padangų parduotuvėse prekes galite pirkti išsimokėtinai. Jūs iš karto gausite prekę, o mokėsite pagal sutartyje  numatytą mokėjimų grafiką.


Visi patarimai

Garantijos sąlygos

Parduotoms padangoms suteikiama 1 metų garantija.


Visi patarimai

Padangų pagaminimo metai

Egzotikos internetinėje parduotuvėje siūlomų padangų pagaminimo metai nurodomi skliausteliuose prie padangos pavadinimo. Nurodyti metai yra informacinio pobūdžio ir galimi nedideli netikslumai. Tolimesnės informacijos apie pagaminimo datą prieš 1-3 metus pagamintoms padangoms neteikiame. Oficialią Michelin ir Bridgestone atstovų poziciją apie padangų amžių galite paskaityti čia.


Visi patarimai
Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena