Kraunama...

STARMAXX Prowin ST960 (2021)

215/75R16C 116/114R C
Tire Season Index Žieminės · Vidutinė klasė
Tire Fuel Saving Index C Tire Wet Pavement Index A Tire Noise Index 72dB
Pristatymas Pristatymas: 0 - 3 d.d.
Likutis: >4
*Nemokamas pristatymas/atsiėmimas galioja užsakant ne mažiau kaip 4 vnt.
*Nurodyta prekės kaina galioja tik perkant internetu.
97,11 €
Kraunama...

Mikroautobusams pritaikytos žieminės padangos Starmaxx ST960 pasižymi specialiu protektoriaus raštu su stambiais blokeliais, Z formos lamelėmis ir žiemos sąlygoms naudoti skirtu unikaliu gumos mišiniu. Šis derinys užtikrina būtiną saugumą važiuojant tiek šlapiomis ar sniegu padengtomis, tiek apledėjusiomis dangomis.

Padangos protektorius sudarytas is stambių blokelių bei plačių zigzago formos griovelių, kurie užtikrina maksimalų sukibimą su šlapia, snieguota ar apledėjusia kelio danga. Protektoriuje numatytas platus centrinis griovelis užtikrina puikią apsaugą nuo akvaplaningo. Smulkios lamelės visame padangos paviršiuje dar pagerina sukibimą bei stabilumą.

Optimizuotas šoninių blokelių kampas bei aštrios briaunos efektyviai pagerina stabilumą posūkiuose bei atliekant staigius manevrus. Toks dizainas taip pat parinktas siekiant užtikrinti tolygų padangos devėjimąsi.

Kuriant Starmaxx ST960 žiemines padangas panaudotos naujausios kompiuterinės technologijos, kurios labai tiksliai išanalizavo padangos judėjimą. Sukurtas modelis leido parinkti  protektorių, kuris užtikrintų ne tik komfortišką, bet ir tylų važiavimą.

Padanga sutvirtinta nailono sluoksniu bei plačiais plieniniais diržais siekiant užtikrinti stabilumą bei komfortą važiuojant dideliu greičiu bei posūkiuose. Tokia konstrukcija taip pat garantuoja tolygų devėjimąsi bei ilgą tarnavimo laiką.

Daugiau informacijos
Modelis PROWIN ST960
Plotis 215
Skersmuo 16C
Aukštis 75
Prekės ženklas STARMAXX
Sezonas Žieminės
Automobilio tipas Mikroautobusas
Greičio ideksas R - 170 km/val.
Apkrovos indeksas 116/114
Sustiprinimas C
M+S Taip
Padangos tipas Nedygliuota
Kuro taupymas C
Šlapia danga A
Triukšmo klasė 1
Triukšmas, dB 72
Segmentas Vidutinė klasė
Sluoksniai 10
3PMSF 3PMSF
brand_logo

Starmaxx - tai Europoje gaminamos padangos, sparčiai besiskinančios kelią pasaulio rinkose, dėl savo aukštos kokybės produktų už itin patrauklią kainą. Starmaxx importuojamos į beveik 100 šalių visame pasaulyje, turi didelį ir patikimą tiekimo tinklą bei puikiai išvystytą gamybos ir testavimo sistemą.  Gamintojas gali pasiūlyti platų padangų asortimentą lengviesiems automobiliams, visureigiams bei krovininiam trasportui. Išskirtinis dėmesys inovacijai, naujausioms technologijoms padangų gamybos srityje bei produkcijos kokybei padeda pasiūlyti kokybišką, į pagrindinius vartotojų poreikius orientuotą produkciją.

Daugiau informacijos
✔️ Vilnius, Liepkalnio g. 4A Užsakius pristatysime per 0-2 d.d.
✔️ Vilnius, Upės g. 5 Užsakius pristatysime per 0-2 d.d.
✔️ Vilnius, Ugniagesių g. 10 >4 vnt.
✔️ Kaunas, Jonavos g. 74 4 vnt.
✔️ Klaipėda , Šilutės pl. 56 >4 vnt.
✔️ Šiauliai, J. Basanavičiaus g. 23 Užsakius pristatysime per 0-2 d.d.
✔️ Panevėžys, J. Basanavičiaus g. 65 >4 vnt.
✔️ Mažeikiai, Gamyklos g. 40D 4 vnt.
es_label 72