BRIDGESTONE Blizzak LM25 4x4 235/60R17 102H MO

235/60R17 102H MO
Tire Season Index Žieminės · Премиум
Tire Fuel Saving Index E Tire Wet Pavement Index D Tire Noise Index 72dB
Доставка Доставка: 12 - 14 business days
Количество на складе: Предварительный заказ
211,48 €
Дополнительная информация
Модель BLIZZAK LM25 4X4
Ширина 235
Диаметр 17
Профиль 60
марка BRIDGESTONE
сезон Žieminės
Тип автомобиля Внедорожник (SUV)
Индекс скорости H - 210 km/h
Индекс нагрузки 102
M+S Да
Тип протектора Eвропейского типа
Экономия топлива E
Мокрый тротуар D
Класс шума 2
Шум, дБ 72
Сегмент Премиум
Гомологация MO

Blizzak LM-25 4X4 – tai "Bridgestone" padangų koncerno žieminė nedygliuota padanga, skirta padidinto pravažumo automobilių vairuotojams, ieškantiems nepriekaištingo sukibimo važiuojant  sausu, šlapiu ir slidžiu keliu. Ši žieminė padanga sukurta taip, kad tarpusavyje derėtų puikus sukibimas ant ledo bei sniego ir saugus važiavimas dideliu greičiu.

Blizzak LM-25 4X4 padangų kryptinis protektorius su užapvalintu pečiu sumažina akvaplanavimo pavojų važiuojant šlapiu ir pažliugusiu keliu bei pagerina valdymo charakteristikas važiuojant sausu keliu. Specialaus gumos mišinio su kvarcu panaudojimas lemia gerą sukibimą ir lėtesnį padangos nusidėvėjimą važiuojant dideliu greičiu, kuo negali pasigirti kiti Blizzak serijos gaminiai, nes juose naudojamos „Multicell“ protektoriaus technologija negali palaikyti H ir V greičio indeksų, su kuriais gaminamos Blizzak LM-25 4X4  padangos. Iš atskirų blokų sudaryto protektoriaus kraštuose panaudota zigzago formos lamelių technologija užtikrina puikų sukibimą ant sniego bei ledo nenaudojant tradicinių dyglių.

Naujoviškas Blizzak LM-25 4X4 padangos dizainas, konstrukcija ir gumos mišinys maksimizuoja šios žieminės padangos savybes važiuojant bet kokias žiemos keliais, mažina nusidėvėjimo spartą bei užtikrina saugų važiavimą.

brand_logo

Mums svarbiausia pasiūlyti Jums geriausią technologiją, kokybę ir aptarnavimą, kad ir kokioje pasaulio vietoje Jūs begyventumėte. Bendrovė „Bridgestone“ nori įkvėpti ir paskatinti Jus. Tai ko Jūs ieškojote - „Bridgestone“ padangos, kurios tinka visiems automobiliams ir visoms vairavimo sąlygoms. Nepriekaištingas automobilio valdymas, puikus sukibimas, saugus ir komfortiškas vairavimas.

„Bridgestone“ - aukščiausia kokybė, garantija ir didžiausias prestižinių padangų pasirinkimas!