Загружается...

BRIDGESTONE B280 (2015-2017)

185/65R15 88T
Tire Season Index Vasarinės · Премиум
Tire Fuel Saving Index E Tire Wet Pavement Index B Tire Noise Index 69dB
Доставка Доставка: 7 - 14 рабочие дни
Количество на складе: Предварительный заказ
49,98 €
Загружается...

Bridgestone B280 vasarinės padangos lengviesiems automobiliams, ypač tinkamos kompaktiškiems miesto automobiliams. Šioje padangoje puikiai subalansuotas saugumas ir komfortas bet kokiomis vairavimo sąlygomis.

  • Kuriant šias padangas pagrindinis prioritetas buvo užtikrinti nepriekaištingą sukibimą ypač ant šlapios kelio dangos. Pagal ES ženklinimą padangos priskirtos B kategorijai (A – aukščiausias, F – žemiausias) pagal sukibimą ant šlapios dangos, kas yra gerokai aukščiau nei šio segmento vidurkis.
  • Itin trumpas stabdymo kelias tiek ant šlapios, tiek ant sausos kelio dangos.
  • Trys platūs ir gilūs išilginiai grioveliai ir centriniai blokeliai su užapvalantais kraštais padeda efektyviai pašalinti vandens perteklių iš po padangos ir apsaugoti nuo akvaplanavimo.
  • Optimizuota blokelių išdėstymo sistema užtikrina mažesnį pasipriešinimą riedėjimui, taip prailginant padangų ekspoatacijos laiką bei sumažinant skleidžiamą triukšmą.
Дополнительная информация
Модель B280
Ширина 185
Диаметр 15
Профиль 65
марка BRIDGESTONE
сезон Vasarinės
Тип автомобиля Легковой автомобиль
Индекс скорости T - 190 km/h
Индекс нагрузки 88
M+S Нет
Тип протектора Eвропейского типа
Экономия топлива E
Мокрый тротуар B
Класс шума 2
Шум, дБ 69
Сегмент Премиум
brand_logo

Mums svarbiausia pasiūlyti Jums geriausią technologiją, kokybę ir aptarnavimą, kad ir kokioje pasaulio vietoje Jūs begyventumėte. Bendrovė „Bridgestone“ nori įkvėpti ir paskatinti Jus. Tai ko Jūs ieškojote - „Bridgestone“ padangos, kurios tinka visiems automobiliams ir visoms vairavimo sąlygoms. Nepriekaištingas automobilio valdymas, puikus sukibimas, saugus ir komfortiškas vairavimas.

„Bridgestone“ - aukščiausia kokybė, garantija ir didžiausias prestižinių padangų pasirinkimas!

es_label 69