Kraunama...
Mini Quote
Kraunama...

Prekių užsakymas - Pirkti

Prašome pasirinkti jus dominančius padangų išmatavimus ir paspausti mygtuką "Ieškoti". Paieškos filtruose galite pasirinkti jus dominančius prekių parametrus. Išsirinkus prekes iš sąrašo, spauskite "Pirkti", eikite į prekių krepšelį ir užpildykite prašomus duomenis, pasirinkite pristatymo ir atsiskaitymo būdus.

 

Prekių užsakymas/ Iinformacija apie prekes - Klausti/ užsakyti

Jei nėra nurodytas prekės kiekis ar norėtumėte pasiteirauti apie prekę iškilus klausimui, prašome užpildyti užklausos formą - pasirinkti jus dominančias prekes, spausti mygtuką „Klausti/Užsakyti“ ir užpildyti užsakymo užklausos formą (vokelio simbolis puslapio viršuje).

Kaip tai padaryti: Prašome pasirinkti jus dominančią prekę ir spausti mygtuką „Klausti/Užsakyti“. Jūsų prekės bus pridėtos užklausų krepšelyje viršuje (vokelio simbolis). Vienu metu galite pasirinkti keletą skirtingų prekių - pridėkite jus dominančias prekes į užklausų krepšelį.

Įkėlus norimas prekes į užklausos formą, prašome viršuje paspausti vokelio simbolį ir pasirinkti mygtuką „Peržiūrėti užsakymą“. Užklausos formoje prašome peržiūrėti užklausos duomenis - jus dominantį prekių kiekį, įrašyti jus dominantį klausimą ar pastabas, nurodyti savo kontaktinius duomenis. Užpildžius laukus lango apačioje pasirinkite mygtuką „Pateikti užklausą“. Jūsų užklausa teisingai nurodžius kontaktinį el. pašto adresą bus atsiųsta jums el. paštu. Mūsų vadybininkai peržiūrės jūsų užklausą ir atsiųs jums jūsų nurodytu el. paštu atsakymą. Iškilus klausimams, prašome kreiptis [email protected].

 

Atsiskaitymas

Apsipirkdami Egzotika.lt už daugelį populiariausių prekių galite atsiskaityti iš karto naudodamiesi el. bankininkystės paslaugomis, sudarydami lizingo sutartį, atlikti mokėjimą jums patogiu būdu pagal išankstinę sąskaitą arba kurjeriui. Atsiskaitymas kurjeriui COD - šiuo metu galimas tik kortele, grynųjų pinigų kurjeris priimti šiuo metu neturi galimybės dėl karantino sąlygų.

 

Pristatymas

Sandėlyje esančios prekės pristatomos per 1-2d.d. Prie visų kitų prekių nurodytas pristatymo terminas, per kurį galime pristatyti pageidaujamas prekes, jei jos yra tiekėjo sandėlyje. Pagal atskirą susitarimą ir užklausas užsakomų prekių orientacinis pristatymo laikas nurodomas prie konkrečios prekės, jei yra pakeitimų, vadybininkas informuoja klientą prieš prekių užsakymą.

 

Užsakomos prekės

Norėdami užsakyti jus dominančią prekę kurios likutis šiuo metu nenurodytas, prašome pasirinkti kiek vienetų jus domina ir užpildyti užklausos formą (spauskite "Klausti/Užsakyti").


Papildoma informacija apie prekes

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie prekę, paspauskite ant jus dominančios prekės ir puslapio apačioje rasite detalią prekės informaciją. Jei jus dominančios informacijos neradote, prašome užpildyti užklausos formą (spauskite "Klausti/Užsakyti").


Padangų segmentai: Premium, Vidutinės, Ekonominės, Biudžetinės

Skirtingų klasių padangos skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybe, efektyvumu ir ilgaamžiškumu.

Premium klasės padangos pasižymi aukščiausia kokybe. Šio segmento asortimente rasite plačiausią pasirinkimą skirtingo tipo padangų, nuo žieminių dygliuotų, minkšto mišinio iki vasarinių sportinio vairavimo entuziastams skirtų padangų, pritaikytų ir kasdienėms kelionėms. Modelių gausa leidžia išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą. Naujausios technologijos, tendencijos ir išskirtiniai protektoriaus dizainai pirmiausia sukuriami premium segmente, gamintojams investuojant į pažangiausias technologijas ir inovacijas. Didžiulė gamintojų atsakomybė siekiant patenkinti vairuotojų poreikius ir sujungti juos su naujausiomis technologijomis tuo pačiu užtikrinant vairuotojų saugumą verčia nuolat tobulėti.

Vidutinės klasės padangos labiau orientuotos į kokybės ir kainos optimalų santykį. Tai leidžia mažesniems gamintojams sutelkti dėmesį į svarbiausias padangos savybes užtikrinančias saugumą kelyje ir pasiūlyti pirkėjams prieinamesne kaina aukštos kokybės produktą. Nauji modeliai kuriami sutelkiant dėmesį į svarbiausias padangos funkcijas, sujungiant jau laiko išbandytas technologijos ir ieškant savo išskirtinumo, ar tai būtų ilgaamžiškumas, ar netgi trumpiausias stabdymo kelias ant sniegu padengtos dangos aplenkiant net premium segmento padangas. Puikus pasirinkimas daugeliui vairuotojų, vidutinės klasės automobiliams. 

Ekonominės klasės padangos dažnai yra gaminamos pagal anksčiau sukurtas technologijas ir gamybos procesus, protektorių dizainas dažnai pasiskolinamas iš senesnių modelių - tai leidžia ženkliai sutaupyti produkto kūrimo išlaidas. Žinoma visada yra išimčių - mažesnių koncernų gamintojai, kurie pasinaudodami geriausia savo patirtimi ir išbandytomis technologijomis patys kuria naujus produktus, tam kad išlaikytų savo išskirtinumą.

Biudžetinės padangos yra pigiausių padangų segmentas. Dažniausiai gaminamos pigesnės darbo jėgos šalyse, siekiant užtikrinti keliamus kokybės ir saugumo reikalavimus, bet tuo pačiu ir bandant efektyviausiai išnaudoti gamybos procesą, žaliavas ir išlaikyti žemiausią padangų kainą. Nuolat balansuojant ant kokybės ir kainos ribos, tik išskirtiniams gamintojams pavyksta rasti tą aukso vidurį.

Kaip pasirinkti? Norint atsakyti į šį klausimą, reikia žinoti kur ir kaip bus eksploatuojamas automobilis, kokie automobilio gamintojo techniniai reikalavimai keliami padangoms. Ar verta pirkti premium padangas? Verta, jei jums galioja bent vienas iš šių punktų - mėgstate išbandyti naujoves, nuvažiuojate labai didelius atstumus, vairuojate galingą automobilį, mėgstate aštresnį vairavimo stilių ir jums reikalingas nepriekaištingas automobilio valdymas ekstremaliausiomis sąlygomis. Kasdieniam važinėjimui vidutinės klasės padangos gali pasiūlyti optimalų variantą ne tik tarp kainos, kokybės, saugumo, ilgaamžiškumo, bet netgi nustebinti savo išskirtinėmis savybėmis. Važinėjant tik nedidelius atstumus, daugiau mieste, mažesniam automobiliui - galima pritaikyti ekonominio segmento keleto gamintojų išskirtine kokybe pasižyminčių variantų. Jei pasimestumėte pasirinkimo gausoje, visuomet rekomenduotume pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais ir daug žinių sukaupusiais konsultantais visuose "Egzotikos" padangų prekybos centruose.

 

Kainos

Internetinės parduotuvės kainos galioja tik užsakant prekes internetu ir gali skirtis nuo “Egzotikos” padangų prekybos centrų. Internetiniame kataloge Egzotika.lt pateikiamas prekių asortimentas ir kainos gali nesutapti su “Egzotikos” padangų prekybos centruose esančiu prekių asortimentu ir kainomis. 

 

Padangų saugojimas

Padangų saugojimo paslauga teikiama "Egzotikos" padangų prekybos centruose, dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į jums patogiausią "Egzotikos" padangų prekybos centrą: https://www.egzotika.lt/parduotuves

 

Padangų pagamino data

Internetinėje parduotuvėje siūlomų padangų pagaminimo data nurodoma skliausteliuose prie padangos pavadinimo. Nurodyti metai yra informacinio pobūdžio ir galimi nedideli netikslumai. Jei padangos neturi nurodytos pagaminimo datos, daugeliu atveju, jei tai yra naujo modelio prekė, 1-3m. Naujoms padangoms 1-3 metai sandėliavimo neturi įtakos jų charakteristikoms ir savybėms. Daugiau apie padangų pagaminimo rekomendacijas galite pasiskaityti mūsų blog'e.