Gerbiami klientai,

Visos EGZOTIKA parduotuvės klientus aptarnaus nuotoliniu būdu – telefonu ir el. paštu. Norėdami įsigyti prekes ar užsakyti paslaugas, susisiekite su mumis.

Nuo gruodžio 16d. iki sausio 31d. Egzotikos parduotuvėse – prekių atsiėmimo punktuose ir servisuose klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu.

Prašome visų savo klientų atšaukti atvykimą ar susilaikyti nuo vizito, jei jaučiatės blogai, turite temperatūros ar viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) ar įtariate galintys sirgti šia infekcija. Šiuo metu būsime ypač lankstūs perkeldami serviso vizitus.

 

Parduotuvės. Klientų aptarnavimas ir prekių įsigijimas

Nuo gruodžio 16d. iki sausio 31d. Egzotikos parduotuvėse – prekių atsiėmimo punktuose klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu. Pageidaudami užsakyti prekes, prašome kreiptis į Jums patogiausią Egzotikos padangų prekybos centrą telefonu arba el. paštu, parduotuvių kontaktus rasite čia - https://www.egzotika.lt/parduotuves

Atvykus vietoje, prašome susisiekti su parduotuvės konsultantais nurodytu telefonu, padėsime išsirinkti ir įsigyti prekes.

Prekės išduodamos prekių atsiėmimo punktuose. Bendravimas su aptarnaujančiu personalu gali būti ne ilgesnis kaip 15 min. tiesioginio kontakto. Atsiimant prekes iš prekių atsiėmimo punkto privaloma dėvėti apsauginę veido kaukę.

Atsiimti prekes galima atvykti tik gavus konsultanto patvirtinimą, kad prekės yra paruoštos. Atvykus į vietą, prašome susisiekti konsultanto nurodytu telefonu dėl prekių atsiėmimo.

 

Servisas. Klientų aptarnavimas ir serviso paslaugos

Pageidaudami užsakyti serviso, padangų montavimo paslaugas, prašome kreiptis į Jums patogiausią Egzotikos padangų prekybos centrą telefonu arba el. paštu, kontaktus rasite čia - https://www.egzotika.lt/parduotuves

Atvykus vietoje, prašome susisiekti su konsultantais nurodytu telefonu, padėsime užsakyti ir įsigyti serviso paslaugas.

Užsisakius serviso paslaugas, prašome gavus konsultanto nurodymą, įvaryti automobilį į serviso patalpas ir išeiti į lauką palaukti kol bus atlikti serviso darbai. Neleidžiama būti serviso patalpoje kol bus atlikti serviso darbai.

Bendravimas su aptarnaujančiu personalu gali būti ne ilgesnis kaip 15 min. tiesioginio kontakto. Paslaugos suteikimo metu privaloma dėvėti apsauginę veido kaukę.

 

Internetinė parduotuvė. Prekių įsigijimas internetinėje parduotuvėje

Prekes galite įsigyti internetinėje www.egzotika.lt parduotuvėje. Prekės pristatomos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu. Prekybai internetu kiti apribojimai netaikomi. Išsirinkti ir užsakyti prekes galite svetainėje www.egzotika.lt, internetinės parduotuvės kontaktai - https://www.egzotika.lt/parduotuves

Iškilus klausimams prašome kreiptis telefonu +37045420000 arba el. paštu [email protected].

 

Taikomos papildomos apsaugos ir prevencinės priemonės:

Papildomai valome patalpas, reguliariai dezinfekuojame padidinto kontakto vietas (durų rankenas, turėklus, visus paviršius ir kt.);

Visose patalpose klientai ir darbuotojai gali rasti dezinfekavimo priemonių;

Visi mūsų darbuotojai aprūpinti asmeninės apsaugos priemonėmis;

Atliekame darbuotojų bendros savijautos stebėseną, nuolat vertiname esamą situaciją ir esame pasiruošę imtis skubių veiksmų sumažinti viruso plitimo galimybę.

 

Rekomenduojame už paslaugas ir prekes atsiskaityti iš anksto pavedimu. Atsiskaitant vietoje prašytume vengti grynųjų pinigų ir rinktis atsiskaitymą banko kortele.

 

Iškilus klausimams, prašome susisiekti telefonu +37045420000 arba el. paštu [email protected].

Lipeikio įmonė “Egzotika”