Tuoj prasidės vasarinių padangų sezonas, tad vis daugėja besidominčių, kokias padangas rinktis šiltajam metų laikotarpiui. Į ką atsižvelgti, kiek mokėti, bandoma prisiminti, ką reiškia ant padangų sužymėtos skaičių ir raidžių kombinacijos. Nors šiuolaikiniai vairuotojai informacijos dažnai ieško internete, tačiau daugkartinis Lietuvos ralio čempionas, įmonės „Egzotika“ savininkas ir vadovas Rokas Lipeikis pataria visada pasitarti su patyrusiu specialistu ir tik tada priimti galutinį sprendimą: „Prieš ateinant į mūsų saloną pakanka žinoti labai nedaug – kur ir kaip dažniausiai važinėjama ir kokie pagrindiniai lūkesčiai iš naujųjų padangų – visa kita pirkėjas gali nuspręsti vietoje, gavęs profesionalią konsultaciją“. 

Šiais metais, be gerai žinomų ir populiarių prekių ženklų, „Egzotika“ patraukliomis kainomis siūlys ir naujieną – specialiai Europai gaminamas „Prinx“ padangas.

 

Vairuotojų požiūris kinta

Daugkartinis Lietuvos ralio čempionas, Lipeikio įmonės „Egzotika“ savininkas ir vadovas Rokas Lipeikis sako, kad kiekvienas vairuotojas turi rinktis padangas atsižvelgdamas į individualius poreikius: automobilio tipą, kelio dangas, kuriomis dažniausiai tenka važiuoti, vairavimo įpročius ir kitus niuansus. Tačiau geriausia kai galutiniam sprendimui įtakos turi konsultacija su specialistu. 

Pasak R.Lipeikio, jau keli metai stebima tokia tendencija: pirkėjai tampa racionalesni, ieško ne garsių prekių ženklų pavadinimų, bet labiau gilinasi į produktų savybes, renkasi palankesnį kainos ir kokybės santykį. Vis populiaresnė tampa vidutinė klasė, nes daugelis vairuotojų supranta, kad jiems nereikia brangių premium padangų – didžiajai daliai užtenka aukštos kokybės vidutinės ir ekonominės kainų klasės, pavyzdžiui, P. Korėjoje gaminamų „Roadstone“ padangų, kurias į Baltijos šalis „Egzotika“ importuoja jau beveik 30 metų. „Roadstone“ padangos garsėja nepriekaištinga kokybe, ilgaamžiškumu ir ypač geru kainos ir kokybes santykiu. Ne veltui jau daugiau kaip 20 metų jos yra populiariausios vidutinio kainų segmento padangos Lietuvoje. „Kainos ir kokybės santykis yra „Egzotika“ vizitinė kortelė. Per beveik 34 metus sukaupėme didžiulę patirtį, atsirinkome geriausią kainos ir kokybės santykį siūlančius gamintojus. Padangas importuojame tiesiai iš gamintojų, jos tiekiamos tiesiai iš visame pasaulyje esančių gamyklų, be tarpininkų“, – akcentuoja R.Lipeikis.

Šiais metais, be gerai žinomų ir populiarių prekių ženklų, „Egzotika“ patraukliomis kainomis siūlys ir naujieną – specialiai Europai gaminamas „Prinx“ padangas. Vairuotojų požiūris kinta Daugkartinis Lietuvos ralio čempionas, Lipeikio įmonės „Egzotika“ savininkas ir vadovas Rokas Lipeikis sako, kad kiekvienas vairuotojas turi rinktis padangas atsižvelgdamas į individualius poreikius: automobilio tipą, kelio dangas, kuriomis dažniausiai tenka važiuoti, vairavimo įpročius ir kitus niuansus. Tačiau geriausia kai galutiniam sprendimui įtakos turi konsultacija su specialistu.

Pasak R.Lipeikio, jau keli metai stebima tokia tendencija: pirkėjai tampa racionalesni, ieško ne garsių prekių ženklų pavadinimų, bet labiau gilinasi į produktų savybes, renkasi palankesnį kainos ir kokybės santykį. Vis populiaresnė tampa vidutinė klasė, nes daugelis vairuotojų supranta, kad jiems nereikia brangių premium padangų – didžiajai daliai užtenka aukštos kokybės vidutinės ir ekonominės kainų klasės, pavyzdžiui, P. Korėjoje gaminamų „Roadstone“ padangų, kurias į Baltijos šalis „Egzotika“ importuoja jau beveik 30 metų. „Roadstone“ padangos garsėja nepriekaištinga kokybe, ilgaamžiškumu ir ypač geru kainos ir kokybes santykiu. Ne veltui jau daugiau kaip 20 metų jos yra populiariausios vidutinio kainų segmento padangos Lietuvoje. „Kainos ir kokybės santykis yra „Egzotika“ vizitinė kortelė. Per beveik 34 metus sukaupėme didžiulę patirtį, atsirinkome geriausią kainos ir kokybės santykį siūlančius gamintojus. Padangas importuojame tiesiai iš gamintojų, jos tiekiamos tiesiai iš visame pasaulyje esančių gamyklų, be tarpininkų“, – akcentuoja R.Lipeikis. Kaip ir kiekvieną sezoną, taip ir šį, „Egzotika“ savo pirkėjams paruošė daugybę specialių pasiūlymų ypač palankiomis kainomis: „Starmaxx“ gamintojo padangas, pasižyminčias ypač palankiu kokybės ir kainos santykiu – šioje gamykloje gaminamos tiek „F16“ naikintuvų padangos, tiek „Volkswagen“ ir kitiems automobilių gamintojams skirtos, gamyklinėje komplektacijoje naudojamos padangos; „Maxtrek“ – populiarias ekonominės klasės padangas, kurias dėl puikaus našumo, patikimumo ir konkurencingos kainos renkasi tiek automobilių entuziastai, tiek profesionalūs vairuotojai. Būtinai atkreipkite dėmesį ir į šių metų naujovę – „Prinx“ padangas, kurias „Egzotika“ šį sezoną pardavinės itin palankiomis kainomis.

 

„Egzotika“ – didelis asortimentas, kokybiškos paslaugos

„Egzotika“ jau daugiau kaip 20 metų išlaiko padangų prekybos lyderio pozicijas Lietuvoje. Tam padeda ir 10 kartų Lietuvos ralio čempionu tapusio bendrovės „Egzotika“ įkūrėjo ir vadovo R.Lipeikio lenktynių trasose sukaupta patirtis. Padangų pasirinkimas „Egzotika“ salonuose labai gausus: nuo garsiausių gamintojų padangų, skirtų patiems reikliausiems vairuotojams ir „aštriausiems“ automobiliams iki ypač patraukliomis kainomis siūlomų ekonominės klasės padangų. „Egzotika“ salonuose galima rasti svarbiausias sezono naujienas, visada gausite profesionalią konsultaciją, nes dauguma darbuotojų, dirbančių tiek prekybos vietose, tiek padangų keitimo servisuose, turi didesnę nei 20 metų patirtį. Profesionalios konsultacijos, ypač kokybiškas montavimas naudojant pačią moderniausią įrangą ir kokybiškas medžiagas – „Egzotika“ vizitinė kortelė. Bendrovė prekybos ir padangų keitimo centruose taip pat teikia padangų ir ratų saugojimo paslaugą iki kito sezono. 

 

Šaltinis: www.15min.lt