Prekių užsakymas 

Prašome pasirinkti jus dominančius padangų išmatavimus ir paspausti mygtuką "Ieškoti". Paieškos filtruose galite pasirinkti jus dominančius prekių parametrus. Išsirinkus prekes iš sąrašo, spauskite "Pirkti", eikite į prekių krepšelį ir užpildykite prašomus duomenis, pasirinkite pristatymo ir atsiskaitymo būdus.

 

Sąskaita - faktūra juridiniams ir fiziniams asmenims

Duomenis sąskaitos faktūros išrašymui prašome pateikti paspaudus ir pažymėjus varnelę "Reikalinga sąskaita faktūra įmonės vardu". Suveskite rekvizitus sąskaitos išrašymui į nurodytus laukus.

 

Atsiskaitymas 

Apsipirkdami Egzotika.lt už daugelį populiariausių prekių galite atsiskaityti iš karto naudodamiesi el. bankininkystės paslaugomis, sudarydami lizingo sutartį, atlikti mokėjimą jums patogiu būdu pagal išankstinę sąskaitą arba kurjeriui prekių pristatymo metu. 

 

Pristatymas

Dauguma sandėlyje esančių prekių pristatomos per 1-2d.d. Prie visų kitų prekių nurodytas pristatymo terminas, per kurį galime pristatyti pageidaujamas prekes, jei jos yra tiekėjo sandėlyje. Užsakomų prekių ir pagal atskirą susitarimą užsakomų prekių orientacinis pristatymo laikas nurodomas prie konkrečios prekės. Konkrečios prekės pristatymo laikas gali būti ilgesnis nei nurodytas orientacinis pristatymo laikas, tokiu atveju vadybininkas informuos jus apie ilgesnį prekių pristatymo laiką prieš prekių užsakymą. Sezono metu spalio 20d. - lapkričio 20d. prekių pristatymo laikas gali būti ilgesnis dėl tiekimo sutrikimų, didesnio užsakymų skačiaus ir kitų iš anksto nenumatytų aplinkybių.

 

Prekių užsakymas/ informacija apie prekes - Klausti

Jei nėra nurodytas prekės kiekis ar norėtumėte pasiteirauti apie prekę iškilus klausimui, prašome užpildyti užklausos formą - pasirinkti jus dominančias prekes, spausti mygtuką „Klausti“ ir užpildyti užklausos formą.

Mūsų vadybininkai peržiūrės jūsų užklausą ir atsiųs jums jūsų nurodytu el. paštu atsakymą. Iškilus klausimams, prašome kreiptis [email protected].

 

Užsakomos prekės

Užsakius jus dominančią prekę kurios likutis šiuo metu nenurodytas, su jumis susisieks atsakingas vadybininkas ir patikslins pristatymo terminą ir atsiųs išankstinę sąskaita apmokėjimui. Arba prekės puslapyje galite prekės puslapyje užpildyti užklausos formą (spauskite "Klausti").

 

Papildoma informacija apie prekes

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie prekę, paspauskite ant jus dominančios prekės ir rasite detalesnę prekės informaciją skiltyje "Daugiau informacijos". Jei jus dominančios informacijos neradote, prašome prekės puslapyje užpildyti užklausos formą (spauskite "Klausti").

 

Kainos

Internetinės parduotuvės kainos peteikiamos su PVM (21%), galioja tik užsakant prekes internetu ir gali skirtis nuo “Egzotikos” padangų prekybos centrų. Internetiniame kataloge Egzotika.lt pateikiamas prekių asortimentas ir kainos gali nesutapti su “Egzotikos” padangų prekybos centruose esančiu prekių asortimentu ir kainomis. 

 

Padangų saugojimas

Padangų saugojimo paslauga teikiama "Egzotikos" padangų prekybos centruose, dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į jums patogiausią "Egzotikos" padangų prekybos centrą: https://www.egzotika.lt/parduotuves 

 

Padangų pagamino data

Internetinėje parduotuvėje siūlomų padangų pagaminimo data nurodoma skliausteliuose prie padangos pavadinimo. Nurodyti metai yra informacinio pobūdžio ir galimi nedideli netikslumai. Jei padangos neturi nurodytos pagaminimo datos, daugeliu atveju, jei tai yra naujo modelio prekė, 1-3m. Naujoms padangoms 1-3 metai sandėliavimo neturi įtakos jų charakteristikoms ir savybėms. Daugiau informacijos apie padangų pagaminimo datą galite rasti čia.

 

Padangų nuotraukos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. 

 

DEMO prekės

Šiuo žymėjimu žymimos padangos (ratlankiai), kurios yra naujos, bet buvo sumontuotos. Įprastai tai yra padangos kurios buvo sumontuotos ant naujų automobilių ir dėl įvairių priežasčių buvo keičiamos kitomis (pvz.: dėl sezono, ratlankių dydžio pasikeitimo ir pan.). Tokių padangų rida yra ne daugiau kaip 50 km (tai yra rida kurią nauji automobiliai nuvažiuoja nuriedėję nuo konvejerio ir kol pasiekia automobilių pardavimo saloną). Šių padangų privalumas, jog jos buvo sumontuotos naujų  automobilių gamintojų komplektacijose, kur skiriamas ypatingas dėmesys kokybei ir nepriekaištingoms eksploatacinėms savybėms.

 

Padangų surinkimas ir tvarkymas

Visi mūsų klientai įsigiję padangas gali nemokamąi palikti senas padangas mūsų parduotuvėse, jeigu atiduodamos padangų atliekos skirtos tam pačiam transporto priemonės tipui ir padangų atliekų skaičius (skaičiuojant vienetais) atitinka jo perkamų padangų skaičių.

 

Dovanų kuponai

Dovanų kuponus galima įsigyti visose EGZOTIKA padangų prekybos centruose. 

 

Ar visos parduodamos padangos naujos?

Visos padangos parduodamos www.egzotika.lt yra naujos. Restauruotomis padangomis neprekiaujame.

 

Padangų segmentai: Premium, Vidutinės, Ekonominės, Biudžetinės

Skirtingų klasių padangos skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybe, efektyvumu ir ilgaamžiškumu. 

Premium klasės padangos pasižymi aukščiausia kokybe. Šio segmento asortimente rasite plačiausią pasirinkimą skirtingo tipo padangų, nuo žieminių dygliuotų, minkšto mišinio iki vasarinių sportinio vairavimo entuziastams skirtų padangų, pritaikytų ir kasdienėms kelionėms. Modelių gausa leidžia išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą. Naujausios technologijos, tendencijos ir išskirtiniai protektoriaus dizainai pirmiausia sukuriami premium segmente, gamintojams investuojant į pažangiausias technologijas ir inovacijas. Didžiulė gamintojų atsakomybė siekiant patenkinti vairuotojų poreikius ir sujungti juos su naujausiomis technologijomis tuo pačiu užtikrinant vairuotojų saugumą verčia nuolat tobulėti.

 

Vidutinės klasės padangos labiau orientuotos į kokybės ir kainos optimalų santykį. Tai leidžia mažesniems gamintojams sutelkti dėmesį į svarbiausias padangos savybes užtikrinančias saugumą kelyje ir pasiūlyti pirkėjams prieinamesne kaina aukštos kokybės produktą. Nauji modeliai kuriami sutelkiant dėmesį į svarbiausias padangos funkcijas, sujungiant jau laiko išbandytas technologijos ir ieškant savo išskirtinumo, ar tai būtų ilgaamžiškumas, ar netgi trumpiausias stabdymo kelias ant sniegu padengtos dangos aplenkiant net premium segmento padangas. Puikus pasirinkimas daugeliui vairuotojų, vidutinės klasės automobiliams. 

 

Ekonominės klasės padangos dažnai yra gaminamos pagal anksčiau sukurtas technologijas ir gamybos procesus, protektorių dizainas dažnai pasiskolinamas iš senesnių modelių - tai leidžia ženkliai sutaupyti produkto kūrimo išlaidas. Žinoma visada yra išimčių - mažesnių koncernų gamintojai, kurie pasinaudodami geriausia savo patirtimi ir išbandytomis technologijomis patys kuria naujus produktus, tam kad išlaikytų savo išskirtinumą. 

 

Biudžetinės padangos yra pigiausių padangų segmentas. Dažniausiai gaminamos pigesnės darbo jėgos šalyse, siekiant užtikrinti keliamus kokybės ir saugumo reikalavimus, bet tuo pačiu ir bandant efektyviausiai išnaudoti gamybos procesą, žaliavas ir išlaikyti žemiausią padangų kainą. Nuolat balansuojant ant kokybės ir kainos ribos, tik išskirtiniams gamintojams pavyksta rasti tą aukso vidurį.

 

Kaip pasirinkti? Norint atsakyti į šį klausimą, reikia žinoti kur ir kaip bus eksploatuojamas automobilis, kokie automobilio gamintojo techniniai reikalavimai keliami padangoms. Ar verta pirkti premium padangas? Verta, jei jums galioja bent vienas iš šių punktų - mėgstate išbandyti naujoves, nuvažiuojate labai didelius atstumus, vairuojate galingą automobilį, mėgstate aštresnį vairavimo stilių ir jums reikalingas nepriekaištingas automobilio valdymas ekstremaliausiomis sąlygomis. Kasdieniam važinėjimui vidutinės klasės padangos gali pasiūlyti optimalų variantą ne tik tarp kainos, kokybės, saugumo, ilgaamžiškumo, bet netgi nustebinti savo išskirtinėmis savybėmis. Važinėjant tik nedidelius atstumus, daugiau mieste, mažesniam automobiliui - galima pritaikyti ekonominio segmento keleto gamintojų išskirtine kokybe pasižyminčių variantų. Jei pasimestumėte pasirinkimo gausoje, visuomet rekomenduotume pasikonsultuoti su mūsų patyrusiais ir daug žinių sukaupusiais konsultantais visuose "Egzotikos" padangų prekybos centruose.