Kraunama...
Mini Quote
Kraunama...

STARMAXX NOVARO ST532 (2020)

205/55R16 91H
Tire Season Index Летние · Vidutinė klasė
Tire Fuel Saving Index C Tire Wet Pavement Index B Tire Noise Index 71dB
Pristatymas Pristatymas: 1 - 2 d.d.
Likutis: >4
*Nemokamas pristatymas galioja užsakant ne mažiau kaip 4 vnt.
50,99 €
Kraunama...

Starmaxx Novaro ST532  - tai vasarinės padangos lengviesiems automobiliams,  sukurtos pagal specialią technologiją, užtikrinančią puikų vairavimą esant visoms kelio sąlygoms ir padedančios taupyti degalus bei tausoti aplinką.

  • Optimizuota asimetrinio protektoriaus rašto griovelių seka, suteikia puikas valdymo savybes ir sukibimą ant sausos ir šlapios kelio dangos.
  • Keturi skirtingi grioveliai protektoriaus viduryje – geresniam vandens pašalinimui bei slydimo rizikos sumažinimui.
  • Standūs protektoriaus krašto blokai užtikrina nepriekaištingą automobilio valdymą posūkiuose ir važiuojant didesniu greičiu bei apsaugo padangas nuo netolygaus dėvėjimosi.
  • Ištisinis be sujungimų nailono sluoksnis su plačiomis plieno juostomis palaiko padangos karkaso formą, išlaiko padangos vientisumą važiuojant posūkiuose ir prailgina padangos eksplotacijos laiką.
  • Padangos briaunos tvirtas užpildas ir vientisa, be sujungimų gija sustiprina padangos ir ratlankio jungtį ir pagerina padangos stabilumą ir valdymą važiuojant dideliu greičiu ir posūkiuose.
Daugiau informacijos
Modelis NOVARO ST532
Plotis 205
Skersmuo 16
Aukštis 55
Prekės ženklas STARMAXX
Sezonas Vasarinės
Automobilio tipas Lengvasis automobilis
Greičio ideksas H - 210 km/val.
Apkrovos indeksas 91
M+S Ne
Padangos tipas Nedygliuota
Kuro taupymas C
Šlapia danga B
Triukšmo klasė 2
Triukšmas, dB 71
Segmentas Vidutinė klasė
brand_logo

Starmaxx - tai Europoje gaminamos padangos, sparčiai besiskinančios kelią pasaulio rinkose, dėl savo aukštos kokybės produktų už itin patrauklią kainą. Starmaxx importuojamos į beveik 100 šalių visame pasaulyje, turi didelį ir patikimą tiekimo tinklą bei puikiai išvystytą gamybos ir testavimo sistemą.  Gamintojas gali pasiūlyti platų padangų asortimentą lengviesiems automobiliams, visureigiams bei krovininiam trasportui. Išskirtinis dėmesys inovacijai, naujausioms technologijoms padangų gamybos srityje bei produkcijos kokybei padeda pasiūlyti kokybišką, į pagrindinius vartotojų poreikius orientuotą produkciją.

es_label 71