Загружается...

ACHILLES Desert Hawk UHP XL (2017)

315/35R20 110V XL
Tire Season Index Vasarinės · бюджет
Tire Fuel Saving Index E Tire Wet Pavement Index C Tire Noise Index 72dB
Доставка Доставка: 1 - 2 рабочие дни
Количество на складе: >4
84,99 €
Загружается...

Achilles Desert HAWK UHP - aukštos kokybės padangos skirtos važinėti tiek asfaltuotu keliu, tiek ir bekelės ruožuose, užtikrinančios komfortą ir saugumą. Geriausios padangų savybės – puikus sukibimas ir stabilus transporto priemonės valdymas posūkiuose. Achilles Desert Hawk UHP išskirtinis protektoriaus rašto dizainas pagerina automobilio valdymą ant šlapios kelio dangos, sumažina slydimą ant šlapio purvo – tai vairavimą paverčia kur kas malonesnį.

  • Tvirtos, viduryje esančios sustiprintos juostos pagerina vairavimo tikslumą ir stabilumą važiuojant dideliu greičiu.
  • Du platūs viduryje esantys grioveliai padeda į išorę pašalinti po ratais susikaupusį vandenį, taip sumažindami akvaplanavimo tikimybę.
  • Mažesnis pasipriešinimas riedėjimui dėl gumos mišinio su siliciu prailgina padangos tarnavimo laiką, sumažina skleidžiamą garsą ir leidžia sumažinti degalų sąnaudas.
  • Su ratlankio apsauga.
Дополнительная информация
Модель DESERT HAWK UHP
Ширина 315
Диаметр 20
Профиль 35
марка ACHILLES
сезон Vasarinės
Тип автомобиля Внедорожник
Индекс скорости V - 240 km/h
Индекс нагрузки 110
Армирование XL
M+S Нет
Тип протектора Eвропейского типа
Экономия топлива E
Мокрый тротуар C
Класс шума 1
Шум, дБ 72
Сегмент бюджет
brand_logo

Achilles prekės ženklas priklauso Indonezijos padangų gamintojui (MASA), kuris buvo įkurtas 1991m. Nuo pat kompanijos įkurimo didžiausias dėmesys skirtas gamybos technologijų tobulinimui – šiam tikslui pasiekti buvo pasitelkti tokie žinomi gamintojai kaip Pirelli ir Continental – jų konsultacijos padėjo pamatus šios sėkmingos įmonės sukūrimui ir aukštos kokybės produktų sukūrimui. Šiandien tai visame pasaulyje žinomas gamintojas, atitinkantis pasaulinius padangų gamybos standartus ir toliau sėkmingai plečiantis savo veiklą, investuojantis į naujas gamybos linijas, aukščiausias technologijas ir didinantis savo produkcijos asortimentą.

es_label 72