Kraunama...
Mini Quote
Kraunama...

ROADSTONE Winspike XL dygl. (2019)

205/55R16 94T XL
Tire Season Index Žieminės · Vidutinė klasė
Pristatymas Pristatymas: 1 - 2 d.d.
Likutis: >4
*Nemokamas pristatymas galioja užsakant ne mažiau kaip 4 vnt.
65,09 €
Kraunama...

Žieminės dygliuojamos/dygliuotos padangos, itin patikimos ant sniego ir ledo dangos bei vertinamos pirmenybę teikiančiųjų aktyviam vairavimo stiliui. Roadstone Win-Spike protektoriaus grioveliai efektyviai išstumia vandenį, o padanga pasižymi minimaliu pasipriešinimu riedėjimui. Centrinė dyglių eilė užtikrina stabilumą, o Z formos grioveliai padidina padangos patikimumą ant sniego bei ledo.
Griovelių sistema efektyviai pašalina vandenį, purų ir šlapią sniegą iš padangos kontakto su keliu ploto bei neleidžia Roadstone Win-Spike slysti ar akvaplanuoti. Tankios lamelės įtakoja puikų padangos sukibimą apledėjusiuose keliuose, o dvylikos eilių dyglių efektyvumas itin juntamas ledu padengtame kelyje.

 

 

 

  • V formos protektoriaus raštas pagerina važiavimo sniegu savybes.
  • Zigzago formos centriniai blokeliai maksimizuoja važiavimo sniegu bei ledu savybes ir pagerina išilginį padangos stabilumą.
  • Nauja dyglių technologija pagerino trauką ant sniego bei ledo, o speciali optimizuota ąč eilių dyglių išdėstymo tvarka ženkliai sumažina padangos triukšmingumą.
  • Skirtingų formų lamelės lemia valdymo tikslumą ir maksimaliai gerą trauką važiuojant sniegu bei ledu.
Daugiau informacijos
Modelis WINSPIKE
Plotis 205
Skersmuo 16
Aukštis 55
Prekės ženklas ROADSTONE
Sezonas Žieminės
Automobilio tipas Lengvasis automobilis
Greičio ideksas T - 190 km/val.
Apkrovos indeksas 94
Sustiprinimas XL
M+S Taip
Padangos tipas Dygliuota
Segmentas Vidutinė klasė
3PMSF 3PMSF
brand_logo

Roadstone padangos, gaminamos Pietų Korėjoje, jau 15 metų yra populiariausios Lietuvoje savo kategorijoje.  Dėl ilgalaikio sėkmingo bendradarbiavimo EGZOTIKA yra pripažįstama, kaip išskirtinė Roadstone platintoja, nes tik geriausiems partneriams suteikiama teisė prekiauti būtent Roadstone prekinio ženklo padangomis.

Roadstone padangos - tai stiprus produktas Europos padangų rinkoje, garsėjantis puikiu kainos bei kokybės santykiu. Pripažįstamas, kaip patikimas gamintojas, gaminantis daugelio automobilių gamintojų originalios komplektacijos kriterijus atitinkančias padangas.

Roadstone siūlo itin platų vasarinių, žieminių ir universalių padangų pasirinkimą. Šiomis padangomis Europoje prekiaujama nuo 1998 metų. 

Roadstone padangos pasižymi ypatingai geromis valdymo savybėmis tiek ant šlapios, tiek ant sausos kelio dangos. Roadstone padangas Lietuvos vairuotojai ypač vertina už nepriekaištingą kokybę, atsparumą dėvėjimuisi ir smūgiams.