Загружается...
Mini Quote
Загружается...

COOPER Discoverer WINTER XL (2020)

215/65R16 102H XL
Tire Season Index Žieminės · Средний
Tire Fuel Saving Index C Tire Wet Pavement Index C Tire Noise Index 69dB
Доставка Доставка: 1 - 2 рабочие дни
Количество на складе: >4
83,50 €
Загружается...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дополнительная информация
Модель DISCOVERER WINTER
Ширина 215
Диаметр 16
Профиль 65
марка COOPER
сезон Žieminės
Тип автомобиля Внедорожник
Индекс скорости H - 210 km/h
Индекс нагрузки 102
Армирование XL
M+S Да
Тип протектора Eвропейского типа
Экономия топлива C
Мокрый тротуар C
Класс шума 1
Шум, дБ 69
Сегмент Средний
3PMSF 3PMSF
brand_logo

Cooper padangų gamintojui – 100 metų!

100 metų kaupta patirtis padangų gamyboje amerikiečių kompanijai Cooper padėjo išvystyti platų asortimentą bei tapti viena iš dešimties didžiausių padangų gamintojų pasaulyje. Tai pasiekti padėjo unikali filosofija „The Cooper way“, skatinanti kompaniją kurti padangas ne automobiliams, bet žmonėms, t.y. pažvelgti į procesą iš vartotojo pusės.

Cooper turi žengti koja kojon su vis augančiais vartotojų poreikiais, todėl siekis gaminti tik aukščiausius kokybės ir saugumo standartus atitinkančias padangas yra neatsiejamas nuo nuolatinio techninio tobulėjimo. Cooper kompanija turi tris technologinius centrus skirtinguose žemynuose skirtus vystyti pažangiausias technologijas ir inovacijas padangų gamybos srityje, be to šią vasarą kompanijos technologijos centrui Jungtinėse Valstijose konsultacijas teikė NASA mokslininkai.

Europos rinkai padangos yra tiekiamos iš trijų gamybos centrų, esančių JAV, Didžiojoje Britanijoje ir Serbijoje. Kompanija gali pasiūlyti padangas nuo vidutinės klasės, premium klasės iki profesionaliam sportui skirtų padangų. Legendinės Cooper Discoverer serijos padangos skirtos visureigiams yra laikomos 4x4 padangų etalonu. JAV vartotojų apklausose visureigių padangų segmente įvardijamos kaip NR.1 padangų gamintojas! 2008 metais pradėjus vertinti all-terrain SUV ir pickup tipo padangas jau po trijų metų Discoverer ivertintos kaip NR.1!

Nenuostabu, kad kompanija visur siekianti aukščiausių standartų savo atstove Baltijos šalyse pasirinko lengvųjų automobilių padangų prekybos lyderę EGZOTIKĄ. EGZOTIKA yra oficialus Cooper padangų importuotojas Baltijos šalyse. Cooper kompanija šimtmečio proga siūlo įsigyti padangų už ypatingai gerą kainą. Geriausių pasiūlymų ieškokite EGZOTIKOS parduotuvėse!

es_label 69