PREKIŲ PIRKIMO – PARDAVIMO INTERNETINĖS PARDUOTUVĖS EGZOTIKA.LT TAISYKLĖS

 

Šios prekių pirkimo – pardavimo internetinės parduotuvės Egzotika.lt taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato naudojimosi internetine parduotuve Egzotika.lt (Toliau – Egzotika.lt, Pardavėjas) sąlygas. Taisyklės yra taikomos Pirkėjui įsigyjant prekes ir paslaugas internetinėje parduotuvėje Egzotika.lt.

 

1.         BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1.      Egzotika.lt prekių ir paslaugų prekybą vykdo Lipeikio įmonė „Egzotika“; buveinės adresas: J. Basanavičiaus g. 69B, Panevėžys; registracijos adresas: Liepkalnio g. 4A, Vilnius; juridinio asmens kodas: 168409136; PVM mokėtojo kodas: LT684091314.

1.2.      Prekes ir paslaugas Pirkėjas gali įsigyti tik susipažinęs ir sutikęs su visomis Taisyklių nuostatomis.

1.3.      Egzotika.lt gali naudotis veiksnūs fiziniai ir juridiniai asmenys.

1.4.      Pirkėjo asmens duomenų tvarkymas aprašytas Privatumo politika, kurios aktuali redakcja peteikiama Egzotika.lt svetainėje.

1.5.      Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti, tvarkyti, taisyti ir papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus ar pasikeitus kitoms sąlygoms.

1.6.      Pirkėjas privalo kiekvieną kartą įsigydamas prekes ir paslaugas susipažinti ir sutikti su visomis Taisyklių aktualios redakcijos nuostatomis. Taisyklių aktuali redakcija pateikiama Egzotika.lt svetainėje.

1.7.      Pirkimo - pardavimo sutartis laikoma sudaryta Pirkėjui susipažinus ir sutikus su Taisyklėmis, pateikus ir apmokėjus užsakymą ar pasirinkus kitą apmokėjimo būdą ar išankstinę sąskaitą.

 

2.         PIRKĖJO TEISĖS IR PAREIGOS

2.1.      Pirkėjas turi teisę įsigyti prekes ir paslaugas Egzotika.lt šių Taisyklių ir internetinės parduotuvės nustatyta tvarka.

2.2.      Pirkėjas naudodamasis internetinės parduotuvės Egzotika.lt paslaugomis ir įsigydamas prekes ir paslaugas sutinka su šiomis Taisyklėmis ir privalo jų laikytis.

2.3.      Pirkėjas pats atsako už visus savo veiksmus atliktus naudojantis Egzotika.lt svetaine.

2.4.      Pirkėjas privalo nurodyti pilnus, aiškius, tikslius ir teisingus prašomus duomenis registruodamasis svetainėje ir kiekvieną kartą pateikdamas, pildydamas užsakymą, įsigydamas prekes ir paslaugas. Nepilnai, neaiškiai, netiksliai, neteisingai pateikus duomenis ir apmokėjus užsakymą ar pasirinkus kitą atsiskaitymo būdą ir patvirtinus užsakymą, Pirkėjas pats prisiima visas iš to kylančias papildomas išlaidas ir nuostolius.

2.5.      Pirkėjas privalo būti užsakyme nurodytu pristatymo adresu ir priimti užsakytas prekes nurodytu laiku.

2.6.      Pirkėjas įsipareigoja niekam neperduoti ir neleisti naudotis savo prisijungimo duomenimis. Praradus savo prisijungimo duomenis, prašome nedelsiant pranešti [email protected]. Nepateikus pranešimo, laikoma kad Pirkėjas pats atliko ir atsako už visus veiksmus atliktus prisijungus prie Pirkėjo paskyros. 

2.7.      Egzotika.lt neatsako už trečiųjų asmenų sudarytas pirkimo-pardavimo sutartis pasinaudojant Pirkėjo prisijungimo ir/ ar atsiskaitymo duomenimis.

2.8.      Draudžiama registruotis ir naudotis Egzotika.lt svetaine ir internetine parduotuve tam pačiam asmeniui skirtingais prisijungimo duomenimis. Praradus savo prisijungimo duomenis, prašome nedelsiant pranešti [email protected].

 

3.         PARDAVĖJO TEISĖS IR PAREIGOS

3.1.      Pardavėjas sudaro salygas ir suteikia galimybę naudotis internetine paruotuve ir įsigyti prekes ir paslaugas.

3.2.      Pardavėjas pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo panaikinti prisijungimo paskyrą ir jos duomenis, apriboti naudojimąsi svetaine ir internetine parduotuve Egzotika.lt.

3.3.      Pardavėjas turi teisę be išankstinio įspėjimo panaikinti ir blokuoti melagingas, netikslias, nepilnai užpildytas, nenaudojamas, naudojamas ne pagal paskirtį ar neleistiną veiklą vykdančias, siekiančias pakenkti ar pažeidžiančias šias Taisykles ir svetainės naudojimosi sąlygas prisijungimo paskyras.

3.4.      Pardavėjas įsipareigoja vykdyti pirkimo-pardavimo sutartis, pranešti Pirkėjui nedelsiant jei dėl susidariusių aplinkybių, kurių nebuvo galima numatyti iš anksto, klaidos, likučio pasikeitimo, tiekimo sutrikimo ar kitų aplinkybių negali įvykdyti sutarties ir pasiūlyti kitą variantą jei toks yra galimas. Sutarties nutraukimo atveju apmokėta suma grąžinama pirkėjui per 5 darbo dienas (toliau - d.d.).

3.5.      Pardavėjas pasilieka teisę panaikinti užpildytą užsakymą jei užsakymo negalima įvykdyti dėl Pirkėjo kaltės pvz. pateikti ne visi ar netikslūs prašomi duomenys, nurodytas netikslus, klaidinantis prekių pristatymo adresas; nesant galimybės susisiekti su Pirkėju telefonu ar elektoniniu paštu.

3.6.      Pardavėjas pasilieka teisę vienašališkai nutraukti apmokėtą pirkimo-pardavimo sutartį ir grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 10 d.d., jei užsakymo negalima įvykdyti dėl Pirkėjo kaltės, pvz. pateikti ne visi ar netikslūs prašomi duomenys, nurodytas netikslus, klaidinantis prekių pristatymo adresas; nesant galimybės susisiekti su Pirkėju telefonu ar elektoniniu paštu. Pirkėjas informuojamas elektroniniu paštu dėl sutarties nutraukimo.

 

4.         ATSISKAITYMAS UŽ PREKES IR PASLAUGAS

4.1.      Už prekes ir paslaugas Pirkėjas gali atsiskaityti naudojantis internetinės bankininkystės prisijungimo sistema, išankstiniu pavedimu, išsimokėtinai ir esant galimybei – kortele arba grynaisiais pinigais pristatymo metu kurjeriui.

4.2.      Užsakomos prekės ir pagal atskirą susitarimą užsakomos prekės apmokamos tik išankstiniu pavedimu.

4.3.      Atliekant apmokėjimą pavedimu ar kito asmens vardu, būtina nurodyti užsakymo kodą mokėjimo paskirties lauke. Nepateikus užsakymo kodo, užsakymo apdorojimas ir prekių pristatymas gali trukti ilgiau.

 

5.         PREKIŲ PRISTATYMAS

5.1.      Dauguma sandėlyje esančių prekių pristatomos per 1-2 d.d. Prie visų kitų prekių nurodytas pristatymo terminas, per kurį galime pristatyti pageidaujamas prekes, jei jos yra tiekėjo sandėlyje. Sezono metu spalio 20d. - lapkričio 20d. prekių pristatymas gali būti ilgesnis dėl tiekimo sutrikimų, didesnio užsakymų skaičiaus ir kitų iš anksto nenumatytų aplinkybių.

5.2.      Pagal atskirą susitarimą ir užklausas užsakomų prekių orientacinis pristatymo laikas nurodomas prie konkrečios prekės, jei yra pakeitimų, vadybininkas informuoja klientą prieš prekių užsakymą.

5.3.      Prekių pristatymo kaina nurodoma atskirai, prekių krepšelyje pasirinkus pristatymo būdą.

5.4.      Prekes atsiimti iš pristatymo punktų, gavus patvirtinimą apie pristatymą, galima ne vėliau kaip per 3 d.d., jei iš anksto nebuvo suderintas kitas terminas. Neatsiėmus prekių per nurodytą terminą, pirkimo-pardavimo sutartis yra anuliuojama ir sumokėta suma už prekes grąžinama Pirkėjui per 10 d.d.

5.5.      Priimant prekes Pirkėjas privalo apžiūrėti prekes - pastebėjus klaidą, pažeidimą ar kitą neatitikimą, Pirkėjas turi nepriimti siuntos. Priėmus prekes, laikoma kad siunta pristatyta tvarkinga ir be jokių trūkumų. Jei pristatytos prekės neatinka Pirkėjo užsakymo ar trūksta dalies siuntos, Pirkėjas turi nedelsiant informuoti Pardavėją elektroniniu paštu [email protected] arba telefonu +37045420000.

 

6.         PREKIŲ GRĄŽINIMAS

6.1.      Pirkėjas gali grąžinti prekes ne vėliau nei per 14 dienų nuo prekės pristatymo Pirkėjui dienos. Grąžinamos prekės turi būti kokybiškos, t. y. nenaudotos, nemontuotos ir techniškai nepažeistos.

6.2.      Pirkėjui grąžinama visa už grąžintas prekes sumokėta jų kaina. Prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas apmoka Pirkėjas.

6.3.      Pirkėjo sumokėti pinigai yra grąžinami ne vėliau nei per 10 d.d. nuo Pirkėjo grąžinamų prekių pristatymo Pardavėjui dienos.

6.4.      Pirkėjas pageidaujantis grąžinti prekes turi pirma kreiptis elektroniniu paštu: [email protected]

 

7.         PREKIŲ GARANTIJA

7.1.      Perkamoms padangoms suteikiama 1 metų garantija.

7.2.      Garantija suteikiama gamykliniams defektams. Įmonės ekspertui ar, esant būtinybei, komisijai nustačius, kad padanga pažeista mechaniškai, buvo eksploatuota su netinkamo pločio ar nekokybišku ratlankiu, taip pat esant netvarkingai automobilio važiuoklei, pretenzijos netenkinamos. Primename, kad padangas reikia reguliariai balansuoti ir tikrinti oro slėgį jose.

7.3.      Padangų ridai garantija nesuteikiama.

7.4.      Garantija galioja nuo ratlankio nenumontuotai padangai.

7.5.      Garantija įsigalioja nuo padangų pardavimo datos.

 

8.         PREKIŲ PAGAMINIMO DATA

8.1.      Internetinėje parduotuvėje siūlomų padangų pagaminimo metai nurodomi skliausteliuose prie padangos pavadinimo. Nurodyti metai yra informacinio pobūdžio ir galimi nedideli netikslumai.

8.2.      Kai prie prekės pavadinimo yra nurodyti prekės pagaminimo metai intervale – neturime galimybės atrinkti konkrečių pagaminimo metų, jos tiekiamos iš skliausteliuose nurodyto gamybos metų intervalo. Jei norite įsigyti konkrečių pagaminimo metų prekę - prašome rinktis prekes prie kurių yra nurodyti konkretūs gamybos metai.

 

9.         BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

9.1.      Elektroninis prekių katalogas nėra konkretus komercinis pasiūlymas, kainos ir kiekiai yra orientaciniai ir dėl klaidų, tiekimo sutrikimų ir pan. gali skirtis. Kiekvienu atskiru atveju vadybininkai, gavę pirkėjo užklausą, atsiunčia galutinį pasiūlymą.

9.2.      Prekių kiekis ribotas. Jeigu užsakymo vykdymo metu prekių likutis bus nepakankamas, su Jumis bus susisiekta Jūsų nurodytais kontaktais.

9.3.      Pardavėjas pasilieka teisę keisti prekių kainas, užsakymo, pardavimo ir akcijų sąlygas.

9.4.      Elektroniniame prekių kataloge pateikiamos nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir galimi nedideli netikslumai. Nuotraukos pateikiamos vieno išmatavimo padangos. Skirtingų išmatavimų padangų protektorius gali skirtis priklausomai nuo padangos dydžio, pločio, skirtingų gamintojų homologacijų. Padangų nuotraukose vaizduojami ratlankiai yra tik iliustracija ir nėra parduodami kartu su padangomis. Padangos šoninės sienos užrašai, žymėjimai, raidės gali nesutapti su atvaizdu nuotraukose, dėl specifinių detalių, pvz. baltų raidžių, prašome kreiptis el. paštu [email protected].

9.5.      Egzotika.lt pateikiamas prekių asortimentas ir kainos gali nesutapti su “Egzotikos” padangų prekybos centruose esančiu prekių asortimentu ir kainomis. Internetinės parduotuvės kainos galioja tik užsakant prekes internetu.

9.6.      Visi nesutarimai ir klausimai dėl šių Taisyklių taikymo ir vykdymo pirmiausia sprendžiami derybų keliu tarp Pirkėjo ir Pardavėjo.

9.7.      Nepavyvkus išspręsti kilusio klausimo, prašymą galima pateikti Valstybinei Vartotojų Teisių Apsaugos Tarnybai (VVTAT) [email protected], tel.: 852626751, www.vvtat.lt arba EGS platformoje https://ec.europa.eu/odr/.

9.8.      Tolimesnės pretenzijos sprendžiamos Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

9.9.      Pardavėjas pasilieka teisę keisti Prekių pirkimo - pardavimo internetinės parduotuvės Egzotika.lt taisykles be atskiro įspėjimo. Aktuali taisyklių redakcija skelbiama www.egzotika.lt puslapyje.

 

 

 

Iškilus klausimams prašome kreiptis: [email protected]

 

2020.11.07 Redakcija