PRINX Winter Excelia 205/55R16 94V XL 3PMSF (2023)

205/55R16 94V XL
Tire Season Index Žieminės · Premium
Tire Fuel Saving Index C Tire Wet Pavement Index C Tire Noise Index 72dB
Pristatymas Pristatymas: 0 - 2 d.d.
Likutis, vnt.: >4
*Nurodyta prekės kaina galioja tik perkant internetu.
57,49 €
Daugiau
Modelis WINTER EXCELIA
Plotis 205
Skersmuo 16
Aukštis 55
Prekės ženklas PRINX
Gamybos metai 2023
Sezonas Žieminės
Automobilio tipas Lengvasis automobilis
Greičio ideksas V - 240 km/h
Apkrovos indeksas 94
Sustiprinimas XL
M+S Taip
Padangos tipas Nedygliuota
Kuro taupymas C
Šlapia danga C
Triukšmo klasė 2
Triukšmas, dB 72
Demo Ne
Segmentas Premium
3PMSF 3PMSF

prinx tuv

Užtikrintas vairavimas žiemą

Užtikrinamas vairavimo saugumas įvairiomis žiemos kelių sąlygomis su pažangiu WinterFlex padangų gumos mišiniu.

 

Patikimas valdymas

Patikimas sukibimas ir kontrolė ant sniego ir drėgnų kelių su WinterEdge ir WinterGravity technologijomis.

 

WinterFlex mišinys

WinterFlex mišinys, kuriame yra ypatingai lanksčios ir žemoms temperatūros atsparios polimerinės medžiagos, užtikrina puikų sukibimą drėgnuose ir snieguotuose keliuose.

WinterFlex mišinys su dideliu kiekiu silicio ir žemu Tg funkcionalizuotu polimeru yra lankstus ir prisitaiko prie temperatūros bei kelių sąlygų. Jis išlaiko gera sukibimą su kelio danga esant drėgnai dangai net labai žemų temperatūrų sąlygomis.

 

WinterEdge

Unikalus rašto dizainas, kuris puikiai išstumia vandenį ir sniegą kelyje.

 

Chamfer & bar

Lygių kampų dizainas efektyviai padidina sąlyčio su žeme plotą ir gerina valdymo efektyvumą. Padangos centrinė dalis sukurta taip, kad būtų padidintas stabilumas.

 

WinterGravity technologija

Tvirtai laiko padangas prispaustas prie žemės.

 

V-formos kryptingas raštas

V-formos kryptingas raštas, kuris tęsiasi nuo centro į išorę, idealus esant šalčiui ir drėgnai kelio dangai, suteikiant saugų vairavimo patirtį.

 

TÜV SÜD kokybės ženklas - sertifikatas

Winter Excelia sėkmingai pasirodė TÜV SÜD testuose, nenusileisdama arba parodydama geresnius rezultatus lyginant su kitais Europoje populiariais premium prekiniais ženklais.  TÜV ženklo testas reiškia saugumą, patikimumą, neutralumą ir labai aukštą kokybės standartą. 

brand_logo

 


 

„Prinx“ – pirmosios ir kol kas vienintelės Azijos gamintojų premium klasės padangos. Didelę patirtį turintis šių padangų gamintojas „PRINX Chengshan“ metė drąsų iššūkį patiems garsiausiems premium padangų gamintojams. Naujoviški, aukščiausios kokybės „Prinx“ padangų modeliai buvo sukurti specialiai Europos rinkai ir apima visus reikalavimus, kuriuos padangų kokybei kelia lengvųjų ir SUV automobilių vairuotojai. „Prinx“ asortimente rasite padangas mėgstantiems sportišką vairavimą, tačiau tokios, maksimalų saugumą užtikrinančios padangos nereikalingos ramiai, trumpus atstumus mieste važinėjantiems vairuotojams, tad jiems „Egzotika“ gali pasiūlyti pigesnes „Prinx“ padangas. „Vertinant aukščiausią šių padangų kokybę ir jų pristatymo mūsų rinkoje proga siūlomas ypač patrauklias kainas, tai neabejotinai vienas iš geriausių sezono pasiūlymų mūsų vairuotojams“, – sako R.Lipeikis.

Be aukštos kokybės padangų modelių, skirtų benzininiams ir dyzeliniams automobiliams, „Prinx“ siūlo platų elektrinėms transporto priemonėms skirtą asortimentą. „Elektrinių transporto priemonių padangoms keliami reikalavimai skiriasi nuo vidaus degimo variklius turinčių automobilių padangoms keliamų reikalavimų“, – sako generalinis daugiau nei 50 metų dirbančio ir 166 pasaulio šalyse savo gaminius parduodančio gamintojo „PRINX Chengshan“ direktorius Europai Thomas Wohlgemuthas, pabrėždamas, kad bendrovės specialistai turi sukaupę didelę patirtį elektromobilumo srityje ir šis konkurencinis pranašumas leidžia elektromobiliams pasiūlyti labiausiai jiems tinkančias, aukštos kokybės padangas.

 

Tvarumas – svarbus veiksnys

„Prinx“ padangų gamybos filosofija apjungia du svarbius dalykus: tvarumą ir puikias eksploatacines savybes. Pažangios technologijos, specialūs mišiniai, unikalūs protektoriaus raštai lemia aukštą kokybę bei užtikrina trumpesnį stabdymo kelią, mažesnes degalų sąnaudas, didesnį vairavimo komfortą bei stilingą padangų išvaizdą. „PRINX Chengshan“ gamina ir gerai žinomas aukštos kokybės ekonominės klasės „Austone“ padangas, kurios parduodamos daugiau nei 100 pasaulio šalių ir yra bendradarbiavimo su amerikiečių padangų gamintoju „Cooper Tires“ rezultatas. „Prinx“ padangos – tiems, kuriems kelionės ir vairavimas yra neatsiejama gyvenimo dalis, besidomintys techninėmis naujovėmis vertina jas kaip galimybę kurti geresnę aplinką ir pasaulį. Tvarumo aspektas – papildoma priežastis pirkti: didžioji dalis „Prinx“ padangų gaminama 2020 m. pradėjusioje veikti modernioje gamykloje Tailande, kurioje naudojamos technologijos leidžia sutaupyti iki 40 proc. gamybos procesui reikalingos energijos. Visos padangos atitinka aukščiausius techninius standartus, yra sertifikuotos, be to, siekiant užtikrinti kokybę, jos nuolat testuojamos Europoje.

 

Unikalūs technologiniai sprendimai

Daugiau kaip 330 autorizuotų patentų užregistravęs pažangus „Prinx“ technologijų centras, siekiantis dar labiau išplėsti padangų eksploatacines savybes, kad jos būtų saugesnės, patvaresnės ir ekologiškesnės, „Prinx“ padangoms yra pasiūlęs kelis unikalius technologinius sprendimus.

Vienas jų – „Silenteck“. Tai išskirtinė garsą sugerianti technologija: padangos gumoje esantis labai plonas intarpas, kurio dėka visų dažnių padangų keliamas triukšmas sumažėja apie 12 dB. „Healteck“ – išskirtinė savaiminio užsisandarinimo technologija – specialaus mišinio vidinė padangos dalis, kurią pradūrus, kiaurymė akimirksniu užsiveria. „Inktech“ – smulki, visiškai kitokio rašto padangos tekstūra, geriau sugerianti į ją krentančią šviesą, todėl padangos atrodo tamsesnės, įspūdingesnės.

 

Šeši modeliai lengviesiems automobiliams

Šiuo metu „Prinx“ asortimentą sudaro lengviesiems ir padidinto pravažumo (SUV) automobiliams skirti šeši modeliai:

„Quattura 4S“ – aukštos kokybės, nuo 14 iki 20 colių, visiems sezonams skirtos padangos;

„Aquila Pro“ – 14–19 colių vasarinės padangos;

„Aquila Rev“ – itin aukštos kokybės 17–22 colių vasarinės padangos;

„Winter Excelia – 14–19 colių žieminės padangos;

„XLAB COMFORT EV“ – komfortiškos vasarinės padangos hibridiniams ir elektriniams automobiliams;

„XNEX Sport EV“ – vasarinės padangos hibridiniams ir elektriniams automobiliams.

 

 

Šaltinis: www.15min.lt

Daugiau
✔️ Vilnius, Liepkalnio g. 4A Užsakius pristatysime per 0-3 d.d.
✔️ Vilnius, Upės g. 5 Užsakius pristatysime per 0-3 d.d.
✔️ Vilnius, Ugniagesių g. 10 >4 vnt.
✔️ Kaunas, Jonavos g. 74 >4 vnt.
✔️ Klaipėda , Šilutės pl. 56 >4 vnt.
✔️ Šiauliai, J. Basanavičiaus g. 23 >4 vnt.
✔️ Panevėžys, J. Basanavičiaus g. 65 >4 vnt.
✔️ Mažeikiai, Gamyklos g. 40D Užsakius pristatysime per 0-3 d.d.