Загружается...

BRIDGESTONE Blizzak WS60

145/65R15 72R
Tire Season Index Žieminės · Премиум
Tire Fuel Saving Index F Tire Wet Pavement Index F Tire Noise Index 67dB
Доставка Доставка: 5 - 8 рабочие дни
Количество на складе: Предварительный заказ
33,98 €
Загружается...

Naujoji  Blizzak WS60 išsiskiria dvilype gumos mišinio sudėtimi, kurios pagrindas Bridgestone kompanijos sukurta Tube Multicell technologija.  Šios technologijos esmė daugybė ertmių, kurios įtraukia vandens perteklių, taip pašalinamas vanduo nuo kontaktinio paviršiaus ir išlaikomas geresnis sukibimas. Žieminio gumos mišinio elastingumas ir protektoriaus raštas su daugybe aštrių briaunelių garantuos nepriekaištingą sukibimą bei kontrolę visomis žiemos kelių sąlygomis.

Jeigu Jūs ieškote patikimos padangos užtikrinančios saugumą visomis žiemos sąlygomis - Blizzak WS60 - puikus pasirinkimas!

  • Trečios kartos Bridegstone "WinterBiter" technologijos padanga Blizzak WS60 sukurta užtikrinti stabilumą, saugumą ir automobilio kontrolę, įkvepiančią vairuotojo pasitikėjimą automobiliu ir leidžiančią išnaudoti visą jo potencialą žiemos keliuose.
  • Ši padanga specialiai sukurta užtikrinti geriausią sukibimą ir saugumą.
  • Dvigubas gumos sluoksnis: įprastas žieminių padangų mišinys, padengtas naujausios Bridgestone technologijos "Tube Multicell" sintetinės gumos mišiniu su silicio dalelėmis, užtikrina stabilumą ir sukibimą sudėtingiausiomis žiemos sąlygomis. "Tube Multicell" - tai naujos kartos gumos mišinys, kuriame yra vamzdelio formos ertmės, į kurias sugeriamas vanduo, susidarantis tarp padangos ir ledo/suvažinėto sniego. Tai leidžia visam padangos kontaktiniam paviršiui geriau sukibti su kelio danga be papildomų kliūčių. Ertmės yra tolygiai paskirstytos padangos protektoriaus gumos mišinyje, todėl padangai dylant, atsiveria vis naujos ertmės.
  • Kryptinis protektoriaus raštas su atskirais blokeliais ir 3D grioveliais efektyviai pašalina vandenį/sniegą  ir sukuria nuolatinį sukibimą bet kokia padangos riedėjimo kryptimi. Tai padidina vairavimo ir stabdymo jėgą ant sniego ir ledo.
  • Puikiai pritaikytos važiuoti vandeniu ir šlapiu sniegu padengtu keliu.
  • "Uni - T" technologija su dvigubomis metalo juostomis, sutvirtintomis nailonu, palaiko padangos formą esant didelėms apkrovoms ir temperatūrų svyravimams.
  • Maksimaliam saugumui - ryškūs padangos devėjimosi indikatoriai.
  • Blizzak WS60 padanga vartotojų apklausose ir žieminių padangų apžvalgose užima aukščiausias pozicijas.
Дополнительная информация
Модель BLIZZAK WS60
Ширина 145
Диаметр 15
Профиль 65
марка BRIDGESTONE
сезон Žieminės
Тип автомобиля Легковой автомобиль
Индекс скорости R - 170 km/h
Индекс нагрузки 72
M+S Да
Тип протектора Нешипуемые мягкой смеси
Экономия топлива F
Мокрый тротуар F
Класс шума 1
Шум, дБ 67
Сегмент Премиум
3PMSF 3PMSF
brand_logo

Mums svarbiausia pasiūlyti Jums geriausią technologiją, kokybę ir aptarnavimą, kad ir kokioje pasaulio vietoje Jūs begyventumėte. Bendrovė „Bridgestone“ nori įkvėpti ir paskatinti Jus. Tai ko Jūs ieškojote - „Bridgestone“ padangos, kurios tinka visiems automobiliams ir visoms vairavimo sąlygoms. Nepriekaištingas automobilio valdymas, puikus sukibimas, saugus ir komfortiškas vairavimas.

„Bridgestone“ - aukščiausia kokybė, garantija ir didžiausias prestižinių padangų pasirinkimas!

es_label 67