Kraunama...

BRIDGESTONE Blizzak WS70 XL (2014)

215/55R16 97T XL
Tire Season Index Žieminės · Premium
Tire Fuel Saving Index F Tire Wet Pavement Index F Tire Noise Index 67dB
Pristatymas Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Likutis: 2
*Nurodyta prekės kaina galioja tik perkant internetu.
69,00 €
Kraunama...

Blizzak WS70 – tai Bridgestone nedygliuota žieminė padanga skirta lengvųjų ir vienatūrių automobilių vairuotojams, ieškantiems neprilygstamos traukos važiuojant pažliugusiais, apsnigtais ir apledėjusiais keliais. Blizzak WS70 yra ketvirtosios Bridgestone žieminių padangų kartos atstovės,  sukurtos maksimaliam sukibimui ir kontrolei žiemą.

Siekiant išlaikyti technologines naujoves paslaptyje visos Blizzak WS70 yra gaminamos tik Japonijos gamyklose.

Tube multicell gumos mišinys

Blizzak WS70 padangose panaudota naujausia Bridgestone frikcinių dalelių technologija Tube Multicell, kuri pagerina trauką ant apsnigtos, apledėjusios ar visiškai ledu padengtos kelio dangos.Tube Multicell - tai unikalus gumos mišinys su mažais vamzdelio pavidalo burbuliukais. Šie burbuliukai veikia kaip kempinė, padedanti nuo ledo pašalinti ploną vandens sluoksnį. Kai šis vanduo pašalinamas, kietosios frikcinės dalelės sukimba su ledu, užtikrindamos dar patikimesnį stabdymą bei trauką.

Savybės ant sniego

Kad būtų garantuota maksimali trauka ant sniego, Blizzak WS70 padangose panaudotos pažangiausios Bridgestone protektoriaus konstrukcijos technologijos.

  • 3D zigzag ipjovos

Padangos 3D ZigZag įpjovos sudaro daugiau aktyvių briaunų, kuriomis padanga geriau sugriebia ledu ar sniegu padengtą kelio dangą.

Mažais zigzago pavidalo grioveliais padengtas visas protektoriaus blokų paviršius.

Šios kampinės įpjovos sustiprina blokus ir suteikia jiems standumo.

  • Grioveliai

WS70 protektoriaus raštas kryptinis, jame tobulai dera aštrios blokų briaunos ir gilūs grioveliai. Todėl ant apsnigto kelio toks protektorius gerokai pagerina valdymą ir reakcijos laiką

Temperatūra

Kai lauke ypač šalta, užtikrinti puikias padangų eksploatacines savybes tikrai nelengva. Tačiau modernus Bridgestone gumos mišinys NanoPro-Tech garantuoja, kad net ir šalčiausiu oru valdymo savybės išliks tokios pat geros.

NanoPro-Tech ™

Siekiant pagerint padangų savybes šlapioje kelio dangoje panaudotas silicio užpildas. Sudėtingiausia yra pasiekti, kad silicio dalelės pasiskirstytų tolygiai ir gumos mišinys esant žemai temperatūrai nesukietėtų. Kad užfiksuotų silicio daleles reikiamose vietose, Bridgestone WS70 padangose panaudoti NanoPro-Tech polimerai. Jie garantuoja efektyvų silicio dalelių pasiskirstymą, optimalų lankstumą ir dar geresnį sukibimą su kelio danga.

Kryptinis Blizzak WS70 protektoriaus raštas yra suderintas taip, kad ant pažliugusio sniego ir lyjant užtikrintų neprilygstamą saugą bei dinamines savybes:

  • Centrinė padangos juosta maksimaliai padidina trauką ir reakciją į vairavimo veiksmus, kartu suteikdama važiavimui sklandumo ir komfortiškumo.
  • 4 ištisiniai protektoriaus griovelai šalina vandenį ir pažliugusį sniegą iš protektoriaus centrinės dalies. Jie palaiko maksimalų kontaktą su keliu ir sumažina slydimo vandens sluoksniu (akvaplanavimo) pavojų.
  • Tarpusavyje sukabintos trimatės zigzaginės įpjovos palaiko blokų standumą, pagerina sukibimą sausoje ir šlapioje kelio dangoje.
Daugiau informacijos
Modelis BLIZZAK WS70
Plotis 215
Skersmuo 16
Aukštis 55
Prekės ženklas BRIDGESTONE
Sezonas Žieminės
Automobilio tipas Lengvasis automobilis
Greičio ideksas T - 190 km/val.
Apkrovos indeksas 97
Sustiprinimas XL
M+S Taip
Padangos tipas Minkšto mišinio
Kuro taupymas F
Šlapia danga F
Triukšmo klasė 1
Triukšmas, dB 67
Segmentas Premium
brand_logo

Mums svarbiausia pasiūlyti Jums geriausią technologiją, kokybę ir aptarnavimą, kad ir kokioje pasaulio vietoje Jūs begyventumėte. Bendrovė „Bridgestone“ nori įkvėpti ir paskatinti Jus. Tai ko Jūs ieškojote - „Bridgestone“ padangos, kurios tinka visiems automobiliams ir visoms vairavimo sąlygoms. Nepriekaištingas automobilio valdymas, puikus sukibimas, saugus ir komfortiškas vairavimas.

„Bridgestone“ - aukščiausia kokybė, garantija ir didžiausias prestižinių padangų pasirinkimas!

Daugiau informacijos
✔️ Vilnius, Liepkalnio g. 4A Užsakius pristatysime per 0-2 d.d.
✔️ Vilnius, Upės g. 5 Užsakius pristatysime per 0-2 d.d.
✔️ Vilnius, Ugniagesių g. 10 Užsakius pristatysime per 0-2 d.d.
✔️ Kaunas, Jonavos g. 74 Užsakius pristatysime per 0-2 d.d.
✔️ Klaipėda , Šilutės pl. 56 Užsakius pristatysime per 0-2 d.d.
✔️ Šiauliai, J. Basanavičiaus g. 23 Užsakius pristatysime per 0-2 d.d.
✔️ Panevėžys, J. Basanavičiaus g. 65 2 vnt.
✔️ Mažeikiai, Gamyklos g. 40D Užsakius pristatysime per 0-2 d.d.
es_label 67