Kraunama...
Mini Quote
Kraunama...

PREKIŲ PRISTATYMAS

1. Prekės iš sandėlio pristatomos per 1-2d.d. Prie visų kitų prekių nurodytas pristatymo terminas, per kurį galime pristatyti pageidaujamas prekes, jei jos yra tiekėjo sandėlyje.

2. Pagal atskirą susitarimą ir užklausas užsakomų prekių orientacinis pristatymo laikas nurodomas prie konkrečios prekės, jei yra pakeitimų, vadybininkas informuoja klientą prieš prekių užsakymą.

3. Prekių pristatymo kaina nurodoma atskirai, prekių krepšelyje pasirinkus pristatymo būdą.

4. Prekes atsiimti iš atsiėmimo punktų, gavus patvirtinimą dėl pristatymo, galima ne vėliau nei per 3d.d., jei nesuderinta iš anksto kitas terminas.

5. Priimant prekes Pirkėjas privalo apžiūrėti prekes, pastebėjus pažeidimus ar neatikimus, privaloma tai pažymėti važtaraštyje. Nepažymėjus jokių pastabų, laikoma kad siunta pristatyta tvarkinga ir be jokių trūkumų. Jei pristatytos prekės neatinka Pirkėjo užsakymo ar trūksta dalies siuntos, Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Egzotika.lt elektroniniu paštu: [email protected].

 

PREKIŲ PRISTATYMO KAINA

1. Prekių pristatymo kaina priklauso nuo pasirinkto prekių kiekio ir kainos, pristatymo ir atsiskaitymo būdų. Tiksli prekių pristatymo kaina apskaičiuojama ir nunodoma prekių krepšelyje pasirinkus pristatymo ir atsiskaitymo būdus.

2. Prekių pristatymas jei prekių kaina viršija 100.00€ - 6.00€. Prekių pristatymas jei prekių kaina iki 100.00€ - 8.00€. 

3. NEMOKAMAS PRISTATYMAS * Užsakant pilną komplektą 4vnt - Cooper, Roadstone, Starmaxx, Marshal - pristatymas nemokamas.

4. Ratlankių pristatymas - 20.00€. 

5. Prekių pristatymas į Kuršių Neriją - atskiru susitarimu.

6. Prekių pristatymas į kitas šalis - atskiru susitarimu.