Загружается...

BRIDGESTONE Blizzak LM25 4x4 XL RFT *

255/50R19 107V XL * RFT
Tire Season Index Žieminės · Премиум
Tire Fuel Saving Index E Tire Wet Pavement Index F Tire Noise Index 73dB
Доставка Доставка: 6 - 8 рабочие дни
Количество на складе: Предварительный заказ
215,14 €
Загружается...

Blizzak LM-25 4X4 – tai "Bridgestone" padangų koncerno žieminė nedygliuota padanga, skirta padidinto pravažumo automobilių vairuotojams, ieškantiems nepriekaištingo sukibimo važiuojant  sausu, šlapiu ir slidžiu keliu. Ši žieminė padanga sukurta taip, kad tarpusavyje derėtų puikus sukibimas ant ledo bei sniego ir saugus važiavimas dideliu greičiu.

Blizzak LM-25 4X4 padangų kryptinis protektorius su užapvalintu pečiu sumažina akvaplanavimo pavojų važiuojant šlapiu ir pažliugusiu keliu bei pagerina valdymo charakteristikas važiuojant sausu keliu. Specialaus gumos mišinio su kvarcu panaudojimas lemia gerą sukibimą ir lėtesnį padangos nusidėvėjimą važiuojant dideliu greičiu, kuo negali pasigirti kiti Blizzak serijos gaminiai, nes juose naudojamos „Multicell“ protektoriaus technologija negali palaikyti H ir V greičio indeksų, su kuriais gaminamos Blizzak LM-25 4X4  padangos. Iš atskirų blokų sudaryto protektoriaus kraštuose panaudota zigzago formos lamelių technologija užtikrina puikų sukibimą ant sniego bei ledo nenaudojant tradicinių dyglių.

Naujoviškas Blizzak LM-25 4X4 padangos dizainas, konstrukcija ir gumos mišinys maksimizuoja šios žieminės padangos savybes važiuojant bet kokias žiemos keliais, mažina nusidėvėjimo spartą bei užtikrina saugų važiavimą.

Дополнительная информация
Модель BLIZZAK LM25 4X4
Ширина 255
Диаметр 19
Профиль 50
марка BRIDGESTONE
сезон Žieminės
Тип автомобиля Внедорожник
Индекс скорости V - 240 km/h
Индекс нагрузки 107
Армирование XL
RFT RFT
M+S Да
Тип протектора Eвропейского типа
Экономия топлива E
Мокрый тротуар F
Класс шума 2
Шум, дБ 73
Сегмент Премиум
Гомологация *
3PMSF 3PMSF
brand_logo

Mums svarbiausia pasiūlyti Jums geriausią technologiją, kokybę ir aptarnavimą, kad ir kokioje pasaulio vietoje Jūs begyventumėte. Bendrovė „Bridgestone“ nori įkvėpti ir paskatinti Jus. Tai ko Jūs ieškojote - „Bridgestone“ padangos, kurios tinka visiems automobiliams ir visoms vairavimo sąlygoms. Nepriekaištingas automobilio valdymas, puikus sukibimas, saugus ir komfortiškas vairavimas.

„Bridgestone“ - aukščiausia kokybė, garantija ir didžiausias prestižinių padangų pasirinkimas!

es_label 73