tire balancing tool

Lipeikio įmonės "EGZOTIKA" teikiamos paslaugos:

 

Padangų montavimas, balansavimas, remontas, saugojimas

Patikimumas ir profesionalumas – serviso darbuotojai nuolatos dalyvauja kvalifikacijos kėlimo seminaruose, per daugelį metų sukaupė didelę patirtį bei įgijo aukštą kvalifikaciją padangų montavimo, remonto ir priežiūros srityse.

Naujausia įranga - padangos montuojamos naudojant naujausią ir moderniausią montavimo - balansavimo įrangą.

Patogumas ir apsauga - klientų patogumui priimame padangas saugojimui iki kito sezono. Padangos sandėliuojamos tinkamomis sąlygomis, taip apsaugant jas nuo neigiamų aplinkos veiksnių.

 

Mažmeninė ir didmeninė prekyba padangomis

  • Jau daugiau nei trisdešimt metų veikianti įmonė yra viena didžiausių padangų importuotojų bei padangų prekybos lyderių Lietuvoje. Mažmeninės prekybos tinklą sudaro 8 parduotuvės ir serviso centrai didžiuosiuose Lietuvos miestuose. „Egzotika“ tiesiogiai dirba su didžiausiais padangų gamintojais ir prekiauja visų garsiausių prekių ženklų padangomis, tokių kaip „Bridgestone“, „Michelin“, „Goodyear“, „Pirelli“, „Nokian“, „Cooper“, „Roadstone“, „Firestone“, „Starmaxx“, „BFGoodrich“ ir daugeliu kitų.
  • „EGZOTIKA“ išsiskiria itin dideliu padangų asortimentu, nuolat sandėlyje turi daugiau kaip 300 000 padangų todėl gali greitai ir operatyviai pasiūlyti rečiausių išmatavimų ir specifikacijų padangas itin geromis kainomis. Taip pat turi didelį pasirinkimą nestandartinių padangų, pavyzdžiui sportui skirtų semi-slick tipo padangų ar visureigiams skirtų bekelės (MUD) tipo padangų.
  • Norėdami sužinoti mūsų įmonei siūlomas bendradarbiavimo sąlygas, prašome susisiekti el. paštu [email protected]

 

Mažmeninė ir didmeninė prekyba ratlankiais

„EGZOTIKOJE“ didelis originalių ir kokybiškų lengvojo lydinio ratlankių pasirinkimas.

Prekiauja  ATS, ARTEC, ALESSIO, ADVANTI, PROLINE gamintojų ratlankiais.

 

Ratlankių lyginimas

Atliekame ratlankių lyginimo paslaugą, kurią galima užsisakyti šiuose servisų centruose:

 

Padangų slėgio daviklių diagnostika ir programavimas

Atliekame padangų slėgio daviklių diagnostiką, programavimą, keitimą. Galime pasiūlyti Autel, HUF, Alligator, Schrader, VDO-Continental, Alcar T Pro ir kitų originalių ir programuojamų slėgio daviklių.

Daviklių programavimo paslaugas galite užsisakyti:

 

Mažmeninė ir didmeninė prekyba alyvomis bei tepalais

Prekyba MOBIL variklinėmis alyvomis ir tepalais.

Alyvos ir tepalai keičiami:

 

Padangų atliekų surinkimas

Perkant padangas „EGZOTIKA“ parduotuvėse, galite palikti senas padangas, turint daugiau senų padangų nei perkama jas galima pristatyti į „UAB Antrinio perdirbimo grupė“ įmonės aikšteles. „EGZOTIKA“ padangų atliekų surinkimą ir perdirbimą vykdo UAB „Antrinio perdirbimo grupė“.