egzotika shop

Lipeikio įmonė „EGZOTIKA“ įkurta 1990 metais, jau daugiau nei tris dešimtmečius yra viena iš didžiausių padangų importuotojų ir padangų prekybos lyderių Lietuvoje. Mažmeninės prekybos tinklą sudaro 8 padangų parduotuvės ir serviso centrai didžiuosiuose Lietuvos miestuose, taip pat elektroninė parduotuvė. „EGZOTIKA“ prekiauja padangomis, ratlankiais, tepalais, įvairiomis autoprekėmis, teikia padangų montavimo, balansavimo, remonto bei saugojimo paslaugas.

„EGZOTIKA“ prekiauja visų garsiausių prekių ženklų padangomis, tokių kaip „Bridgestone“, „Michelin“, „Goodyear“, „Pirelli“, „Nokian“, „Cooper“, „Roadstone“, „Firestone“, „Starmaxx“, „BFGoodrich“ ir daugeliu kitų. Įmonė tiesiogiai dirba su didžiausiais padangų gamintojais ir importuoja iš jų padangas, todėl gali pasiūlyti padangas itin geromis kainomis. Įmonė išsiskiria plačiu asortimentu ir nuolat sandėlyje turi daugiau nei 300 000 padangų, todėl greitai ir operatyviai gali pateikti net rečiausių išmatavimų ir specifikacijų padangas. „EGZOTIKA“ siekdama patenkinti kiekvieno kliento poreikius siūlo nuo aukščiausios kokybės premium klasės padangų prabangiems ir sportiniams automobiliams iki biudžetinės klasės pigiausių padangų. Populiariausiuose dydžiuose pirkėjai gali rinktis iš daugiau nei 50 skirtingų modelių. „EGZOTIKA“ taip pat prekiauja miško ir žemės ūkio technikai, sunkvežimiams ir autobusams skirtomis padangomis.

Įmonės darbuotojai per daugelį metų sukaupė didelę patirtį padangų prekybos, remonto ir priežiūros srityse. Mūsų darbuotojai nuolat dalyvauja kvalifikacijos kėlimo seminaruose, kurių metu įgytos žinios padeda išrinkti optimaliausias prekes ir suteikti profesionalias konsultacijas bei serviso paslaugas. „Egzotikos” savininkas ir vadovas – žinomas lenktynininkas, daugkartinis Lietuvos ralio čempionas Rokas Lipeikis. Lenktynių trasose ir padangų bandymų poligonuose sukauptos žinios bei patirtis leidžia „Egzotikos” pirkėjams pasiūlyti itin kokybiškas ir labiausiai jų poreikius atitinkančias padangas ir suteikti profesionalias konsultacijas tiek dėl padangų pasirinkimo, tiek dėl jų eksploatacijos. Nuo 1996m. iki 2010m. „EGZOTIKA” komanda aktyviai dalyvavo Lietuvos automobilių sporto gyvenime. Nuo 1996 iki 2001 metų „EGZOTIKA” buvo automobilių sporto klubo „Akimirka” ir tarptautinio tradicinio autoralio Panevėžyje generalinė rėmėja. Atstovaudamas „EGZOTIKOS” komandą R.Lipeikis Lietuvos ralio čempionu tapo 2002, 2003, 2005, 2006, 2007, 2009 ir 2010 metais.

 

egzotika rally prize_egzotika rally car sand_ egzotika rally car dirt

 

ISO

Sertifikatai

Lipeikio įmonė EGZOTIKA laikosi iniciatyvaus požiūrio į tvarumą, aplinkosaugos valdymą ir yra įdiegusi aplinkosaugos ir vadybos sistemų standartą ISO 14001. Įmonė mažina galimą poveikį aplinkai, rūšiuoja pavojingas atliekas ir antrines žaliavas, numato galimų avarijų prevencinius veiksmus, nenaudoja cheminių preparatų, keliančių pavojų aplinkai.

ISO 14001 – tai pasaulyje geriausiai žinomas aplinkos apsaugos vadybos sistemos standartas, pagrįstas dviem principais – nuolatiniu gerinimu ir teisine atitiktimi.

 

Įdiegta aplinkos apsaugos vadybos sistema mums padeda:

  • mažinti taršą ir atliekas;
  • taupyti energiją;
  • išvengti traumų ir nelaimingų įvykių;
  • geriau vykdyti aplinkos apsaugos teisinius reikalavimus ir kitus įsipareigojimus.

 

ISO 14001 standarte reikalaujama aukščiausiojo lygmens vadovų stipresnio įsipareigojimo, tad aplinkosaugos valdymas atsiduria pačiame verslo valdymo centre. ISO 14001 reikalavimais pabrėžiamos aktyvios iniciatyvos, kuriomis siekiama skatinti aplinkosaugos valdymo veiksmingumą, pradedant verslo socialinio poveikio ir poveikio aplinkai analize. ISO 14001 aplinkosaugos vadybos sistema užtikrinama, kad visi reikalavimai būtų integruoti į verslo procesus ir nustatytos visos grėsmės aplinkosaugos valdymui per visą produkto arba paslaugos tarnavimo ciklą.