Kraunama...

BRIDGESTONE Blizzak Spike 01 XL dygl. (2014)

225/60R16 102T XL
Tire Season Index Žieminės · Premium
Pristatymas Pristatymas: 1 - 2 d.d.
Likutis: 2
*Nemokamas atsiėmimas galioja užsakant ne mažiau kaip 4 vnt.
66,94 €
Kraunama...

Bridgestone, didžiausia pasaulyje padangų gamintoja, pristato Blizzak SPIKE 01 dygliuotas žiemines padangas skirtas lengviesiems automobiliams ir visureigiams. Šios padangos po daugybės nuoseklių ir kruopščių bandymų sukurtos taip, kad įveiktų pačius ekstremaliausius Šiaurės šalių žiemos kelių iššūkius ir dar daugiau – atitiktų griežtus naujus Skandinavijos šalių įstatymus ribojančius dyglių skaičių.

Naujosios Blizzak SPIKE 01 padangos pasižymi išskirtinėmis sukibimo, stabdymo, valdymo charakteristikomis ypatingai sudėtingomis vairavimo sąlygomis, įskaitant važiavimą ledu bei puriu ir privažinėtu sniegu. Kalbant faktais, šių padangų savybės važiuojant sniegu yra 5%, o važiuojant ledu net 20% geresnės už šių padangų pirmtakės Noranzos 2 EVO.

Blizzak SPIKE 01- tai ilgą tobulinimo kelią praėjusios premium segmento padangos, pirmiausia skirtos Skandinvijos rinkai. Šių padangų dyglių dizainui ir konstrukcijai panaudoti naujausi ir moderniausi technologiniai sprendimai, sukurti išskirtinai Blizzak SPIKE 01 modeliui, kuriuos sukūrė lyderiaujanti pasaulinė gamintoja „SITEK“.

Bridgestone Blizzak SPIKE 01dygliai unikalūs, nes apvalaus dyglio viršuje yra kryžminės įpjovos, kurios ženkliai pagerina sukibimą bei ledo gremžimo effektą, tuo pačiu sumažinamas kelio dangos ardomasis poveikis. Atlikti vidiniai testai jau atskleidė Blizzak SPIKE 01 išskirtinį daugiakryptį šių dyglių sukibimą važiuojant sniegu ir ledu bei ilgesnį tarnavimo laiką lyginant su artimiausiais konkurentais.

Naujųjų Blizzak SPIKE 01padangų veikimas prasideda greitu vandens iš po protektoriaus ištūmimu, tuomet pažangiausios sudėties gumos mišinys pasiekia sušalusius paviršius, o galutinį nepertraukiamą sukibimą užtikrina revoliuciniai kryžminiai dygliai. Tuo pačiu metu valomieji grioveliai atlieka savo darbą – nuvalo ledo bei sniego dulkes nuo kontaktinio dyglių paviršiaus, o tuo tarpu kryžminiai grioveliai sulaiko ir pašalina perteklinį sniego kiekį. Viso šio sklandaus proceso rezultatas – ženkliai geresnės Blizzak SPIKE 01padangų savybės visomis sudėtingiausiomis žiemos kelių sąlygomis, o ypatingai pagerėjo sukibimas važiuojant ledu. 

Daugiau informacijos
Modelis BLIZZAK SPIKE 01
Plotis 225
Skersmuo 16
Aukštis 60
Prekės ženklas BRIDGESTONE
Sezonas Žieminės
Automobilio tipas Lengvasis automobilis
Greičio ideksas T - 190 km/val.
Apkrovos indeksas 102
Sustiprinimas XL
M+S Taip
Padangos tipas Dygliuota
Segmentas Premium
brand_logo

Mums svarbiausia pasiūlyti Jums geriausią technologiją, kokybę ir aptarnavimą, kad ir kokioje pasaulio vietoje Jūs begyventumėte. Bendrovė „Bridgestone“ nori įkvėpti ir paskatinti Jus. Tai ko Jūs ieškojote - „Bridgestone“ padangos, kurios tinka visiems automobiliams ir visoms vairavimo sąlygoms. Nepriekaištingas automobilio valdymas, puikus sukibimas, saugus ir komfortiškas vairavimas.

„Bridgestone“ - aukščiausia kokybė, garantija ir didžiausias prestižinių padangų pasirinkimas!

Daugiau informacijos
✔️ Vilnius, Liepkalnio g. 4A Užsakius pristatysime per 0-2 d.d.
✔️ Vilnius, Upės g. 5 Užsakius pristatysime per 0-2 d.d.
✔️ Vilnius, Ugniagesių g. 10 2 vnt.
✔️ Kaunas, Jonavos g. 74 Užsakius pristatysime per 0-2 d.d.
✔️ Klaipėda , Šilutės pl. 56 Užsakius pristatysime per 0-2 d.d.
✔️ Šiauliai, J. Basanavičiaus g. 23 Užsakius pristatysime per 0-2 d.d.
✔️ Panevėžys, J. Basanavičiaus g. 65 Užsakius pristatysime per 0-2 d.d.
✔️ Mažeikiai, Gamyklos g. 40D Užsakius pristatysime per 0-2 d.d.