Padangų paieška e-parduotuvėje

* Plotis:
Gamintojas:
* Aukštis:
Modelis:
* Skersmuo:
Greičio indeksas:
Sezoniškumas:
Apkrova:
Automobilio tipas:
RFT:
Mišinys:
Dygliavimas:
* Nurodytos kainos galioja tik užsakant internetu

Padangų pildymas azotu

Azoto privalumai:

1. Vien azoto dujomis pripildytų padangų tarnavimo laikas yra ilgesnis (kai kurių tyrimų duomenimis net iki 48%), nes dėl stambesnės molekulinės azoto struktūros, esant skirtingam važiavimo intensyvumui, slėgis padangoje kinta mažiau.

2. Azoto dujų skvarbumas yra gerokai – net 35% - mažesnis nei oro. Todėl, pripūtus į padangą azoto, padanga lėčiau praranda slėgį, o padangą sudarančios medžiagos nėra taip aktyviai veikiamos azoto, kaip ore esančio deguonies.

3. Azotas ne taip greitai įkaista. Taigi, jis iš dalies aušina padangą, o tai teigiamai atsiliepia padangos ilgaamžiškumui.

4. Oras imamas iš aplinkos ir visada turi vandens garų ir deguonies, kurie skverbiasi į padangos sudedamąsias medžiagas ir sukelia gumos oksidaciją ir metalinio kordo koroziją. Tuo tarpu azotas tiekiamas iš plieninio rezervuaro, tad drėgmės jame nėra. Ir net tuo atveju, jei azoto rezervuare atsirastų vandens garų, oksidacija ir korozija vis tiek nevyks, nes nėra deguonies.

„Egzotikoje“ padangos pripildomos azoto dujomis, naudojant naujausią ir moderniausią įrangą.

Norėtume atkreipti vairuotojų dėmesį į tai, kad „Egzotika“, skirtingai nei daugelis besiskelbiančiųjų, užpildymą azoto dujomis atlieka pilnai, t.y., prieš užpildant padangą azoto dujomis, oras iš padangos yra pilnai išsiurbiamas, ir azotu užpildoma 99,9% padangos tūrio. Tuo tarpu daugelis kitų įmonių azotą pripučia neišsiurbę oro iš padangos, t.y., padangoje susidaro oro ir azoto mišinys, dėl ko prarandama nemažai privalumų, atsirandančių kai padangos teisingai užpildomos tik azoto dujomis.

Jūsų krepšelyje yra 0 prekė(-ės)
Viso prekių: 0
Sutaupote: 0 €
Viso mokėti: 0 €
ROADSTONE
COOPER
KENDA
BRIDGESTONE
MICHELIN
STARFIRE
STARMAXX
MARANGONI
FIRESTONE
DAYTON
MENTOR
KLEBER
PETLAS
KETER
ACHILLES
BFGOODRICH
TIGAR
MAXXIS
KORMORAN
GOODRIDE
PIRELLI
NOKIAN
CONTINENTAL
DUNLOP
GOODYEAR
FULDA
HERCULES
GISLAVED
UNIROYAL
FALKEN
TRAYAL
TOYO
VREDESTEIN
SUMITOMO
YOKOHAMA
MATADOR
SAVA
FEDERAL
INTERSTATE
JINYU
LEAO
 
Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Alytus Telšiai Mažeikiai Utena