Kraunama...
Mini Quote
Kraunama...

STARFIRE (COOPER) W200 (H) (2014)

205/55R16 91H
Tire Season Index Žieminės · Ekonominės
Tire Fuel Saving Index E Tire Wet Pavement Index C Tire Noise Index 71dB
Pristatymas Pristatymas: 1 - 2 d.d.
Likutis: 1
15,00 €
Kraunama...

Šiam žiemos sezonui pristatomos gerai žinomam padangų gamintojui Cooper priklausančios Starfire W200 (H) padangos. Starfire W200 (H) žieminės padangos naujausias šių metų modelis, tačiau jau sėkmingai išbandytos Šveicariškos Alpių žiemos sąlygomis, o pagamintos Serbijoje. Verta pabrėžti, jog žieminėse padangose Starfire W200 (H) yra puikiai suderinamos visos pažangiausios šiuolaikinės gamybos technologijos.

Būtent naujausių technologijų panaudojimas leidžia Starfire W200 (H) žieminėms padangoms be jokių išlygų atitikti visus esamus ir būsimus Europos Sąjungos reglamentus, susijusius su padangų sukibimu esant šlapiai kelio dangai (C reitingas), ekologinėmis bei pasipriešinimo riedėjimui savybėmis.

Taip pat negalima pamiršti ir šiose padangose naudojamos „Tapered Alternating Groove“ technologijos, kuri dėl ypatingai sukurto griovelių rašto leidžia pagerinti padangų stabdymo bei traukos savybių galimybes.

 

 

Daugiau informacijos
Modelis W200 (H)
Plotis 205
Skersmuo 16
Aukštis 55
Gamintojas COOPER
Prekės ženklas STARFIRE
Sezonas Žieminės
Automobilio tipas Lengvasis automobilis
Greičio ideksas H - 210 km/val.
Apkrovos indeksas 91
M+S Taip
Padangos tipas Nedygliuota
Kuro taupymas E
Šlapia danga C
Triukšmo klasė 2
Triukšmas, dB 71
Segmentas Ekonominės
3PMSF 3PMSF
brand_logo

Starfire prekinio ženklo padangos– tai Cooper Tires Europos gamyklose pagamintos ekonominės klasės padangos, pasižyminčios itin aukštu kainos ir kokybės santykiu bei savo charakteristikomis neatsiliekančios nuo daugelio premium klasės padangų. Padangos gaminamos pagal aukščiausius JAV technologinius standartus ir atitinka griežtus „Uniform Tire Quality Grading“ (UTQG) sistemos reikalavimus. Testų rezutatai patvirtina, kad Starfire padangos yra ilgaamžės, taip pat demonstruoja maksimalų sukibimą ir manevringumą net sudėtingiausiomis žiemos sąlygomis.

Egzotika yra oficialus Starfire padangų atstovas Baltijos šalims, importuojantis padangas tiesiai iš Europos gamyklų be jokių tarpininkų, todėl gali pasiūlyti šias padangas ypač patraukliomis kainomis.

es_label 71